24 449 190 - 320 = 24 448 870
Tylko tyle za maj. #jestemleniwabuła #pompujwpoprzekziemi

Społeczność
24 449 190 - 320 = 24 448 870
Tylko tyle za maj. #jestemleniwabuła #pompujwpoprzekziemi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
, bunkrowo plażowa żaba dla @Half_NEET_Half_Amazing. #nivaznegdziedroga #urbex #apustaja chyba też się nada

Zaloguj się aby komentować
Apropos wczorajszej imprezy. Melanzyk byl piekny, az powrot do domu sie opoznil do nastepnego dnia. Podjechalem zobie z dziunia uberem do mety, zegnam sie jak pambuk przykazal a tu 2 rzeczy sie wydarzyly jednoczesnie:
#justhejtothings #hejtouniverse #nietruestory #truestory #pdk
Zaloguj się aby komentować
Finał baraży o grę w Ekstraklasie wygrała Wieczysta Kraków. Klub który jeszcze w 2020r grał w lidze okręgowej, który jeszcze nie ma swojego stadionu z prawdziwego zdarzenia i musi grać na stadionie w Sosnowcu i który ma mniej niż 1k kibiców na trybunach. A to za sprawą Wojciecha Kwiecienia, który w 2020 zakupił klub oraz ściągnął do Wieczystej piłkarzy z ekstraklasy i dawał im pensje na poziomie klubów ekstraklasy. To wystarczyło aby z ligi okręgowej szybko wskoczyć do ekstraklasy. Nie licząc potknięcia w 3 lidzie, to awansowali co rok.
#ekstraklasa


Zaloguj się aby komentować
24 450 550 - 1058 = 24 449 492
#pompujwpoprzekziemi
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj to nie jest udany dzień w działalności tego portalu, api wali błędem 502 przy wysyłce gifa. Coś tu wyjątkowo poszło nie tak.
#heheszki #hejto

Zaloguj się aby komentować
Czas ludzi przekonać do używania signala, bo konto na fb za moment poleci. Na telefonie odkryłem, że przestał ublock na firefox działać jak mi walnęło reklamą porno taką typową chińską, a teraz mam porno panie na kompie. Platforma dla starych dziadów, a wszedłem tylko odpisać na wiadomość. Współczesny internet to rak.
#gownowpis #internet
@30ohm współczesny internet to wręcz zaprzeczenie tego, czym był na początku. Teraz prezentowane treści nie są już ani od użytkowników, ani tym bardziej dla użytkowników. Taka turbokapitalistyczna wersja korpopiekiełka, gdzie nie dość, że to ty jesteś produktem, to jeszcze za to płacisz i ciągle dostajesz coraz bardziej zgówniany produkt sprzedawany jak coraz większa rewolucja i akurat fejs jako portal jest tego najlepszym możliwym przykładem
@NiebieskiSzpadelNihilizmu dlatego też tworząc korpo produkty staram się ich nie używać, bo wiem dlaczego są tak gówniane. Spróbuj być negatywnie nastawiony w korpo to tego co tworzą to szybko wylecisz.
Spotkałem się z czymś takim w dwóch miejscach, przecież mówienie że coś jest gówniane będzie powodować odpływ klientów będzie za moment problemem. Tam to nie dociera. Oczywiście za każdym razem kończy się tak samo. Czasem się zastanawiam po co zatrudniają analityków i audytorów.
@jakub-krol mam trochę więcej, ale ludzie są leniwi i używają messengera lub/i whatsapp. Czyli wszystko w rękach mety. Jak lubią być cenzurowani lub na smyczy korpo ich wybór. Przejście na inny komunikator to mam wrażenie zbyt wysokie wymagania. Jeszcze 10 lat temu jedni używali gg, inni xmpp a jeszcze inni irc.
Zaloguj się aby komentować
No to mamy trzy krakowskie drużyny w #ekstraklasa
Fajnie #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Dzieki errorowi hejto odnioslem dzisiaj niebywaly sukces. Otoz Szymon Jadczak zablokowal mnie dzisiaj na twitterku. Czuje sie dobrze. Pozdrawiam. #gownowpis #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Tym razem od innej strony, aby nie było, że cały czas idzie świetnie.
Programowanie ma to do siebie, że można napisać pięknie działający kod, wizualnie perfekcyjny a i tak nie działa.
Tak jest i tym razem, jak poprzednio kilkaset razy, stworzyłem coś co w zamyśle miało działać poprawnie, bo tak wygląda z kodu, kolejne kroki są poprawne ale tylko dla mnie, bo system widzi to inaczej, jeden błąd, jedno przeoczenie, jedna zmienna, którą ustawiłem w innym pliku, która jest jak widać znacząca.
A co się dzieje w tym przypadku?
A to jest bardzo proste, kończę pisać przedostatni typ przeciwnika, a ten ma bardzo proste zadania.
Iść aż nie uderzy w ścianę
Iść aż nie dojdzie na skraj podłoża
Podbiec do gracza, gdy ten jets w zasięgu, jeb... uderzyć go kosą, odskoczyć do tyłu, żeby nie dostać strzała od gracza.
I sprawdzić czy gracz wciąż jest w zasięgu, jeżeli jest ma do niego znów biec i uderzyć i powtórzyć całą akcję aż gracz
Nie umrze albo nie będzie go już w zasięgu bo uciekł.
Zadanie proste jak się wydaje, ale tylko wydaje.
W praktyce trzeba obliczyć pozycję gracza, przenieść tam przeciwnika, zatrzymać go w odpowiednim miejscu, wywołać 3 animacje, potem uderzyć, sprawdzić czy uderzyło się gracza, potem odskoczyć, ustawić przeciwnika twarzą do gracza i nakazać mu iść w odpowiednim kierunku aby nie szedł do tyłu (co się już zdarzyło).
No i w tym natłoku prostego zadania pojawia się błąd.
Przeciwnik skacze wokół gracza jak królik, raz atakuje go od przodu, raz skacze za niego by mu w plecy wbić kosę.
Raz biegnie a raz idzie, mimo tego samego kodu.
Dlatego też, czasem najprostsze zadania zajmują długie dni.
Naprawa bugów, tak aby działały to najgorsza raca, bo w naszym mniemaniu kod jest poprawny, więc nie ma co poprawiać, a według systemu jesteśmy głupi i nie potrafimy poprawnie napisać tego co chcemy.
Naprawienie tego jednego prostego blędu potrafi zając.
A mi zajęło to już 7 godzinę.
#rhr #programowanie #zalesie #chwalesie #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Prawie zapomniałem.
Idę spać.
#galaretkanomore
Zjedzone: 4 250 kcal
Spalone: 4 150 kcal
Kroki: 15 400
Rower: 20 km po zakładzie w pracy
Trening: push na siłowni + hanging knee raises
Książka: trochę
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Chodziła za mną myśl aby przebiec jeszcze ponad 12.75 km aby zrobić miesięczny rekord, albo chociaż 2.75 aby ładnie wyrównać do 240km... ale się powstrzymałem.
Zrobię to innym razem, ten tydzień biegałem dla funu i nie chciałem sobie tego zepsuć gonieniem za cyferkami. Więc mentalny hamulec zaciągnięty, zrobiony zamiast tego trening siłowy (wyszedł bardzo dobrze) a ja uczę się, że czasami odpuścić to też zwycięstwo.
#adelbertthemighty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ożeszku, taki jubel przegapiłem. Da się tu kręcić licznik usuwając komentarze?
#hejto #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
O kurde, znalazłem na Google Maps trzyosiową wersję najbardziej legendarnego z legendarnych Passatów B5 1.9TDi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musi być wojskowa edycja czy coś.
#passat #volkswagen #samochody

Zaloguj się aby komentować
Skoro Hejto działa, to opowiem Wam dzisiejszy dzień, bo miał dwie ciekawe sytuacje.
Poszedłem na #rower i wybrałem sobie za cel objechanie Białegostoku ale możliwie dokładnie po granicach administracyjnych.
Jadę przez nowobogackie osiedle domów, które jest na styku Puszczy Knyszyńskiej, częściowo w lesie. Nagle dostrzegam interesującą tabliczkę ostrzegawczą na jednym z drzew przy drodze "Zakaz wstępu - niebezpieczne miejsce". Znak zwrócił moją uwagę, bo wyglądał jak typowy znak tego typu, ale nigdy takiego nie widziałem, który zakazuje wstępu, ale nie ma wzmianki o tym, ze to miejsce prywatne i ostrzega przed bliżej nieznanym niebezpieczeństwem. I tak zacząłem się zastanawiać o jakie niebezpieczeństwo może chodzić. Sekundę potem, gdy odwróciłem głowę z powrotem na drogę, wyskoczył metr przede mną jeleń, który nad drogą dosłownie przefrunął. Ciekawe czy to o takie niebezpieczeństwo chodziło.
Jadę przez kolejne obrzeża, gdzie są same salony samochodowe, fabryki i inne duże firmy. Totalne zadupie (bo droga serwisowa przy wylotówce na Warszawę, więc ruch zerowy). A tu nagle na środku drogi staje Uber. I obserwuje taką oto sytuację. Z jednej z firm wychodzi najprawdopodobniej cieć, bo kto inny w niedzielę miałby być w takim miejscu. I wychodzi pod rękę z totalnie najebaną babką. Gość na oko wyglądał na 65+, a babka max 30. Przytuliła gościa, dała buziaka i mówi "to papa dzidziuś". No i wtoczyła się do tego ubera. Ja w tym czasie zobaczyłem, że pojechałem w ślepą drogę i zawróciłem. W tym czasie na ulicy stał już sam ten cięć z miną dumną i uśmiechniętą. Jutro jak go zapytają - "jak tam dzidziuś, było co w weekend?" To na pewno będzie miał czym się pochwalić
#truestory

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 067 753 - 14 000 = 119 053 753
Zrypałem wrzucanie bo poszło na rowerowyrownik a potem skopiowałem sobie i nadpisałem innym skopiowaniem eechh.
zaokrąglam zatem w dół do pełnego kilograma
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zliczyłem wszystko. Niestety osiągnąłeś
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 069 348 - 250 - 250 - 345 - 250 - 250 - 250 = 119 067 753
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować