6 109,74 + 7,00 + 5,01 = 6 121,75
Bieganko z dzisiaj czyli dzida przed siebie 5km + powrót do domu 7km na spokojnie.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


6 109,74 + 7,00 + 5,01 = 6 121,75
Bieganko z dzisiaj czyli dzida przed siebie 5km + powrót do domu 7km na spokojnie.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Po niepotrzebnie skomplikowanej analizie, wyszło że zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
6 065,80 + 12,16 = 6 077,96
Godzina biegu spokojnego.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
5 915,83 + 6,00 = 5 921,83
6km biegu spokojnego. Agresywny deficyt kaloryczny daje się we znaki, muszę odpocząć.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
#zimowewyzwania
Dostałem następujący zestaw zadań:
Usmaż faworki bądź pączki
Przez 3 dni z rzędu dołącz do #zyciejestdobre i wymień rzeczy, za które jesteś wdzięczny/a z danego dnia
Zrób zdjęcie wschodu bądź zachodu słońca
Nigdy w życiu nie robiłem własnego ciasta, postanowiłem więc poszerzyć zasób swoich umiejętności i zrobiłem podejście pod zrobienie pączków. Obecnie jestem na redukcji, więc chciałem jednocześnie zaoszczędzić na kaloriach i padło na pączusie z airfryera. Wyszły bardzo smaczne! Wspólnie z @Trypsyna zajadaliśmy się ze smakiem
Korzystałem z dosyć lipnego przepisu, w którym jak się później okazało były braki xd Musiałem je po drodze korygować więc pozwolę sobie tutaj napisać przepis uwzględniając błędy, które zaliczyłem po drodze.
Składniki na 4 pączki:
Mąka pszenna – 250 g
Mleko ciepłe – 140 ml
Żółtka jaj – 2 szt.
Cukier – 20 g
Drożdże suche – 4 g
Masło – 25 g
Dżem do nadziania pączka (wychodziło ok. 20g na sztukę)
Cukier puder do posypania pączka
Przygotowanie:
1. Wymieszanie mąki z drożdżami suchymi. Następnie dodać cukier, żółtka jaj, mleko. Po wymieszaniu składników zarabiać ciasto ręcznie – około 5-7 minut.
2. Przykrycie ciasta i pozostawienie go w ciepłym miejscu na godzinę.
3. Po wyrośnięciu ciasta ułożyć je na stolnicy i wałkować do momentu gdy ciasto osiągnie grubość około 2 cm. Podzielić ciasto na 4 części, uformować pączka, następnie ponownie lekko upłaszyć. Pozostawić na blaszce w ciepłym miejscu na 30 minut.
4. Rozpuścić masło, posmarować nim ciasto dookoła.
5. Posmarowane masłem pączki włożyć do airfryera. Piec w temp 180 stopni, przez 10 minut. Po 5 minutach pieczenia odwrócić ciasto na drugą stronę.
6. Po wypieczeniu pączka, wypełnić go wybranym nadzieniem (na przykład miłością).
7. Na koniec posmarować pączka z wierzchu roztopionym masłem i posypać cukrem pudrem.
Jeden pączek miał około 351 kcal. (~ 12g B, ~7g T; ~60 g W)
#dieta #redukcja #odchudzanie





Zaloguj się aby komentować
#narysunki
Krótki komiks namalowany w CADzie xd.
Owca nie rysuje, bo ktoś jej ciągle zabiera kredki.

Zaloguj się aby komentować
5 683,80 + 21,37 + 5,01 = 5 710,18
Spokojne wybieganko. Zegarek proponował 20 minut biegu regeneracyjnego więc przebiegłem papaton. Co prawda na zmęczonych nogach, ale mimo tego i tak było:
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Gruba akcja z dzisiaj na ul. Noakowskiego w Warszawie. Stali widzowie kanałów #samochodoza i #konfitura dobrze ją kojarzą z ostatnich filmów.
Artykuł z miejskiego reportera i oświadczenie Wojtka z Samochodozy:

Zaloguj się aby komentować
5 558,86 + 10,01 = 5 568,87
Ależ mi się dzisiaj nie chciało. Wróciłem na chatę, strzeliłem power napa, obejrzałem nowy film od Red Letter Media, zjadłem pierogi ruskie z brokułem no i potwornie mi się nie chciało cokolwiek robić. Zdecydowałem się jednak, że wyjdę wymęczyć bułę no i finalnie udało się sklecić 10km biegu spokojnego. Leń pokonany.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Nie pytaj jak. Ważne że zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
5 487,98 + 27,13 = 5 515,11
2 godziny wybieganka na bieżni. Akurat wszedł czeski papaton. Po biegu zrobiłem sobie krótki gym, tak zwana pompeczka.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wieczór z puzzlami Heroes of Might and Magic III
6/12 - Necropolis
#puzzle #jiggie #glupiehejtozabawy #heroes3

Zaloguj się aby komentować
5 017,99 + 5,50 = 5 023,49
30 minut biegu spokojnego
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
4 800,83 + 21,37 = 4 822,20
Dzisiaj prawie przegrałem z wewnętrznym leniem. Już wygodnie leżałem sobie na kanapie z myślą, że dzisiaj nic nie robię. Finalnie postanowiłem zawalczyć i wyjść na siłkę pobiegać. Dzisiejszy trening to improwizowany papaton w postaci zabawy biegowej. Podczas biegu zrobiłem 6 powtórzeń po 2-3 minuty na blisko maksymalnej prędkości bieżni. Tętno szybowało w okolice progu/maxa.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Dane się zgadzają. Osiągnięcie
W sumie... (150 km)
W sumie... Hardkor edyszyn! (150 km)
Dokumentalista (10 zdjęć)
niestety stało się faktem.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.



Zaloguj się aby komentować
Wieczór z puzzlami Heroes of Might and Magic III
5/12 - Inferno
#puzzle #jiggie #glupiehejtozabawy #heroes3

Zaloguj się aby komentować
4 643,30 + 14,00 + 11,69 = 4 668,99
Wczoraj baza 60 minut.
Dzisiaj trening jakościowy 5 powtórzeń 6 minut w progu na 90 sek przerwy. Potwornie parno dziś na siłce, mam już dosyć tej zimy xd
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Osiągnięcie
przyznane. Nie pytaj, ile warunków sprawdziłem.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Wieczór z puzzlami Heroes of Might and Magic III
4/12 - Forteca
#puzzle #jiggie #glupiehejtozabawy #heroes3

Zaloguj się aby komentować
Wieczór z puzzlami Heroes of Might and Magic III.
3/12 - Bastion
#puzzle #jiggie #glupiehejtozabawy #heroes3

Zaloguj się aby komentować
4 207,98 + 4,23 + 10,08 + 4,68 = 4 226,97
Dzisiejszy 19 kilometrowy long run z akcentem w postaci startu w Biegu Urodzinowym Gdyni. Trasa fajnie przygotowana, poza bulwarem nadmorskim - myślałem że przez ostatnie 2 km nadrobię trochę czasowo ale okazało się że bulwar nieodśnieżony xd bieg jak po piasku. Tak czy siak spoko bieganko.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Przekalkulowane. Przeliczone. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na kolejny wieczór z heroskowymi puzzlami. Przygotowałem każdy z zamków do ułożenia - bulwark załatwiliśmy wczoraj. Zostało jedenaście
2/12 - Zamek
#jiggie #puzzle #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
4 081,34 + 4,61 = 4 085,95
Rozbieganko przed jutrzejszymi zawodami.
FAJNIE. 😎
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować