
scorp
- 716wpisów
- 2276komentarzy

Zaloguj się aby komentować
119 577 848 - 250 = 119 577 598
Kolacyjka
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Fakty są niepodważalne: Osiągnięcie
jest Twoje.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
4 052,72 + 10,00 = 4 062,72
Spokojne bieganko po pakiet startowy na niedzielny bieg.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Osiągnięcie
W sumie... (90 km)
Białkowy dopalacz
przyznane. Nie pytaj, ile warunków sprawdziłem.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować
3 929,15 + 14,00 + 2,36 = 3 945,51
2,36 km z rana do przychodni na omówienie wyników z ankiety moje zdrowie - badajcie się kochani
14 km - bieganko progowe na bieżni:
20' BS + 3x(6' P / 2' tr) + 15' BS
Papatonu już dzisiaj nie stwierdzono, w niedzielę bieganko na 10km i trzeba być w miarę wypoczętym.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zliczyłem wszystko. Niestety osiągnąłeś
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
3 844,64 + 21,37 = 3 866,01
Trzeci papaton w tym miesiącu. Z Gdyni do Sopotu + powrót.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak, to ja uznałem, że to już. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
3 755,42 + 21,37 = 3 776,79
To już drugi papaton w tym miesiącu, tym razem jednak w formie spokojnego wybieganka. Temperatura idealna, po 20 minutach biegło się elegancko.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Muszę poinformować, że zdobyłeś osiągnięcie
Wzruszenie nie występuje.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
3 397,14 + 21,37 = 3 418,51
Niedzielny papaton na bieżni. Wydolnościowo mega git.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
3 280,67 + 16,00 + 4,13 + 1,01 = 3 301,81
Bieganko na bieżni.
15' BS + 7x(6' w progu / 90" przerwy) + 15' BS
Próg po 4:00/km. Sporo siły miałem, spokojnie mógłbym dalej cisnąć. Elegancko 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
2 576,01 + 16,30 + 13,00 = 2 605,31
Bieganko progowe na bieżni - sześć powtórzeń 6 minut w progu na minutę przerwy.
15' BS + 6x(6' P / 1' rest) + 15' BS
Próg ~4:00/km
Po bieganiu wpadła godzinka gymu, w tym ćwiczenia pod wzmacnianie nóg.
A po treningu zjadłem KFC: 6 stripsów, 1x Grander, 1x małe frytki, 2x iTwist
FAJNIE. 😎🤌
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
2 375,89 + 12,57 + 5,00 = 2 393,46
Powolny powrót do żywych po ultra.
5km w środę,
Dzisiaj 60 minut BS
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
119 674 452 - 250 = 119 674 202
Twaróg bolognese z bagietką czosnkową
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
1 854,19 + 78,30 = 1 932,49
Nocne dziadowanie w lesie z ukochaną @Trypsyna 🥰😍 Tym razem, w ramach festiwalu Ultra Way w Gdyni przy edycji zimowej, o pierwszej w nocy rozpoczęliśmy bieg. Celem było pokonanie dystansu 76km+. Warunki trafiły nam się ciężkie: mróz, skuty lodem śnieg, przez większą część trasy wąskie dróżki w których ciężko było stawiać normalnie kroki. Serio warunki wysysały z człowieka wszelkie siły. Mieliśmy dwa przepaki, ja w każdym zmieniałem buty na inną parę bo nie posiadam butów z gore texem xd tak więc przez całą noc miałem przemarznięte, mokre stopy. Niefajnie.
Cóż tu więcej powiedzieć, organizacja biegu jak zawsze na wysokim poziomie, pomoc przy punktach odżywczych - pełna kultura: mili, pozytywni, kochani ludzie.
@Trypsyna przez ostatnie kilkanaście kilometrów walczyła jak lwica, mi zaczęły niestety siadać powoli nogi - zaczęło się od czworogłowych, potem doszły łydki i stopy. Nie śpię również już od prawie 48h, dosłownie zdrzemnąłem się na 30 minut przed wyjazdem na bieg. Czuje się kompletnie wyzuty z życia xd ale warto było, bo często się zastanawiałem jak to jest biegać po lesie w nocy. No to już wiem - całkiem fajnie. Ale nie w zimie, tegoroczne warunki chyba skutecznie mnie odciągną od biegania ultra w warunkach zimowych - max do 27km się można pościgać ale więcej to już sadomaso. Co innego w lecie, bo w tym roku szykują mi się biegi: na 120km w maju i 160km w czerwcu, właśnie tutaj w Gdyni w ramach letniej edycji ultra way. Nie mogę się doczekać!
A tak poza tym to @Trypsyna jest the best, kocham jom. Harpagan 🤌😻
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
1 429,81 + 10,00 + 9,02 = 1 448,83
Ostatni bieg przed sobotnim nocnym ultra. Ależ będzie sieczka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
A przed biegankiem wpadł potężny gym ze słodziakiem @Trypsyna 😻😻😻
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
999,69 + 11,50 + 13,02 + 12,01 = 1 036,22
Dzisiaj aktywny dzień boży. Medytacja przy dzieleniu 10kg piersi z kurczaka na 240 gramowe porcje, potem lekko ponad godzina treningu siłowego zakończonego biegankiem na bieżni. Są proteiny, będą wzrosty.
Wczoraj wpadł trening jakościowy 3,2km BS + 10x(2 min biegu trudnego / 1 min przerwy w truchcie) + 3,2km BS
Warunki pogodowe niezbyt przyjemne, całkiem mocny wiatr prosto w pysk. Mimo to trening wszedł całkiem nieźle ze średnim tempem powtórzeń ~3:36/km. W pewnym momencie tętno prawie wyskoczyło do maxa osiągając wartość 195bpm.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
575,33 + 12,7 + 21,37 = 609,4
Trening jakościowy, przedłużony do papatonu. 5km BS + 4x(200/200) + 8x(400/400) + 4x(200/200) + 5km BS
200m po ~38s
400m po ~80s
Pierwsza połowa treningu zdecydowanie słabiej, chyba za mało zjadłem przed treningiem. Po przyjęciu żelu zaczęło mi się biec zdecydowanie lepiej. Założony trening zakończyłem na 19,6km - grzechem więc byłoby go nie przedłużyć do dystansu papieskiego.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
119 790 229 - 250 = 119 789 979
Kluski z twarogiem
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified!

@Lemon_ Chudy raczej nie jest smaczniejszy, bo on ma bardzo mało tłuszczu. Ja go jednak najczęściej jem ze względu na kalorykę. Najczęściej do chudego dodaję jakieś skyry żeby dodać mu jakikolwiek smak. Półtłusty jem w zasadzie tylko i wyłącznie przy właśnie kluskach z serem bo ma już odrobinę więcej tłuszczu, jest już lekko kremowy przez co się dobrze łączy z dodatkami. No i jakkolwiek smakuje xd. Tłustego w zasadzie nigdy nie jem z uwagi na to że jest najbardziej kaloryczny.
Zaloguj się aby komentować
184,67 + 12,61 = 197,28
Miało być 10km BS + 8x(100/100) + 1km BS, wyszło jednak trochę szybciej. Zamiast biegu BS w drugiej strefie, biegłem już lekko w 3 strefie tętna. Mimo tego bardzo luźny trening, fajnie. 😎 Ewidentnie wydolnościowo się poprawiam.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu\ #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
137,5 + 13,5 + 16,0 = 167,0
Wczoraj 60 minut biegu spokojnego na bieżni.
Dzisiaj wpadł jakościowy bydlaczek:
3,2km BS + 6x(200m R + 200m tr + 200m R + 200m tr + 400m R + 400m tr) + 3,2km BS
Warunki do szybkiego biegania trochę średnie bo chodniki miejscami śliskie, ale coś się udało pobiegać. 200m po ok. 39s 400m po ok. 82s
po biegu zjedzono buldaka i bagietke czosnkową z warzywkami
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
Korzysta ktoś może z jakiegoś trymera, body groomera w celu golenia całego ciała?
Ręce, nogi, klata, miejsca intymne - wszystko kompleksowo jednym sprzętem. Od wielu lat golę całe ciało maszynkami jednorazowymi i mam już tego dość. Sporo czasu to zajmuje i dużo hajsu wydaję na jednorazówki xd Szukam czegoś czym mógłbym się golić na mokro pod prysznicem więc sprzęt musi być koniecznie wodoszczelny. Coś czytam na internetach o tym i pomyślałem że tutaj też podpytam - może macie z tym doświadczenie i coś ktoś poleci.
#zapytajhejto #pytanie #higiena #uroda #golenie
Zaloguj się aby komentować