Laskowski najlepszy komentator nie ma to tamto
#mundial #mecz

Społeczność
Laskowski najlepszy komentator nie ma to tamto
#mundial #mecz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis
elo, co tam u Was?
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #mechanikasamochodowa Chłop se pod Biedronka warsztat zrobił :SSD

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Siemka, czy mamy na pokładzie specjalistę od klamkomanetek Shimano? Model Cues u6030, odkręciła się i wypadła śruba mocująca główkę klamki, czy jakoś tak sie to zwie, załączam fotki. Ktoś wie jak to przykręcić z powrotem? Chyba trzeba jakoś wysunąć trzpień na którym pracuje klamka, ale jak? Na gwarancję z tą pierdołą nie chce mi się jechać
#rower #diy




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na kolejną, trzecią już część wyrypy do krajów przybałtyckich.
https://www.hejto.pl/wpis/pribaltica-2026-cz-3
#nivaznegdziedroga
#podrozujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Z Irbene ruszamy piaszczystymi drogami w kierunku przylądka Kolka. To taki Łotewski Hel choć nieco krótszy mniejszy i taki bardziej przytulny. Na ogromnym parkingu stoi kilka kamperów w tym kilka na polskich blachach, zostawiamy więc samochody i ruszamy na wieżę widokową. Sama wieża i widoki naprawdę bardzo przyjemne, choć sam Bałtyk zaskoczył nas flautą i taflą gładką jak lakier na nowej Ładzie ( z daleka piknie a jednak z bliska nieco się marszczy
Siedzę sobie w tunelu z 65ma pomidorami, woda leje sie kropelkami, jakiś bąk albo gza mnie gryzie w palca u nogi, odrostów w pomidorach tyle tyle że jebla idzie dostac, trzymajcie się tam na dzialeczkach
#gownowpis #ogrodnictwo #rosliny #ogrod #chlopakizdzialeczek #heheszki #pdk #jeblaidziedostac #pasjonaciubogiegozartu


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
I tak siedzę umyty a jednak spocony
Zaczęło się
Prędzej jajo zniosę niż się dowytrę pod tym prysznicem
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Brak dużego słoika to nie problem. Wazon! Duży wazon i co najlepsze - ręka mieści się idealnie przez otwór, jakby do tego stworzyli ten wazon. A małosolne dobre. Koleżanka robiła, a pomysł z wazonem mój!
#przetwory #malosolne #myslzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na tym mundialu najbardziej zaskakują mnie stadiony... Kto wymyśla takie projekty xD W Europie chyba takich dziwnych desjanów nie ma...
ps. Czesi i RPA to najgorsze repy na tym turnieju. Strasznie to się ogląda, jakby grali za karę.
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
No elo To znowu ja z moim #saab contentem. W miniony weekend obleciał prawie 730 km i miał tylko jedną awarię ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) Zrzuciło wąż od przepływomierza/rozdzielacza paliwa, winna była źle skręcona opaska ślimakowa. Nic czego nie dałoby się naprawić w 5 minut😃
Przy okazji małe #pokazpsa, stała bywalczyni tylnej kanapy😃
#hejtosaabclub



Zaloguj się aby komentować
#komiksy
"Trolle z Troy"
Uwielbiam tą serię, lata temu kupiłem kilka pierwszych tomów.

Zaloguj się aby komentować