= 4737,05
Poprawny wynik
#sztafeta

= 4737,05
Poprawny wynik
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
4 647,17 + 15,02 = 4 662,19
Miałem się trzymać tętna ok. 135 - no to się trzymałem.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
4 566,55 + 13,02 = 4 579,57
Pierwszy trening z planu na łamanie 17 min na 5km. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

@wiro @owczareknietrzymryjski To jest ręcznie wprowadzony trening do Garmina. Trening z planu dostępnego pod tym linkiem:
https://bieganie.pl/trening/10-km-35-min-6-x-tydz-m-bartoszak/
Nie mam trenera
Zaloguj się aby komentować
4 166,75 + 21,37 + 5,03 = 4 193,15
Dzisiejszy trening. Na początek zrobiłem szybką piątkę, potem od razu cyk w podbiegi. Zrobiłem ich 30, albo 31. Trochę mi się kreski mylą... (✌ ゚ ∀ ゚)☞
A że po zrobieniu podbiegów miałem wybiegane już jakieś 10km no to szkoda było nie dobić do papatonu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
4 120,10 + 13,20 = 4 133,30
Dzisiaj grzeczność. Muszę mieć siły na weekendowe szaleństwa.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
3 978,35 + 25,06 = 4 003,41
Dzisiejsze wybieganie dedykuję drabinie, dzięki której mogłem się dostać na balkon po ubrania do biegania.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
3 824,69 + 10,00 + 21,37 = 3 856,06
Dzisiejszy PA-PA-TON i wczorajsze spokojne 10 km w tempie 5:58 - w ramach nabicia dziennego celu kroczków. Wyszedł bieg w średnim tętnie 128.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
= 3733,65
Poprawny wynik po resecie wraz z wejściem w nowy rok.
W nawiązaniu do głosowania we wpisie z podsumowaniem stycznia, wraz z wejściem w nowy rok zerujemy licznik na sztafecie.
W 2023 roku wybiegaliśmy dystans 37 697,95 km. To jak, wypadałoby go przebić?
#poprawnywyniksztafeta #sztafeta
Zaloguj się aby komentować
Biegaczki i biegacze! Zapraszam na styczniowe podsumowanie tagu #sztafeta ~ styczeń 2024
Uwaga, ogłoszenie parafialne na dole postu.
Wspólnie wybiegany dystans: 3029,42 km
Liczba uczestników zabawy: 44 osoby
Liczba aktywności: 375 aktywności
Poniżej przedstawiam listę wszystkich biegaczy ze stycznia, gratuluję wszystkim wyników!
Ciśniemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1. @scorp - z dystansem 256,2 km
2. @enron - z dystansem 225,32 km
3. @Mjelon - z dystansem 213,35 km
4. @Trypsyna - z dystansem 184,7 km
5. @Sorokawojcie.ch - z dystansem 175,98 km
6. @minaret - z dystansem 158,99 km
7. @mkbiega - z dystansem 124,92 km
8. @Zioman - z dystansem 114,34 km
9. @Z_buta_za_horyzont - z dystansem 109,33 km
10. @Zielczan - z dystansem 103,84 km
11. @TheCaptain - z dystansem 100,23 km
12. @Morfi_pl - z dystansem 97,57 km
13. @Aleksandros - z dystansem 84,28 km
14. @bob_budowniczy_ - z dystansem 81,45 km
15. @darek-kantorski - z dystansem 75,13 km
16. @pjib - z dystansem 73,62 km
17. @HerrJacuch - z dystansem 70,23 km
18. @mulek10d - z dystansem 63,28 km
19. @CapraCrepa - z dystansem 55,72 km
20. @gonhez - z dystansem 49,84 km
21. @Szuuz_Ekleer - z dystansem 46,66 km
22. @LoneRider - z dystansem 45,06 km
23. @K44 - z dystansem 43,5 km
24. @Instruktor.Prowadzacy - z dystansem 40,26 km
25. @duk - z dystansem 38,9 km
26. @WujekAlien - z dystansem 37,22 km
27. @mordaJakZiemniaczek - z dystansem 36,8 km
28. @def - z dystansem 36,14 km
29. @myjourneytojahh - z dystansem 34,84 km
30. @bacteria - z dystansem 30,24 km
31. @Troczek - z dystansem 26,43 km
32. @nxo - z dystansem 26 km
33. @grubynaszosie - z dystansem 25,77 km
34. @TrzymamKredens - z dystansem 25,73 km
35. @bojowonastawionaowca - z dystansem 25,02 km
36. @Aya - z dystansem 21,75 km
37. @Yes_Man - z dystansem 19,9 km
38. @twombolt - z dystansem 15 km
39. @Loginus07 - z dystansem 11,9 km
40. @pluszowy_zergling - z dystansem 5,26 km
41. @gryzli - z dystansem 5,2 km
42. @lukmar - z dystansem 5,16 km
43. @Rossi - z dystansem 4,35 km
44. @Tylko_Seweryn - z dystansem 4,01 km
Korzystając z okazji, że wołam wszystkich biorących udział w zabawie w związku z podsumowaniem proszę o oddanie głosu w temacie: czy chcecie aby licznik był wyzerowany tak, żeby podliczać punkty od zera od początku 2024 roku? Oczywiście wyników na skrypcie nie usuwamy, jedynie sumę na tagu do której doliczamy nasze biegi.
Zaloguj się aby komentować
41 873,04 + 42,23 = 41 915,27
Dzisiejszy dystans maratonu w grzecznym tempie. W ramach wycieczki pobiegłem sobie w jedną stronę - do Lublina. Nie wracam z buta, oooo nie nieee.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
41 779,92 + 14,04 + 5,02 = 41 798,98
Wczorajsze pięć i dzisiejsze 14.
Kochani, dzisiaj zrobiłem se dwie kilometrówki (3:31, 3:40). Miało być więcej, ale baaardzo szybko opadłem z sił w trakcie biegu. No to zmieniłem plany i zrobiłem se 11 podbiegów. Potężny wiatr targał me włosy oraz muskał me lico.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
41 658,34 + 21,37 = 41 679,71
PODSUMOWANIE STYCZNIA WJEDZIE W WEEKEND KOCHANI ;**
--------------------------------------------------------------------------------
A DOJTA MI SPOKÓJ Z TYM BIEGANIEM. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Dzisiejszy spontanik. Wybiegając z domu zakładałem zrobienie jakiegoś fartleka, tuż po starcie pocisnąłem 1 milę w ok. 3:28, potem trucht i 1 km w ok. 3:35. W głowie miałem plan na różne, losowe przyspieszenia jednak gdzieś po drodze pojawiła się myśl żeby sprawdzić się i pocisnąć połóweczkę w sub90. Mogę powiedzieć że był to bieg z narastającą trudnością, gdyż z każdą minutą biegu nawierzchnia stawała się co raz bardziej oblodzona. Koniec końców połówka weszła w sub90 z ładnym zapasem - no to docisnąłem do papatonu.
Wymęczyło mnie ładnie, ale w sumie to powiedziałbym że był to także potężny trening głowy. Jestem mega zadowolony z biegu.
Btw jedna skarpeta do wyrzucenia, zdarła mi się na palcu od zapindalania.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
41 441,20 + 25,01 = 41 466,21
Dzisiejsze wybieganie w tlenie. Weszło łatwiutko. Na koniec chciałem poczuć że żyję i ostatni kilometr trochę przygrzałem i go zrobiłem w tempie 3:55. Były po tym rezerwy więc jest gituwa.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

@scorp Chłop co pobiegł z linijką przy wykresie ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW, wspominałeś że z paskiem biegasz - jak ustalałeś strefy? Ciekawią mnie rozjazdy. U Ciebie Z3 jest mega szeroka, a u mnie to ledwo 7 bpm, za to Z2 bydle. Ja wziąłem automatyczne z Garmina ale oparte o LTHR, zrobiłem teścik na próg mleczanowy i mi zrobił nowe. I wyszła spora różnica niż np w oparciu o HRR albo MAX HR.

Zaloguj się aby komentować
41 336,17 + 21,37 = 41 357,54
W końcu udało mi się zwalczyć grypę. Można biegać, wracam do gry!!!!
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
40 969,60 + 5,01 = 40 974,61
Dzisiejsze coś. Mam nadzieję że w weekend uda mi się w końcu przebiec coś dłuższego.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
40 814,33 + 7,02 + 5,01 = 40 826,36
Dzisiejsza szybsza piąteczka i grzeczny powrót do domu. Nie ma tragedii, wydolnościowo poprawiam się i czuję że w normalnych warunkach wyciągnąłbym sub 19. Miejscami na drodze było dość niebezpiecznie i trzeba było zwalniać i zważać na kroki.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
40 738,62 + 10,01 + 5,01 = 40 753,64
Pomimo osłabienia spowodowanego przeziębieniem próbuję coś tam cisnąć. Psycha za słaba żeby siedzieć na d⁎⁎ie i nic nie robić. Wydolnościowo lipa, ale nie poddaję się. Nacurwiam dalej.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
40 303,48 + 21,37 + 7,01 + 1,00 + 5,01 + 5,51 = 40 343,38
Ehhh ostatnio miałem kiepski czas pod kątem jakichkolwiek aktywności. Trochę mało czasu + zakaz przeciążania się przez parę dni.
A teraz jak już mogę biegać to się przeziębiłem... W związku z tym miałem dzisiaj wypoczywać bo jestem lekko osłabiony, ale wkur*ienie sięgnęło już zenitu i pod wpływem spontanicznej decyzji wyleciałem z domu zrobić papaton. Wystarczy mi już obijania się. Napindalać trzeba.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
39 690,63 + 2,33 + 10,56 + 1,17 + 5,04 = 39 709,73
Jakieś zaległe + dzisiejszy bieg trailowy z babo @Trypsyna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
W ramach zimowej edycji biegu Ultra Way Gdynia 2024 zapisaliśmy się na dystans 10km+, z przewyższeniem 400m+. Zwariował mi zegarek, bo u mnie pokazuje niecałe 300m up, a u towarzyszki 442m up. Chyba trza będzie wymienić garmina na nowszy model ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Co do samego biegu - organizacja top, oznaczenie trasy top, piwko i szama po biegu top, towarzystwo top ᶘᵒᴥᵒᶅ
Popełniłem błąd gdyż poleciałem w novablastach 2 i nie ukrywam - ślizgałem się w nich jak cholera xD Najgorzej było na górkach, miotałem się jak szalony.
Sam bieg stanowi dla mnie zapoznanie się z biegiem trailowym - jako dziecko asfaltu nie miałem jeszcze przyjemności latać po lasach z przewyższeniem. Krótki dystans zaliczony, teraz czas na bydlaka: 50km+ w czerwcu ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
39 363,86 + 10,01 + 2,68 + 2,85 = 39 379,40
Mała awaria auta, więc zrobiłem se pracodomy na pociąg. Będę to robił częściej.
No i zasadniczy trening dzisiejszy, tudzież 10 km BS.
Przyjemnie mi się biegło - niska temperatura mi nie przeszkadza, o ile nie wieje wiatr i nie pada mi na ryj śnieg .
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować