Pytanie do Hejto. Niedługo mam 30 lat, czy to oficjalnie znaczy, że jestem stary?
#ankieta #hejto
Pytanie do Hejto. Niedługo mam 30 lat, czy to oficjalnie znaczy, że jestem stary?
#ankieta #hejto
@porkins w sumie poza tym że fajki trzeba rzucić to praca super, rodzina ekstra, domek jest i siłownia co jakiś czas, czuję się zdecydowanie wdzięczny za to jak mi się wiedzie
@DzialaczWiejski 33 stuknęło 2 tyg temu. Praca spoko, żona jest. Dzieciaków nie ma i nie będzie, jest za to psiecko. Czas jakoś spędzać trzeba więc planszówki z ziomkami, jakieś sporadyczne imprezy, plus siedzenie/granie na kompie. Normalnie jakbym się na 18 roku żyćka zatrzymał. Sęk w tym, że człowiek jest szczęśliwy więc chyba nie ma co grzebać przy tym bo człowiek coś spierdoli jeszcze ^^
@UmytaPacha ja myślę że lepiej jest tak jak na hejto, też w sumie mam dziecko i dom itd ale jednak pomiędzy jestem gdzieś, niby mam już ogarnięty start w życie i zaczynam się spełniać w roli ojca i męża, a z drugiej patrzę jakie nowe gierki wychodzą i oglądam dramy na yt
Zaloguj się aby komentować