kupię ubytkowy Sauvage Elixir 60ml, batch z 2021-2022
#perfumy
kupię ubytkowy Sauvage Elixir 60ml, batch z 2021-2022
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Karabin pneumatyczny 10m to jakiś kurde inny wymiar. Czarne pole ma 30.5mm, 10: 0.5mm, 9 5.5mm, czyli niecale 2 minuty kątowe. Strzela się na stojąco i bez optyki. W głowie się nie mieści. Pic rel. herbatnik dla skali.
#strzelectwo #airgun

Zaloguj się aby komentować
Myślę, że to ważna informacja dla tych, co chcieliby odbudować dawnoego modulara #lego 10185 Green Grocer -
Z tego co pamiętam jeszcze z wypoku to odbudowywał go @damw
Są już dostępne na Pick a Brick:
Bricki 1x8 sand green (kod 6577789) - stara cena to około 15zł sztuka, teraz 1,07zł sztuka a do kompletu potrzeba jest 50sztuk.
Bricki 1x2 sand green with groove (6577788) - stara cena to około 10zł sztuka, teraz 0,5zł sztuka a do kompletu potrzeba 56sztuk.
Co powoduje, że odbudowanie tego zestawu staje się o wiele tańsze i nie trzeba zastępować innymi tańszymi klockami...
chociaż niektóre elementy podrożały, jak np. fryzurka tej Pani ze zdjęcia :)




Zaloguj się aby komentować
Od ostatniego #conaklaciewariacie mijają 2 tygodnie
Pocieszam się zapasami z mojej kolekcji i dzisiaj na klatę wjechało kadzidło oblane słodką kawą i wanilią - Matiere Premiere Encens Suave Extrait. Barrrdzo to lubię.
Co u was?
#perfumy

@Earl_Grey_Blue jak te mendy (w moim przypadku to zawsze jest DHL) potrafią wyssać energię z człowieka, to głowa mała. Bawią się tam w j⁎⁎⁎ny Scotland Yard. Najdłużej czekałem właśnie tak z 10 dni; musiałem zawracać d⁎⁎ę Arabowi, żeby mi dokładne ilości alkoholu w pięciu różnych flakonach podawał, aż w końcu napisałem tym celnikom (bo codziennie pisała do mnie ta osoba która akurat była na zmianie: Agata, Renata, Cecylia, Amelia, Oklapelia; nie do wiary): "Marcin, nie rób ze mnie terrorysty, bo stracisz tę pracę" i przestałem w ogóle zaglądać na maila. I przysłali. Od tamtej pory po prostu wolę sępić odlewki niż tłumaczyć się przez kilka dni przed sfrustrowaną, brzydką panią, która nie dostała się do policji, że nie jestem złodziejem. Budzą społeczną niechęć, sk⁎⁎⁎⁎syny.
U mnie Hunayn - Abi Roya. To poezja, jak mi lotos zalatuje grzybkami. Ale w miły sposób;)
Zaloguj się aby komentować
Umyłem się i mnie teraz wszystko swędzi
#zalesie #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Tyle wygrać! Cały przedział dla mnie, nawet okno otwierane jak za starych czasów! I usrane, jak drzewiej bywało!
I bilet za śmieszne 28zł.
Nostalgłem.
Przez wiele, wiele lat nie mogłem trafić na moje ukochane przedziałowce, ale ostatnio mam szczęście.
Katamaranem jadę, katamaran, na torach, no nie wytrzymie.
#kolej #pkp #opornikwpodrozy #wagonprzedzialowy #lodzkurwa



Zaloguj się aby komentować
Rozbieranie dwudziestoletniej szafy zabudowanej po sufit. Jak myślicie, iloma zszywkami 25mm trzeba dopierdzielic plecy szafy żeby nie odleciały, jeśli korpus dociska je bezpośrednio do ściany? xD
Chyba ktoś nowy pistolet testował albo nie wiem co, ale takie zagęszczenie że trzymalo lepiej niż konfirmaty.
#remontujzhejto #zlotaraczka


Zaloguj się aby komentować

Sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych rozpatrzy wniosek nowosądeckiej spółki Newag o odebranie immunitetu Paulinie Matysiak. Kolejarze oskarżają ją o pomówienie. Chodzi o sytuację, gdy posłanka mówiła o możliwych nieprawidłowościach w pociągach tego producenta. #polityka...
Dla znajomego, obiecana już dawno miska majolikowa na podstawie oryginału z XIV wieku
#ceramika #rekodzielo

Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Na sell leci Dior Sauvage EDT z 2017 roku, batch 7W04. Według wagi z psik-psik pozostało 67ml. Poziom soku znajduje się idealnie pod napisem Sauvage. Waga flakonu bez korasa to 256,8g.
Parametry zacne, flakon ma prawie 10 latek.
Cena to 300zl z inpostem paczkomat. Wychodzi po 4,5/ml. Brak pudełka. Oczywiście można coś potargować lub na coś wymienić.
Zapraszam!
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
No cześć, nie mogę teraz gadać, słucham Niezwyciężonego (znowu).
No,na razie.
#audiobook #lem #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Swatch pokazał jak będą wyglądały ich zegarki wypuszczone wspólnie z AP. Obawiam się, że dość mocno ostudzi to zainteresowanie. #zegarki #swatch #ap


Zaloguj się aby komentować
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#owcaspam #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Muzyka trochę nie do końca w moim guście, ale raju! Jakie efekty na scenie
#muzyka #koncert
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Coś mi iskrzy na warsztacie
@macgajster #majsterkowanie


Zaloguj się aby komentować
Do a barrel roll!
#wypadek #heheszki #ai
@Felonious_Gru AI SLOP
https://www.yahoo.com/news/articles/fact-check-fake-video-shows-011342863.html?guccounter=1
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
https://www.hejto.pl/wpis/10-jubileuszowa-seria-magnesow-kolejowych-pkp-intercity-cz-2-juz-jest-witajcie-w
Info o X Serii "PKP Intercity cz. 2:
#kolej
#pkp
#pociagi
#czechy
#magnesy
#mikol
#wagon
#magnesikikolejowepl
@Magnesiki-Kolejowe.pl Magnesiki ładne, szkoda że się nie udzielasz na portalu i szkoda że bucowato traktujesz innych.
Tyle dobrze że wyedytowałeś komentarz i się nie zachowało dla potomnych.
ewidentnie też
ciesze się że jesteśmy razem
Nie bangla jeśli się nie udzielasz i reagujesz pasywną agresją
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować