Komentarze (8)
@Dzielny 21.99 zł za kg
@AdelbertVonBimberstein ale na opakowaniu masz już inna cenę za kg
@Dzielny zeskanuj na czytniku
@Rimfire ja wiem, ale to jest wprowadzanie klienta w błąd
@Dzielny jak cenówka jest 21,99 to po tyle mają sprzedać
@Dzielny zdaje się, że jeśli na kasie nabija Ci tą wyższą to masz prawo zażądać sprzedaży po cenie nizszej i nie moga Ci robic z tym przeszkod
@Dzielny fajnie trzy różne ceny xD
potrzebne informacje
Zaloguj się aby komentować
