
Kredafreda
- 661wpisów
- 549komentarzy
Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Zaloguj się aby komentować
Wyjebało?
Zaloguj się aby komentować
A co mi szkodzi, widzieliście post z obrazem Żyda do firmy.
Maluje mi go moja Mama.
Jest malarką od kilkudziesięciu lat, chcielibyście zobaczyć jak wygląda? Może znalazłby się ktoś chętny na taki jeden?
#firma
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj z małżonką otworzyliśmy ponownie działalność, dajcie pare piorunów dobrego szczęścia.
Pytanie:
Jestem z Krakowa, u nas wiesza się obrazki Żyda, który ma dać pomyślność w pieniądzu xD
u Was też tak jest, czy to czysto Krakowska tradycja?
#krakow #firma
Zaloguj się aby komentować
To już dwa miesiące od odcinka Didaskalia po którym nie miałem alkoholu w ustach!
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
To był najlepszy mecz jaki oglądałem na żywo w życiu
#wislakrakow #widzew
Nie dopłynie Łódź do Warszawy :d

Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiam #nastadionie #pierwszaligastylzycia #wislakrakow #widzew

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj dzień meczowy
Ponad 25k biletów sprzedanych
Widzew umie w socialmedia
#wislakrakow #widzew

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam zestawy z prywatnej kolekcji, może kogoś coś zainteresuje? LEGO, wszystkie nowe nieotwierane
#sprzedaz #ogloszenie #lego


Zaloguj się aby komentować
Pytanie do rodziców
W Waszej ocenie dziecko wpłyneło pozytywnie na Wasze życie?
#rodzicielstwo #dzieci #rodzina
Lvl 5. Jest ciężko i często źle i brak sił. Ale mogę tylko polecić to doświadczenie. Ale jestem w tym komforcie, że nie myślę o kosztach i młody ma zawsze to, co powinien mieć od życia i ani grama mniej, ani więcej.
Z tym, że nie wyobrażam sobie mieć dzieciaka mając powiedzmy poniżej 10k na rękę. Przedszkole 2k, dom 4k i zostaje 4k na oczednosci i całą resztę, a wiem jaka jest średnia i dominanta w Polsce. Jakbym miał się przejmować brakiem hajsu, to bym skończył u psychiatry.
Lvl 7. Jeśli chodzi o komfort życia to się pogorszył, ciągle brakuje czasu, choroby, częste awantury o byle co. Ale nigdy bym nie chciał cofnąć czasu, ale i też nie jestem masochistą żeby chcieć kolejne dziecko, w obecnych czasach dziecko to luksus, dziecko kosztuje i pochłania mnóstwo czasu i stresu. Niemniej jednak słysząc “kocham cię tato” wynagradza mi te trudy.
Staram się być lepszym rodzicem niz byli moi rodzice, moich rodziców nie było stać na dodatkowe zajęcia, rozwój osobisty a często nawet na jedzenie - dlatego mój syn dostaje okazji do odkrywania świata pod dostatkiem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z życia taty
Ubieram się wczoraj do pracy, a tu młoda lvl2 krzyczy Tata Czapka!
I dała mi czapke, jakby chciała mi pomóc
Jakie to słodkie!!!!!!!
Zaloguj się aby komentować
@Kredafreda najlepsze jest w tym wszystkim to, że Tolkien szczerze nienawidził Disneya za ugrzecznianie dawnych baśni, uważał to za szkodliwe.
Pomijając wplatanie współczesnej propagandy do bajek, gdzie Disney miał tego całkiem sporo, Tolkien starał się pisać uniwersalnie.
To jest autentycznie smutne, że jego potomkowie tak na drobne rozmienili jego dziedzictwo.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Super warunki dzisiaj były w Zakopanem. Udana wyprawa z córeczką.
Właśnie wysłałem foteczke ukochanej teściowej

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna