
Kredafreda
- 662wpisów
- 550komentarzy
Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejterzy jqdę na kilka dni do Islandii. Co polecacie zobaczyć w szczególności?
@Kredafreda a no wiec:
Blue Lagoon lub inne wody termalne - ale Blue Lagoon jest najpopularniejsze
Wodospady - są wycieczki autobusowe do nich
Jakiś Food Tour w Reykjaviku bo jedzenie wbrew pozorom mają świetne - a jagnięcina tam to niebo w gębie
Gejzery - nie jest ich dużo i ten oryginalny nie działa już właściwie - ale zaraz obok jest taki co strzela wysoko
Lodowce - są na nie wycieczki o różnym stopniu trudności
Jaskinie wydrążone przez lawę
https://www.flyovericeland.com/ - no chyba, że Cię stać na przelot prawdziwym helikopterem
https://aurorareykjavik.is/ - oraz prawdziwą zorzę polarną
Czynne wulkany
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Córka powiedziała dzisiaj pierwszy raz Kocham Cię.
Ko am Cieeee. Troche jej tego uczyłem :D
Nie sądzę by wiedziała co powiedziała, ale łezka się kręci w oku
#rodzicielstwo #dzieci
Zaloguj się aby komentować
Jakbym został premierem to bym do⁎⁎⁎ał akcyze 150% na papierosy
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Zamierzam wydawać +- na #lego i wrzucać zestawienie co miesiąc lub kwartał ile zarobiłem na takiej inwestycji. Byłby ktoś zainteresowamy? #finanse
Zaloguj się aby komentować
Wzruszyłem się Panie i Panowie, gratuluje wszystkim zaangażowanym
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Ok. Czas na ostatnią ankiete przed ciszą wyborczą. Dawać plusy dla rozgłosu i pytam
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Prosze o piorun dla zasięgu! #polityka #debata #sondaz
Dwanaście dni temu przeprowadziłem ankiete na Hejto.pl z następującymi wynikami
KO-51.4%
Konfederacja - 20.8
Trzecia Droga - 18.1
Pisa - 5.6
Lewica - 4.2
A jak oddalobyście głos dzisiaj, dzień po debacie?
Zaloguj się aby komentować
Prosze o grzmotnięcie dla zasięgu i zapraszam do odpowiedzi
#debata #wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
TUSK na debacie w TVP
Ależ to będzie skwierczało!
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Jesień!
#humorobrazkowy #memy #heheszki
Szczerze mówiąc to zdecydowanie najlepszy mem jaki ostatnio widziałem

Zaloguj się aby komentować
#oswiecim #orlen
Paliwa brak xDD myslalem, że to pojedyncze przypadki w necie, a tu serio nie ma paliwa xD
Zaloguj się aby komentować
Zawsze mnie to drażniło, że Gandalf przybył jak już zostało ich dziesięciu na koniach xD
93/1000
#memylotr - zapraszam do obserwowania tagu!

Zaloguj się aby komentować
Miałem tak ze swoim kotem, którego nie chciałem xd
92/1000
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować