
RobertCalifornia
- 297wpisów
- 598komentarzy

Zaloguj się aby komentować
#dzisiajsiedowiedzialem dość dobrze odbierane linie lotnicze qatar airlines, to był rodzaj autorytarnie rządzonego więzienia dla pracowników. Zakaz wychodzenia z pokojów w bazie w nocy, naloty strażników, zwolnienia, także za dyskusje z władzami.
A chwalili się że zawsze wygrywają rankingi najlepszych linii lotniczych.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/koniec-godziny-policyjnej-w-qatar-airways-19587.html
#lotnictwo #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Powoli odchodzi w przeszłość najlepsza telewizja w historii i na całym świecie w ogóle. Więc nitka z najlepszymi momentami z niej.
Wrzucajcie też swoje najlepsze wspomnienia.
TVP Info to była chyba jedyna telewizja która kiedykolwiek w prime time puściła zoofilię i pedofilię i to równocześnie!
#polityka #tvp

Zaloguj się aby komentować
Tu jest formularz, gdzie można wyrazić "wyrazy uznania" dla dotychczasowej działalności #tvp w krzewieniu najwyższych standardów #dziennikarstwo
https://www.tvp.info/twoje-info/formularz
Anonimowo, więc czemu by nie?
#media
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale miałem fuksa włączyć relację. Kto nie widział co się właśnie stało:
#braun zgasił gaśnicą hanukowe świece w sejmie
potem na mównicy powiedział że palenie tych świec to obrządek talmudyczny i satanistyczny
do prowadzenia obraz wrócił #holownia (chwilowo zastepowal go #bosak )
powiedzial ze przerywa obrady i zbierze sie jakis konwent i ustali co zrobią z Braunem
Braun zaczal znow z mównicy powtarzać to samo (mówiąc, że zaprasza do debaty teologicznej)
tu już Holownia ostro ze wyklucza go natychmiastowo z obrad i zglosi to do prokuratury, bo polski sejm nie moze byc miejscem na jakikolwiek rasizm czy obrazanie wyznawcow innych religii
#sejmowyspam #polityka
Zaloguj się aby komentować
Jeśli wpisujesz w aplikacji fitatu swoją dietę i nie odznaczysz w ustawieniach zgód na śledzenie, twoja dieta trafi do ponad 750 różnych serwisów śledzących (zrzuty ekranu tylko z części opcji)
I ta aplikacja nie jest tu jakimś wyjątkiem: większość aplikacji obecnie ma podobnie długa listę serwisów, którym sprzedaje/rozdaje dane użytkowników
#odzywianie #dieta #android #ciasteczka #prywatnosc



Zaloguj się aby komentować
#kiciochpyta czy jest jakaś marka premium rolet do okien? A właściwie nie premium tylko cokolwiek lepszego niż można dostać w #castorama lub #reloymerlin i co nie rozpada się po 15 zwinięciach i rozwinięciach.
nie wiem jak to tagować by jak najwięcej osób zobaczyło i doradziło, ale spróbujmy: #budujzhejto #mieszkanie

Zaloguj się aby komentować
Wielka szkoda, że pan Artur nie dojechał na finał #1z10 . Wyciekły pytania z finału, a znając pana Artura, wiedziałby jakie są odpowiedzi. Oto niektóre z nich:
jak naprawdę nazywa się twórca #kryptowaluty #bitcoin przedstawiający się jako Satoshi Nakamoto
gdzie obecnie znajduje się zaginiony malezyjski samolot
który artysta ukrywa się pod pseudonimem #banksy
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
wróćmy na chwilę do tego zdjęcia, bez żadnego trybu.
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Elita internetu, creme de la creme portali społecznościowych, frifinkerzy odporni na jakąkolwiek manipulację nie rozpoznają trollkont, nawet jeśli mają różne nazwiska, różnie pisane, z różnymi ikonami.
Na #wykop stabilnie

Zaloguj się aby komentować
Zczajcie tego frajera: czy szpiegował pegasusem opozycyjnego posła? Nie. To może uruchomił w ministerstwie sprawiedliwości komórkę której zadaniem było szczucie na nieprzychylnych mu sędziów? Też nie. Może miał jakiś tak zwany fundusz sprawiedliwości i tamtejszy NIK wykazał że wydawał z niego miliony niezgodnie z celem funduszu? Też nie.
Jacyś niepowiązani z nim zamachowcy zabili niepowiązanych z nim kibiców że Szwecji a ten się podaje do dymisji! No dureń, no!
Belgia musi jeszcze dorosnąć do naszych standardów demokratycznego państwa.
/s
#dania #terroryzm

