Troszkę przesadziłem z zanęta na 1.5 dnia.
Łubin z zapachem róży, kukurydza podkiszona, po lewej na dole makaron ze śruta słonecznikowa i makaron z cukrem i czosnkiem. Miejsce już wysondowane. Ogólnie miejscówka na całe lato.
#wedkarstwo



Troszkę przesadziłem z zanęta na 1.5 dnia.
Łubin z zapachem róży, kukurydza podkiszona, po lewej na dole makaron ze śruta słonecznikowa i makaron z cukrem i czosnkiem. Miejsce już wysondowane. Ogólnie miejscówka na całe lato.
#wedkarstwo


Zaloguj się aby komentować
Sezon wakacyjny rozpoczęty. Niby chłodno ale dźwięk czyjejś gitary juz niesie się po jeziorze.
#mazury

Zaloguj się aby komentować
Taki niby zwykły potencjometr, 5kohm ; ~300* obrotu ale elektrycznie już tylko 45*. Jak zobaczyłem cenę to usiadłem. 250zl 🤯 jest częścią manetki przyspieszenia w elektrycznych wózkach 3-kołowych dla osób starszych/niepełnosprawnych. Konieczna wymiana bo zamiast 5k ma już 7.5k i nie chce już się uruchomić pojazd.
#elektronika


Jak nie będzie 2.5k między nóżkami 1-2 i 2-3 w momencie załączenia chulajnogi (tak to się nazywa) to jest błąd dla sterownika. Nie chciał mi się uruchomić bo miał 3.7kohm. kupiłem zwykły 5 kohm i zaczął jechać. Ale jako że inne wymiary i inny ten cholerny kąta to nie pasuje (tu muszę przekręcić do końca żeby uzyskać 5k co fizycznie przy takiej mannetce jest nieporęczne)
Zaloguj się aby komentować
Czym to skleić żeby starczyło na drugie 300k km?
Ford transit connect a silnik citroen 🤷
#mechanikasamochodowa


Zaloguj się aby komentować
Ja nie wiem o co chodzi tym sąsiadom że za głośno. Już im nawet muzyka przeszkadza. Ehhh te starsze pokolenie. 😂
#rod

Zaloguj się aby komentować
Muszę wam powiedzieć o swoich dzisiejszych przemyśleniach że ludzie to debile. Aktualnie biorę udział w remoncie sklepu pewniej dużej sieci dyskontów w Polsce. Remont srogi bo wszystkie instalacje, budowlanka itd są wykonywane od nowa a sklep zamknięty tylko przez 3 tygodnie, więc praca wre jak w ulu.
No i oczywiście ludzie którzy mają klapki na oczach, rozgradzaja płot budowlany i dawaj do sklepu na zakupy. Ja już nawet nie reaguje. Wczoraj kobieta wjechała do środka z wózkiem zakupowym i zdziwiona że zakupów nie może zrobić. I tak sobie myślę w ciągu dnia o wcześniejszym czyims wpisie na temat długo zamkniętych rogatek na przejazdach kolejowych i stwierdziłem tak, tak trzeba robić bo ludzie to debile. Dziś przy rozmowie wręcz powiedziałem "Jak na ogrodzeniu napiszesz że jest pod napięciem to debile będą sprawdzać. I na potwierdzenie tezy co ujrzałem ?
#przemyslenia #bandadebili

Zaloguj się aby komentować
Leżę w łóżku, nos jak węgiel,
w głowie tańczy stado mew,
pot się leje, wzrok mam w pędzie—
czy ja widzę, toż to śmierć
#umieranie

Zaloguj się aby komentować
Może ktoś będzie zamawiał część do auta w iparts.pl ?
Kod -20zl mwz149zl
RABAT-9EORC-8GLGW-01UTD-3TZZ3
**#motoryzacja **
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za chwilę podchodzę do stołu i będę walczył o zaszczytne przedostatnie miejsce w turnieju 😂
#bilard

Zaloguj się aby komentować
#dzieci
A ja się zdecydowałem na zegarek na kartę sim. Wszystkie dzieciaki z telefonami w wakacje latają na podwórku z nerkami, trebeczkami i muszą tego pilnować. Wg mnie to uciążliwe, zegarek jest o niebo wygodniejszy. Jak ma telefon, to trudniej pilnować by nie używali za dużo. Zegarek też na początek jest dużo tańszy. Ja na jakieś promce kupiłem za 150 zł. Ma jakieś bajery, ale i tak używany jest tylko do dzwonienia.
U mnie są dwa zegarki bemi sport
Zaloguj się aby komentować
#elektronika
Tranzystorowe wariaty potrzebują podpowiedzi / odpowiedzi. Aktualnie wdrażam się hobbyistycznie w naprawę elektroniki i na stole mam Sony-Mhc-V71 . Uszkodzeniu uległa przetwornica +5.2V. Manual serwisowy https://assets.yoreparo.com/attachments/XEUjPflXilHxCOG9m51d1XwEWcG11PpHGCX3ejPP.pdf Dokładnie chodzi o element IC005 odczytałem oznaczenie z niego AXNM 844 ale nigdzie nie mogę znaleźć co to za przetwornica


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mamy tutaj jakiegoś akwarystę na pokładzie? Po kilku latach chcę znowu reaktywować moje akwairum i mam kilka pytań
#akwarium
Zaloguj się aby komentować
Po wprowadzeniu wyzwań to już nie jest ten sam portal. Zrobiliście z tego hejto 2.0 Intencje były dobre ale pomysł już nie.
#hejtowyzwanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://podlaskie.tv/sedes-na-drodze-ksiadz-smierc/
#niewiemjakotagowac #podlasie
Zaloguj się aby komentować
Tv sencor - samoczynne restarty. Zimny start - kilkukrotny restart i się uruchamiał. Szukałem szukałem i znalazłem 😏
#elektronika

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Remontują klatkę w moim bloku. Jako że układają płytki na jej całej powierzchni, zostałem zmuszony podciąć drzwi. Drzwi wyglądają solidnie, zamki solidne - myślę będzie problem (już były jak kupowałem mieszkanie). Przyjechał znajomy który zajmuje się montażem okien, drzwi itp. 15 minut i po pracy. Ale jestem w szoku że takie gówno teraz produkują. Blacha 1mm i pianka 🤣

Zaloguj się aby komentować