Zdjęcie w tle
czysty_rigcz

czysty_rigcz

Twórca

Dołączył/a: 17.01.2023

  • 23Wpisy
  • 265Komentarzy
  • 2Obserwujących

@czysty_rigcz Czekamy na komentarze uświadamiające że to nic złego.

@Krzysztof_Listonosz A to coś złego? Mi tam nie przeszkadza, bardzo ładna pani i nutka wpada w ucho.

@Krzysztof_Listonosz Oczywiście że śpiewanie w pozytywny sposób o człowieku który dopuścił się ludobójstwa jest złe. Ale złe jest też mówienie że z tego powodu nie powinniśmy pomagać ukrainie. Złe jest też mówienie że z tego powodu powinniśmy darzyć ich nienawiścią.

Zaloguj się aby komentować

Was też dopada taka żenada, jak czytacie zwroty takie jak: "orki", "kacapki", "onuce", "ruSSkie". Jacyś groźni wojownicy piwnicy. Żaden Rosjanin nie siedzi na hejto (jak ktoś nie wie w języku polskim mówi się tylko w Polsce) i nie czyta waszych rozmyślań. Nie wiem co chcecie osiągnąć. To trochę jak szczekanie pieska przez ogrodzenie. Bez sensu.

 

#wojna

8a9d7bb7-e120-4bdd-b306-8f83e678a321

@czysty_rigcz
Gdybyś miał literkę "r" ze swojego nicku to rozumiałby, że nikt tymi mianami nie określa ludzi, co spierdolili z kacapskiego kurwidołka.

@czysty_rigcz ciężko powiedzieć czy są ryscy na hejto, możliwe że serio ich nie ma. Za to jest sporo osób które szerzą mowę nienawiści wobec Ukraińców, kopiują rosyjski punkt widzenia.

 

Myślę że mowa nienawiści powinna być banowana na hejto. (wobec każdego, rosjan też)

Zaloguj się aby komentować

Nowy hype train ruszył na szachy. Serwery chess.com tak bardzo rozwalone. Więcej ludzi chce grać w szachy niż po tym głupawym serialu Gambit Królowej. Jakieś noworoczne postanowienia, a może Chiny i Indie wstały? Trochę się nie dziwię, gry komputerowe są tak słabe i powtarzalne, że szachy stały się dobrą alternatywą. Obalono też mit, że to jakaś gra dla elit lub intelektualistów. Ciekawa gra planszowa z zadatkami e-sportowymi.

 

#szachy

5fc62109-bc31-4d39-8e06-c6e3e5814639

młode pokolenie youtuberów pokazuje, że to nie tylko gra dla dziadków w garniturach i można się przy niej fajnie bawić. Chwała im za to.

Chess.com wybija rekordy graczy, w sywlestra mieli rekord - 7mln, a już na stan dzisiejszy 10 mln. Tak tłumaczą wzrost zainteresowania:

aa4f81f1-24df-4537-9ec8-6c24104f2269

Zaloguj się aby komentować

Kurde ja wiem, że to jest nowy portal, ale bardzo niestabilny.

 

#hejto

4d85c854-6e1b-46b6-a9d6-386eab35bc13

@czysty_rigcz czego innego oczekiwałeś skoro portal powstał w 24h a w kodzie ma kwiatki typu kropki w nazwach klas? To nie ma prawa działać poprawnie.

@wojtek-x serio są kropki? Poka

Zaloguj się aby komentować

Czytam sporo jarania się ludzi nietechnicznych chatgpt. Że przejmie świat i będzie usuwał niechciane ciąże. Przeszedł on test Turinga?

 

#chatgpt #technologia #programowanie

@jazwykopu

 

Lets go deeper...

 

Po co programisci do uczenia I trenowania AI skoro inne AI bedzie mogło robić to wydajniej i za darmo? 🤔

Po co programisci do uczenia I trenowania AI skoro inne AI bedzie mogło robić to wydajniej i za darmo?

 

@karol-zieba Brzmi to jak rok Linuxa Już miałem lądować na Marsie z Elonem Piżmo.

Osobiście uważam, że programiści będą mieli przerąbane bo w przyszłości będą zastępować ich nie inni programiści tylko osoby obsługujące interfejsy typu gpt bo to bedzie zwyczajnie tańsze i szybsze.

 

@karol-zieba nie ma się czego obawiać. Wiem jak wygląda kod generowany przez ChatGPT czy chociażby GitHub Copilot i, nawet jeśli model zostałby udoskonalony na tyle, żeby nie generował buga na bugu, to takie AI nie jest w stanie stworzyć całego systemu i nieprędko będzie w stanie. Tak, część programistów przestanie być potrzebna, ale wypadną raczej tylko ludzie, którzy są konwerterami gotowych tasków na kod. I chwała, bo ciężko się pracuje z kimś, kto nie potrafi pojąć istoty biznesu czy zagadnień architektonicznych. To już wolę się użerać z AI.

Zaloguj się aby komentować

Danielmagical, katolicki głos w twoim domu. A wyspowiadał się z tego, jak kiedyś przepił pieniądze na procesor od widzów w Bajce?

 

#danielmagical

@czysty_rigcz kochasz stare pedalkie trupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

fanboje patostreamów to inn szczep normictwa po prostu jest xD

 

każdy normik to oglądał tak naprwadę

@MasterOfScrumasterki Widzę, że jesteś jakimś przychlastem.

@czysty_rigcz ja? to Ty mi tutaj robisz wpis o zdechłym trupie jakimś, który był ogromnym normiczym pedałem rowerkowym xD

 

ja tylko przeglądam i komentuję

Zaloguj się aby komentować

Może jak wleci kociołek to będą jakieś dymy, choć nie mam większych nadziei. Jednak to zawsze postacie poboczne budowały atmosferę. Pewnie będzie wyskok do bajki wieczorem, bo wiecie widzowie nic nie rozumiecie. Za dużo hajsu wlatuje, a jak wiadomo: Tylko artysta głodny jest płodny.

 

#danielmagical

@pawel-l-1 Masz tag danielmagical. Chyba jeszcze masz miejsce w tagach do blokowania. Nie widzę sensu w tworzeniu nowych dziwnych tagów.

Zaloguj się aby komentować

Co tu się wyprawia. Jacyś ludzie piszą elaboraty o spadku poziomu (wiadomo wcześniej tutaj były rozwiązywane problemy milenijne i rozgrywane zawody szachowe w klasyku). Straszą jakimś wykopem ("Chcesz tu mieć drugi wykop człowieku!"). Strach pisać na pewnych tagach, bo to chyba zbrodnia gorsza od zabójstwa. Przypominacie mi kadrę uczelnianą którą przerasta obsługa ksera i rzutnika. Jest coś takiego jak czarne listy. Większość osób jednak taguje swoje wysrywy. Możecie używać tej funkcji (śmiało) lub dodawać osoby na czarną listę. O zgrozo, jak coś wypłynie z tagu w dyskusji, to świat się nie zawali. Te kilkanaście wyrazów nie zniszczy waszego kruchego ego Oczywiście rollback bazy serwisu do pięknych dni z trzema aktywnymi użytkownikami, też jest opcją.

 

#afera #wykop #hejto

7a15be3e-dc96-4d20-a85c-9bbecc9c38f6

Zaloguj się aby komentować