Zaloguj się aby komentować
PiSowcy zarzucający Tuskowi, że nieodpartyjnił #tvpis w 24 godziny to niezły fikoł. By uszczypnąć rywala, sami przyznają, że to była propagandówka i nadal jest propagandówką.
Trochę jak złodziej z uśmiechem machający skardzionym przedmiotem do goniącego go policjanta.
Zaloguj się aby komentować
Skąd taka frekwencja? Nie wiem, ale się domyślam.
"Taka tępa propaganda, że weź spier... Nie byłem na żadnej manifestacji, ale jak widzę, że #tvp mówi, że w warszawie było 60tys ludzi, gdy każdy widzi ile było, to mnie ruszyło i myśle, że wiele osób ruszyło. Masz dziadzie i zobacz nas przy urnach jak w telewizji ściemniasz liczby"
Wypowiedź mojego znajomego, z poglądów lewaka, ale anarchisty co zawsze wybory bojkotował.
Gdy wy będziecie mi odpisywać że to wy byliście tym znajomym, ja tylko napiszę, że przewrotnie dziękuję #tvpis za odjebywanie chujni do tego stopnia, że wkurw ludzi ruszył ich do urn. Nie był to na pewno jedyny czynnik, ale obstawiam duży udział Rachonia i reszty funkcjonariuszy.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
No fajnie sie tam bawili w PiSie. Jak ktos nie zna tematu, to streszcze :
- obecny senator PiS Grzegorz Bierecki i Lech Kaczyński zakładają SKOKi
- od początku we władzach tych parabanków zasiadają ludzie z byłych PRLowskich służb
- ideą jest, że działa to jak bank: jedni wpłacają pieniądze by zarobić na odsetkach, inni biorą kredyty (i z oprocentowania są te odsetki), tylko, że de facto tak to nie działa
- ze SKOK Wołomin wyprowadzane są pieniądze przez podstawione słupy: bezdomnych, których ubierają w garnitury i wysyłają by brać kredyty nawet po milionie złotych
- kredyty są przyznawane, bo władze SKOK są zaangażowane w cały proceder
- pieniądze od bezdomnych przechodzą przez pośredników, między innymi Jacka Sasina
- ostatecznie trafiają do różnych kieszeni, ale także to między innymi z tych pieniędzy finansowane jest Prawo i Sprawiedliwość w pierwszych latach istnienia
- SKOKi upadają, wpłacający tracą swoje majątki
- łącznie (nie tylko ze SKOK Wołomin, ale i innych) wyprowadzone zostaje w ten i inne sposoby 4,4 mld zł
Całość w dzisiejszym filmie braci Sekielskich "Korzenie zła" opublikowanym na Youtube.
#skok #polityka #pis
Zaloguj się aby komentować
Taki oddolny akt społeczny dziś wypatrzyłem na ścianie klatki jednego z bloków. Troche słabo, że naklejone na ściane, ciekawe jak mocnym klejem, ale cieszy, że opór jest.
#polityka #jebacpis #jebackonfederacje

Konfa popełniła największy błąd wciągając na listy odpady z innych partii które w każdej chwili mogą zmienić stronę. Jeżeli cała konfederacja wejdzie w koalicję z pisem realizując ich program osobiście pójdę do Bosaka/Mencena i powiem im że się sprzedali wręczając im prezent adekwatny dla zawodu prostytutki. Róbcie screeny. Mój mokry sen to jakby konfa dogadała się z hołownią i PSL.
@RobertCalifornia Mentzen ma marzenie aby zostać ministrem finansów. Zawsze myślałem, że to bardzo mało prawdopodobne, ale ostatnio zdałem sobie sprawę, że to całkiem możliwe.
Według któregoś z ostatnio opublikowanych sondaży PiS wygrywa wybory ale ma mniej mandatów niż opozycja. Jeśli wezmą do siebie Konfę to wychodzi po równo. W takim scenariuszu nie pozostaje im nic innego jak przekupić konfiarzy. Jak? Jeśli obiecają Mentzenowi jego wymarzone stanowisko to ten pewnie na głowie stanie aby doszło do koalicji. Inna kwestia to jak się dogadają w kwestii programu dot. finansów.
Zaloguj się aby komentować
O jak kwikłem. Słyszałem że po ostatniej #debata ludzie googlają co to jest ten "dzban ze złotem" i wyskakuje im to zdjęcie. Subtelne, ale zrozumiałe
#polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, życzę Wam miłej niedzieli i jeszcze milszej niedzieli za tydzień.
#polityka

Zaloguj się aby komentować