#chwalesie
oh jak dobrze, jakoby dolne plecy wygrały w totka


#chwalesie
oh jak dobrze, jakoby dolne plecy wygrały w totka

Zaloguj się aby komentować
#seriale raczej nie wrzucam na hejto filmideł, ale ten serial mnie zaskoczył, wciągnął i wypluł.
nie każdemu wejdzie, więc nie do mnie pretensje.
gatunek: poronione sci-fi (nie fantasy), ale takie bardziej w sosie przygodówki.
nikomu wśród moich znajomych nie podszedł, bo może ja nie potrafię zachęcać do po⁎⁎⁎⁎nych ekranizacji, albo sam jestem za bardzo pokręcony, żeby zrozumieć, że to się może nie podobać komuś.
streszczając - pojedyncze, często w ogóle nieprawdopodobne sytuacje - ze sobą w ogóle nie powiązane - wg Detektywa Dirka są powiązane, tylko trzeba po prostu iść i się w nie angażować bez obiekcji, że coś jest bez sensu.
jak się spodoba - zapraszam
jak się nie podoba - przepraszam
"Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego"
https://www.filmweb.pl/serial/Holistyczna+agencja+detektywistyczna+Dirka+Gently%27ego-2016-769054
ps. czekam na kolejne sezony
ps.2 - jest Frodo
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #metal
niedawno sobie pogadałem tutaj z kilkoma metaluchami ( @Modrak @Shagwest - chyba z Wami) o kapeli Conveyor z Puław, która już nie gra i mam ich płytę - przy okazji kilku komentarzy o DEATH.
no pewnie, że nie gra, skoro praktycznie ten sam skład występuje pod inną nazwą
TOUGHNESS - Black Respite of Oblivion
https://www.youtube.com/watch?v=vKdEYiEVxvA
https://www.facebook.com/ToughnessOfficialPL
ps. ostatnio ich album prezentował Maria Konopnicka - taka ciekawostka
PS2 @cebulaZrosolu Ciebie też dodam
@skorpion spoko, znam, ale jakoś bez szczególnego szału. Za to ostatnio bardzo, bardzo moco podpasował mi "Sznur".
Za⁎⁎⁎⁎sty.
https://open.spotify.com/artist/0qFbE1lIVIKDNXSLQZKrp4?si=CsutvXqrTaOmnG7eme8fBg
Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska
przykra sprawa
pod akrtykułem pojawia się info, że dziewczynka była po operacji i miała jeść tylko blendowane...
Zaloguj się aby komentować
#seriale #ciekawostki
chyba będę oglądał
"Niebo" - sekta religijna z okolic Lubartowa
Aby zdobyć środki na utrzymanie dokonywali kradzieży. Kacmajor tłumaczył, że miały one charakter religijny.
Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo będzie palone
a serio to przypadkiem odkryłem w wiaderku z glebą w odzysku.
wiewiórka mi kradła orzechy z torebki.
i się okazało, że kiełkuje

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#polityka
obejrzałem wczoraj, torchę na raty, bardzo ciekawy wywiad z Antonim Dudkiem.
najbardziej mnie zainteresował wątek w kwestii jankesów.
ostrzegam, że super express
Zaloguj się aby komentować
Bez sensu. Jak bedziesz to trzymał pod kątem, to nie będzie wyglądać tak ciekawie. Ta po prawej sugerowałaby, że to żywica. No chyba, że ktoś zakupił czaszkę takiego.. zroślaka
Ale ona jest za duża. Takie zwierzęta nie żyją tak długo, żeby osiągały takie rozmiary czaszek/czaszki.
Teraz też patrzę na te rogi. Rogi normalnie chyba nie wyrastają w ten sposób.
Zaloguj się aby komentować
#polityka ale idzie w zaparte, jak Kwaśniewski
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#metal #gotyk
chciałbym być tą sukienką, ale za stary jestem
Zaloguj się aby komentować
#muzyka w ramach porozumienia wrzucam przepiękną piosenkę zespołu
NIKITA - AVOCADO [OFFICIAL VIDEO]
Zaloguj się aby komentować
#heheszki bez piorunów proszę. mam wyzwanie, żeby dostać jak najmniej i jak najmniej ruchu wygenerować.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka dzisiaj po prostu muzyka. bez dziężkich dział i szatanów.
#hejto albo jestem nagle ślepy, albo nie ma mojej ulubionej "roztopionej" buźki w menu buziek
o takiej: 🫠 (wklejone z neta)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #muzyka #punk
w piąteczek narobiłem tyle pizzy, że jem ją już od piątku, a została prawie cała trzecia blacha. oczywiście kawałki do lodówki i jutro dalej jazda. a zasmarkańce nie pomagają, bo nie lubią...
uwielbiam jeść pickę, którą faktycznie zjadam sam. UWIELBIAM!
Skinflicks - Pizza
Zaloguj się aby komentować
#zalesie
kurwamać. jeden kaszle, drugi zasmarkany. niby bez gorączek, więc tylko kilka dni psu [wiecie gdzie] - na szczęście.
dobrze, że można ich ze soba na kilka minut zostawić, zanim się zacznie mma.
a ja mam robotę i MUSZĘ jutro ogarnąć kilka tematów.
dobrze, że na B2B. tylko dla nich jeszcze trzymam tę formę zatrudnienia...
Zaloguj się aby komentować