Zaloguj się aby komentować
Ale omlet to nigdy mi się nie uda
#gotujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Na koncercie, a gdzie
#warszawa #taylorswift

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#nieruchomosci #trypofobia

Zaloguj się aby komentować
Dzialka szerokości garażu, na skarpie, z pierdolnikiem do uprzatniecia i domem do wyburzenia. Dzialka jest tak wąska, że zdjęcia robione z działki sąsiada xdddd
Za to przy samym rynku miejscowości na 100 osób.
Normalne ktoś sobie robi #heheszki, jeszcze ten projekt kurnika xd dzialka 7m szeroka, a kurnik 6.36m xddd
Oczywiście bez okien bo inaczej się nie da. Ciekawe, ike ocieplenia policzyli.
Jedyna zaleta to sąsiedztwo ruin zamku, ale tam nie ma co robić już po trzech minutach.
https://www.luksus.com.pl/oferta/20088-3-1/dzialki-sprzedaz-czersk
#budownictwo #nieruchomosci


Sąsiednie działki wcale nie lepsze, tylko minimalnie szersze. Ot głupota, która pozostała po zabudowaniu pól kartofli, które robili długie, ale wąskie żeby nie zawracać z pługiem za często. Najgorzej że przez architekturę łanową tworzy się burdel, którego nikt nie posprząta, bo widać doskonale jak z d⁎⁎y są stawiane wszędzie domki wg granic, które lejcami 100 lat temu wyznaczyli chłopi dzieląc pola.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Budynek został zburzony w 1968 roku wraz z kilkoma sąsiednimi budynkami w ramach projektu odnowy miejskiej i zastąpiony przez Main Place Tower.
#usa #stanyzjednoczone

Zaloguj się aby komentować
Niby wykop 2.0, ale trudniej baitować, to usunął konto xd
#gownowpis #heheszki https://www.hejto.pl/uzytkownik/wadim

Ewidentnie psychiczny jakiś, ani to nie był żart, ani nie było powodu się tak spruć, ani mu nikt nic złego nie napisał, tylko on zaczął wyzywać.
Dałem go na czarną bo gdy ja sobie zażartowałem z zoofilii to się tak obsrał, że głowa boli
Zaloguj się aby komentować
#WhenTaken #153 (29.07.2024)
I scored 724/1000
https://whentaken.com/ #grywebowe
Zaloguj się aby komentować
4h to jednak za krótko na małosolne. Ale już w ogóle nie ma smaku surowego ogura. 8h pownno już być fajne. Polecam spróbować chociaż raz marynowanie w próżni. Wyciąga powietrze z ogóra dzięki czemu solanka szybciej dostaje się tam, gdzie trzeba.
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiae, że iveco > ducato, nawet nie ma o czym dyskutować.
#100zjebanychducato #iveco #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
#hejtopiwo co dalej?
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Jak się nazywa taka bajka co niedźwiedź mieszkał w dużym niebieskim domu i coś tam opowiadał i śpiewał?
#dzieci #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jesteś tym, co (pi)jesz
https://youtu.be/i1gw3KcRccY?si=VJYFkYmGRfRpHPCK
#codziennepiciucodziennepiciu #heheszki
Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/c3aviwIfq2o?t=425
Niech mi ktos wytlumaczy jak ten policjant sie trzymal drzwi i nie wypadl a jeszcze oddal strzaly? Czy on ma 6 konczyn?
TLDW: Proste zatrzymanie za predkosc, do tego dochodza szyby przyciemnione, brak prawa jazdy, dzieciak bez pasow i na przednim fotelu. Link prowadzi prawie do akcji ale mozecie sobie cofnac. Po zabiciu afroamerykanina (N) jego 6 letni kuzyn(?) wydaje sie nie zwracac na to uwagi natomiast prosi policjanta o telefon! Chce ogladac kolorowe obrazki jak gdyby nic sie nie wydarzylo. Nie wychowuj tak dziecka.
Jak to sie mowi tyle czarnoskorych dzieci chowa sie bez ojca, bez przykladnego ojca,...
dzisiaj na chwile przed zachodem slonca w koncu po kilku dniach udalo sie zlapac conieco ze zbocza Rivington Pike Tower. W tle chyba Chorley
Nikon D610 + 80-200mm
#fotografia

Zaloguj się aby komentować
O kurde to jusz
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe, ile kursów zrobiła na całej trasie
#gory

Zaloguj się aby komentować