
RobertCalifornia
- 297wpisów
- 598komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Grudzień 2023 - Marzec 2024
#holecka #tvpis #tvrepublika

Zaloguj się aby komentować

W pierwszych dniach urzędowania minister finansów przyznał nagrody w wysokości niemal 3,9 mln zł – wynika z informacji money.pl. Kto konkretnie dostał premie? Resort finansów nie ujawnia nazwisk. Po dwóch miesiącach prób udało nam się jednak dotrzeć do szczegółów tej sytuacji.
Słowo "niepoprawnie" jest napisane niepoprawnie w dosłownie każdym słowniku.
Zaloguj się aby komentować
#shitwykopsays przez ostatnie tygodnie: nie nabierajcie sie na te scieme, Stanowski i Mazurek to pisowscy propagandysci, tylko debil sie na to nabierze
#shitwykopsays od wczoraj: co drugi watek na mirko o cpk i kanale zero
przypominam ze to ta sama elita, ktora tez co drugi watek ma o patostreamach i fememma
Zaloguj się aby komentować
Ja wprawdzie nigdy nie byłem za #pis ale jak zobaczyłem jak ich posłowie próbują siłą wprowadzić do sejmu pozbawionych mandatów poselskich Wąsika i Kamińskiego to zmieniłem zdanie i od teraz będę na nich głosować. To przecież logiczne.
#polityka
Zaloguj się aby komentować
"Postęp" w motoryzacji.
#ciekawostki #ciekawostkimotoryzacyjne #samochody #porsche #minicoopers


Niech se każdy jeździ czym chce, ale wg mnie użytkownicy SUV i crossoverów powinni mieć dodatkowe szkolenia z poruszania się takim pojazdem. To co się naoglodałem w miastach jak ludzie parkują albo poruszają w ciasnych ulicach to moje.
W ogóle nie rozumiem po co sobie kupować takie kurwisko, żeby jeździć po mieście
Auta rosna, bo rosnie lista wyposazenia standardowego, wymagania klientow( w takich latach 70. i 80. taki maluch byl spoko, ale w latach 90. juz nie), ludzie czuja sie bezpieczniej w wiekszym aucie.
I to jest dobry i sluszny trend, problemem jest to, ze aut jest coraz wiecej, a miasto nie jest gumy i nie ma miejsc dla tych wszystkich maszyn.
Dlatego jest smog( tak wiem, domy w zimie emituja wiecej) i inne szkody srodowiskowe i urbanistyczne.
Zaloguj się aby komentować
mema zrobiłem, dałem z siebie znów jakieś 7% (niby mało, ale Kamiński i siedmioprocentowym trunkiem by nie pogardził)
#polityka #duda

Zaloguj się aby komentować
Zmiana interfejsu w #phpstorm (i pewnie we wszystkich produktach #jetbrains ) tak by wyglądały prawie jak #visualstudiocode to była najlepsza rzecz, jaką ta firma zrobiła, przynajmniej z mojego punktu widzenia.
Jako, że przy okazji tej zmiany wywaliło w kosmos wszystkie moje skrupulatnie ustawiane paski, przyciski i ich położenia (a przy okazji przestała działać spora część innych nie związanych z wyglądem konfiguracji) pomyślałem sobie:
> jeśli coś działa i wygląda jak darmowy #vscode to po co mam płacić co roku grube hajsy za licencję?
I tak oto, skoro i tak musiałem wszystko konfigurować od początku, to zamiast konfigurować storma, spróbowałem VS Code. Chwilę to zajęło, ale pluginami i konfiguracjami odwzorowałem sobie 95% tego co miałem w PhpStorm.
Super decyzja JetBrains
#php

@RobertCalifornia Jak nie lubię Microsoftu to akurat VS Code to jest mistrzostwo. Kiedyś byłem bardzo niechętny i korzystałem z Atoma, ale kiedy Atom praktycznie stał w miejscu i liczył na rozbudowę przez community to zespół pracujący nad VS Code dodawał coraz to nowsze rzeczy a jednocześnie community rosło szybciej niż te Atoma i powstawało coraz więcej rozszerzeń i serio w tym momencie to zaczynam uważać, że VS Code zaraz stanie się edytorem kompletnym którego można używać do większości popularnych języków programowania prawie tak samo wygodnie jak dedykowane IDE.
P.S. tak jak już ktoś wspomniał wyżej, polecam VS Codium czyli wersje VS Code bez telemetrii od MS bo mimo, że odwalili kawał dobrej roboty to nie dajcie się im szpiegować xD
Zaloguj się aby komentować
na czerwono zaznaczeni ci kolarze, którzy po latach zostali przyłapani na dopingu.
timeline zatrzymuje się na roku 2007 bo to stary obrazek
#ciekawostki #kolarstwo #rowery

Zaloguj się aby komentować
Krzysztof Bosak: chciałbym dołączyć do PiS ale wstydzę się zagadać
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy jak widać już zaczynają kminić, że ten okręt idzie na dno, a Kaczyński ich goni pod pokład dorzucać węgla w maszynowni.
#polityka

@RobertCalifornia poza podstawionymi autokarami, do marszu miliona nie dołączył nikt z zewnątrz, naród nie poderwał się w obronie Kamińskiego i Wąsika, bajera o modlitwie na różańcu w zimnym mieszkaniu do nikogo nie trafiła, a przed nimi wizja klęski w wyborach samorządowych i do PUE.
>używaj narracji trafiającej do 10-15% wyborców
>miej poparcie 10-15% wyborców
Ale numer ʕ•ᴥ•ʔ
Zaloguj się aby komentować
Fundacja ludzi powiązanych z PiS/Ordo Iuris/Konfederacja wzięła w 2023 dotację na 25 mln, całą kasę wyprowadziła i zniknęła.
#terrorpraworzadnosci #polityka
Zaloguj się aby komentować
sam zrobiłem ale serio dałem z siebie tylko jakieś 2%
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Panie pośle (bo 500 dolarów za jedną wizę to faktycznie drogo), choć nie głosowałem na Tuska, to proszę wiedzieć, że dokładnie tego oczekiwałem po wyborach. Wiedz, że robi dobrą robotę, a ja z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.
A autorytaryzm to się właśnie kończy.
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Wy młodzi jesteście, to nie pamiętacie jak prezydent Litwy wbił się na hawirę do prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego.
Nie był zapraszany, ale mimo to przyjechał a Kwach musiał się z tego tłumaczyć, że niby Litwin zapytał czy może wpaść to głupio było odmówić: Paksas był już na wylocie, postawiony w stan impeachmentu i wizyta miała jedynie dodać mu punktów i prestiżu w obliczu zarzutów ("kolaboracja" z rosjanami, łagodnie mówiąc).
To jeden z fuckupów Kwaśniewskiego i wstydliwy incydent który negatywnie się zapisał na jego wizerunku do dziś.
A dudek na petardzie sam z siebie zaprasza do siebie dwóch typów z wyrokami! XD
#polityka

Zaloguj się aby komentować

ZEA, które było gospodarzem ostatniego szczytu klimatycznego, planowało wykorzystać to jako okazję by systemowo podpisywać z goszczonymi krajami nowe kontrakty na sprzedaż ropy i gazu - ujawniło BBC.
ekologia #klimat #srodowisko #gospodarka #surowce
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Morawiecki: zbudujemy pierwszy polski narodowy samochód elektryczny. Co prawda w osiem lat wycięliśmy tylko las ale spełnimy marzenia Polaków!
Chińczycy: nasza firma co robiła telefony komórkowe teraz robi też #samochody elektryczne.
Na zdjęciu #xiaomi su7
#polityka #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować