@pomidorro #nekroblog
Z nasionka powstałeś, w kiełbasę się obrócisz.
Trzymaj się tam cumplu i wróć jak nabierzesz ochoty
@pomidorro #nekroblog
Z nasionka powstałeś, w kiełbasę się obrócisz.
Trzymaj się tam cumplu i wróć jak nabierzesz ochoty
Zaloguj się aby komentować
Muszę przyznać, że dziś niefortunny dobór koloru jedzenia xD
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Sklep Papierniczeni ma promkę urodzinową. Oferta jest dość uboga, zwłaszcza jeśli chodzi o pióra wieczne, ale może komuś się akurat marzy kilka kaweco albo inny leuchtturm czy papiery i mu się przyda
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
#owcaspam proszę tagować żeby nie było jak po lewej tylko jak po prawej

Zaloguj się aby komentować
Niestety niedziela zapowiada się jednakowo jak sobota
Dla wszystkich niebędących mną życzę #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Anglika obserwuję na Yt od jakichś 8 lat i tworzy ciekawe rzeczy, tylko totalnie nie w formacie pod #eurowizja
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
Leje cały dzień
Otwieramy #souk , przynajmniej pod dachem
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam

Flakon
Aether Arts Mayan Chocolate 4,5/9 ml - 300 zł - Dżungla w olejku, przyprawy i czekolada.
Bon Parfumeur 502 Iris Cartagena 70/100 ml - 600 zł - Elegancka i przyjemna w odbiorze bombonierka czekoladek z rumem.
Dekanty - min. 3 max 20 ml
Chronicles 1773 Boston Tea Party - 13zł/ml - Herbata od Alana Balewskiego
Profundum Fatale - 15zł/ml - Pieprzno-żywiczna kompozycja.
Profundum Martyr - 15zł/ml - Ognisko w iglastym lesie.
Maksim Perfume Oud Indochine - 29zł/ml - Flagowy produkt Maksima.
Maksim Perfume L'Oud Marine - 26 zł/ml - Ciężki oudowiec z kakao i woskiem umoczony w szuwarach.
Nilafar Du Nil Monto Lavender Extreme - 4zł/ml - Aromatyczna kompozycja lawendy prosto z Egiptu.
Matiere Premiere Falcon Leather Extrait - 14zł/ml - Najlepsza "skóra" na rynku.
Matiere Premiere Encens Suave Extrait - 14 zł/ml - Zmysłowa żywica kadzidła oblana wanilią.
Francesca Bianchi The Dark Side - 16 zł/ml - Miód i przyprawy.
Francesca Bianchi The Black Knight - 16 zł/ml - Rozsypane kosmetyki, batonik z miodem i stara skóra.
Francesca Bianchi Sticky Fingers - 16 zł/ml - Paczulowo-korzenny rzeźnik.
Bon Parfumeur 502 Iris Cartagena - 7,5 zł/ml - Elegancka i przyjemna w odbiorze bombonierka czekoladek z rumem.
Lorenzo Pazzaglia Incenso Notturno - 14zł/ml - Moim zdaniem absolutnie jedno z najlepszych kadzideł, świeże i mroczne jednocześnie, sztos.
Filippo Sorcinelii Reliqvia - 6 zł/ml - Iglasty las i kadzidło. Choinki przy ołtarzu w adwencie.
Filippo Sorcinelli Contre Bombarde 32 - 9 zł/ml - Stare ławki w kościele, dużo świeżego drzewa i wanilia.
Binet-Papillon Nº 10 Malt Night-Fighter - 15zł/ml - Cudna kompozycja dymu, mandarynki i słodu.
Sylhouette Parfum Molotov Cocktail - 40zł/ml - Perfumy dla socjopatów. Dobre, gdy chcesz unikać ludzi. Odlewam max 5 ml na osobę, nie więcej niż 20 ml łącznie.
Zapraszam https://rentry.co/cebuloman
Zaloguj się aby komentować
Obserwuję sobie różne osoby, które wrzucają filmiki z Lego. Ten mnie zaskoczył:
https://www.instagram.com/reel/DYZysx0SUUG/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Fajny podkład muzyczny XD #lego
Zaloguj się aby komentować
Ładny projekt.
Jeszcze nie skończony a już robi duże wrażenie.
z fb Péter Vad
#lego #zamki

Zaloguj się aby komentować
Polecam serdecznie wystawę klocków #lego we #wroclaw Skytower. Młodym się podobało, większym też
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już nie mam siły do tej aplikacji...
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pakiet mi nie trzyma napięcia, ciekawe czemu
#elektronika #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
Aura dzisiaj nie rozpieszcza, więc z okazji #conaklaciewariacie, na poranne wyjście po bułki do Biedronki użyłem Slumberhouse Kiste w wersji winter. Przedobry zapach dla fanów siana, tutaj w słodkim owocowym wydaniu. Miłego dnia!
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Czy ktokolwiek jeszcze docenia Taif al Emarat? Ja wciąż mam sentyment.
Na stronie są bardzo dobre obnizki: -50% na wybrane produkty oraz -30% na wszystkie pozostałe. Naprawdę jest tanio.
Ja potrzebuję dwie rzeczy. Wysyłka to 66$, zatem przy cenach rzędu 100-150$ za sztukę nawet jeden dodatkowy flakon atrakcyjnie zbija cenę.
Być może ktoś z Was chciałby dokupić coś z tej oferty. Dajcie znać. Dodatkowo, mój Alior przelicza zagraniczne waluty z horrendalnym narzutem, więc miło byłoby, gdyby ktoś mógł zapłacić np. Revolutem. No, wiadomo o co chodzi.
Tak czy inaczej dokonam tego zakupu. Ale wolałem zapytać, bo może akurat ktoś coś
https://int.taifalemarat.com/collections/flat-50-off
#perfumy
@piotr-15 hej!
Myślę, że jeśli udałoby Ci się zrobić dobre ceny (nie np. takie, jakie jedna z naszych firm ma na produkty marki Yas), to zapewne niejeden pochyliłby się nad taką ofertą. Tyczy się to również innych luksusowych marek z UAE. Dostępność w kraju oznaczałaby brak przymusu pierdolenia się z celnikami.
@dziadekmarian Dzięki za odpowiedź. Generalnie z polityką cenową to u nich wszystkich jest dość duży kabaret, oni żyją innym życiem niż my w Europie. Generalnie oferta powinna być zbliżona minus czas oczekiwania i właśnie to co wspomniałeś - celnicy odprawy etc.
Czy celna dolicza Wam jakieś opłaty podczas zamówień indywidualnych ?
Zaloguj się aby komentować
Z minusów:
- Śmieć z pióropuszka dołożył sobie 3 opinie po 5 gwiazdek. Całkowitym przypadkiem wszystkie 3 są z 17.
Z plusów:
+Art na hejto jest 3 pozycją w googlu na pióropuszek opinie XD
Satysfakcja jak sk⁎⁎⁎⁎syn, manata się nie wkurwia XDD
Że pozwolę sobie zacytować siebie sprzed kilku miesięcy:
AAAAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
SSIJCIE MI JAJA XD
#manacieopowiesci #piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Sprzedam vintage Joop Homme EDT prod. późne Lancaster 29/30ml - 200pln
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Siostra niedługo ślubuje, a że jest cukiernikiem i tworzy ciasta oraz drobne wypieki na słono, to takie kubeczki dla niej i dla jej wybranka (który z kolei uwielbia zajadać to, to ona przygotuje) w ramach prezentu.
#ceramika #rekodzielo


Zaloguj się aby komentować
Czołem koledzy, #conaklaciewariacie
Dziś mokro i deszczowo, więc zarzuciłem jeden z moich ulubionych zapachów na taką pogodę - Jovoy Incident Diplomatique
#perfumy #sotd
@minaret Hej!
Lao Oud od Bortnikoffa. Fajnie, że w pracy nikt mi nie pi⁎⁎⁎⁎li, że coś śmierdzi. Już się nosy przekonwertowały. Są to dla nich ciekawe i w większości ładne rzeczy.
Jeden z kolegów przytargał Erosa EDT, żeby się psikać na wyjście z pracy. Oczywiście się pochwalił. Nie denerwuje, normalny zapach, trochę słodkawy, drzewny. Do d⁎⁎y, ale nawet fajny dla takiego chłopaka.
Zaloguj się aby komentować