
Dzielny
- 139wpisów
- 598komentarzy

Zaloguj się aby komentować
#dzielnywedkuje
Przerwa technologiczna. Dziś dzień nie zaczął się ciekawie- brak jakichkolwiek brań z samego rana. Jako że nawet drobnica nie Dłubała na kukurydzę to zmieniłem przynętę na białego robaka. To był strzał w 10. Z początku ploteczki się trafiały a później już do głosu doszły leszcze. Najpierw małe sztuki a z czasem już te +40cm. Do siatki trafiły 4 szt reszta odzyskała wolność czyli jakieś 4/5 połowu. Przez cały czas na drugiej wędce kukurydza... Bez rezultatów. Zobaczymy co się będzie działo wieczorem 😁
Fot.2 dla wtajemniczonych


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ok, 4 dni nad jeziorem wiem zaczynamy spam #dzielnywedkuje Kukurydza ugotowana, łubin ugotowany, ukleje na trupka, 5kg zanęty sklepowej + krew w proszku + czosnek w proszku. 4 wędki ( tak #jebacpzw ) . Miejsce wstępnie wybrane (będę szukał spadku między górka a dołkiem). Rodzina w domu, kumpel z flaszka jutro dołącza także będzie wyśmienity weekend.
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
@winiucho ty mnie tu grzmocisz a Ci ryby kukurydzę podjadają. I teraz jestem kosmonautą 🤯
#niewiemjakotagowac

Zaloguj się aby komentować
Korcie się zapisać i zostać mistrzem świata, mniej ważne że w koszeniu bagien 😂
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Młodzi adepci wędkarstwa poławiaja uklejki żeby tata miał przynętę na drapieżnika zwanego sandaczem
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Dzielny byl taki serial "pojedynek na podroze", 2 pary dostaja ustalona kwote i maja w tej kwocie wyjechac na wakacje w dowolne miejsce.
W jednym z odcinkow w tej samej kwocie co jedna para pojechala na pare dni na Hel w jakims camperze, druga para pojechala na Malediwy
Edit: sezon 1 odcinek 4
https://player.pl/programy-online/pojedynek-na-podroze-odcinki,42256/odcinek-4,S01E04,259927
Zaloguj się aby komentować
Zmęczył się bidulek lataniem. Siedzi już tak z 20 minut. Rosowki i kukurydzy nie chce 🤷
#ptaki



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W dniu wczorajszym jeden okoń i leszczyk, 3 brania sandaczowe. Dziś powtórka
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
Jezioro ✔️
Ponton ✔️
Zanecone kukurydzą ✔️
Żywiec ✔️
Rosówka na dnie ✔️
Ryby ❌
Deszcz ✔️
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
To z wczoraj. Dziś kolejne nocne łowy. W godzinę uzbieram ponad 100szt, a w sklepie 10szt-15zł 🤯
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/live/BF2SXoVSR1k?si=uWEE37IwtwKvai5b
No chyba w końcu wystartuje 💪
#polska #kosmos
Zaloguj się aby komentować