Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
https://www.twitch.tv/pauzanagranie Kumpel ma Strima na twitchu. Tez nie lubi biegać jak ja
#twitch #stream
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Trzeba przyznać, że terminarz ekstraklasy ułożony fajnie dla Wisły, nudne mecze na poczatku sezonu w dobrej pogodzie (frekwencja bedzie komplet co mecz), a super mocne mecze, jak Derby, Śląsk, Jaga, Raków w listopadzie październiku jak pogoda bedzie słaba(frekwencja również komplet co mecz).
Fajno
#ekstraklasa #wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Rodzice, chce to powiedzieć głośno i wyraźnie. Wiem, że bywa ciężko, ale pamiętajcie.
W wychowaniu dziecka zawsze dwie strony ponoszą winę
Matka i Teściowa
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
Może nikomu nie pomoże, a może tej jednej osobie tak
Czujesz, że masz krucho z finansami? Nie polece Ci tu złotej grupy bukmacherów, świetnych akcji na giełdzie. Polece Ci tylko jedną osobe
MARCIN IWUĆ. Skończ z długami konsumpcyjnymi, zbuduj swoją finansową fortece. Post niesponsorowany. Jestem chłopu bardzo wdzięczny.
https://www.youtube.com/watch?v=Rlsej49K2fs
Powodzenia Hejterzy.
#finanseosobiste
Zaloguj się aby komentować
Uratowałem wczoraj chłopu życie
Ulica Grodzka, centrum Krakowa, zmierzam na fetę Wisły Kraków. Szaliki, czerwone koszulki i....
Oczom nie wierzę. Chłop idzie w pasiastej koszulce. Widzę, że ktoś rzuca w niego piwem xD
Podchodze, to Hiszpan w koszulce Girony, mowie mu, źe jest pasiasta i to idiotyczny pomysł by w niej iść na rynek. Ludzie już zaczęli go skanować z każdej strony. Uciekł do McDonalda sie przebrać
A chłop jak rzucili w niego piwem, to nie rozumiał o co chodzi
P.S. RYNEK W EKSTAZIE, WISŁA KRAKÓW W EKSTRAKLASIE
P.s. 2. Takiego Hype na Wisłe, nie było nigdy. #wislakrakow
#wislakrakow



Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
A Hejterzy jak myślą?
Wprowadzam dyskusje w związku z informacją o tym, że Węgry chcą przyjąć Euro do 2030roku
#euro #polityka #uniaeuropejska
@Kredafreda where opcja nie mam zdania/sprawdzam/optopedau?
Osobiście uważam, że to zbyt cenne narzędzie aby z niego zrezygnować. Niestety jest to narzędzie pokroju bardzo ostrego noża -mądry pokroi nim składniki na obiad a głupi upierdoli se palce lub kogoś zabije. Czy klasę polityczną mamy mądrą czy głupią to niech każdy sobie indywidualnie oceni.
Przykład krajów południa pokazuje, że jednak warto mieć kontrolę nad walutą. Grecja zapewne by nie zbankrutowała gdyby mogła dodrukować pieniądza, obniżyć tym samym realne zarobki, zwabić inwestorów i przywrócić gospodarce konkurencyjność. W końcu obniżenie płac minimalnych to polityczne samobójstwo a drukowanie rozkłada się w czasie i da się jakoś rozmyć politycznie. U nas nadal mało kto zdaje sobie sprawę jak duży był dodruk pieniądza w czasie pandemii.
Wracając do Euro to dopóki w UE nie mamy wspólnego skarbu państwa, budżetu i jednego rządu do rozdzielania pieniędzy to nie powinniśmy się pchać do wspólnej waluty.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Mieszka tu ktoś w Katowicach? jaką dzielnice polecacie do życia?
#katowice
@Kredafreda okolice spodka, parku Kościuszki jak masz $, tak jak mówi @Ten_koles_od_bialego_psa unikać centrum i Ligoty. Paderewskiego jest ciekawa ze względu na bliskość doliny 3 stawów, obwodnicy, sklepów i centrum miasta. Katosy są ogólnie śmieszkowi, bo we wczesnych godzinach porannych to w okolicach centrum można Zająca pierdolnac. A raz zima, zaraz koło AWFu, po drugie st stronie A4 widziałem lochę z młodymi.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Rok 2056 #hejtoparty Krakowski rynek, w barze obsługują roboty Menu wybieramy automatycznie poprzez przypisane nam AI. Mamy gry planszowe w hologramach, w głośnikach gra muzyka genetowana przez Disco Polo AI, wszystko skomputeryzowane. Wszyscy w idealnej formie mając zbilansowana dietę, nie istnieją fast food, wchodzę na salę, widze grupkę rozbawionych ludzi, pierwsze co słyszę @TheCaptain
SIEMA KREDAFREDA, GDZIE ZDEFRAUDOWANE KILOMETRY ZA PIORUNY?
Zaloguj się aby komentować
W styczniu było blisko 9 z przodu xD Pozdrawiam #bieganie

Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/gDwiwZPgCQs?is=AXQvYRsgH2blCY0F
Ekstraklasa super sprawa, za to Pierwsza też ciekawa.
#legia
Zaloguj się aby komentować
Fajna ta akcja Łatwogangu, ciesze się, że politycy w przeciwieństwie do ostatniego rapowania dla szpitali, nie włączają się w akcje. Wiedzą, że to byłby strzał w stope. Przypominam, że #łatwogang zbierze prawdopodobnie tyle kasy ile my dotujemy na górnictwo w dwa dni jako cały kraj. A to żadna inwestycja
#elektryfikacja
Zaloguj się aby komentować
Jak się jest przedsiębiorcą to czasami jest ta samotność, to tylko powiem, że firma ma już pół roku i sie w tym miesiącu z roboty zwolniłem, bo już moge pracować dla swojej firmy. Mam nadzieje, że za pół roku sobie nie upadne i ryja nie rozwale. Trzymajcie kciuki Hejterzy
#przedsiebiorczosc #biznes
Zaloguj się aby komentować
2 lata temu w Krakowie poznałem pewnego Irlandczyka opowiadałem mu o #wislakrakow
Tak sie zajarał, że przez kolejne 2 lata oglądał każdy mecz Wisły z domu. Każdy xD #oczukąpiel
Jutro go zabieram do Chorzowa :)
Zaloguj się aby komentować