Żeby go ch#j upalił...
Wziął i zamarzł....
Rano przyjeżdżałem przez kałużę, postał kilka godzin na wietrze i sprzęgło zamarzło...
Teraz stoję w polu i czekam aż puści xdd
A żeby go szrota...
#lesnapracbaza #pracbaza #samochody


Żeby go ch#j upalił...
Wziął i zamarzł....
Rano przyjeżdżałem przez kałużę, postał kilka godzin na wietrze i sprzęgło zamarzło...
Teraz stoję w polu i czekam aż puści xdd
A żeby go szrota...
#lesnapracbaza #pracbaza #samochody

Zaloguj się aby komentować
Pokemon fire Red i leaf green wracają. Jedynie w wersji cyfrowej (oprócz Japonii).
Za jedyne boże dziewięćdziesiąt cebulionów polskich.
Xd
Xdd
Xddd
Nie szanuję tej chciwej korporacji. Za kasowanie fangejmów ( np. Pokemon uranium), za kasowanie emulatorów ( np. citra) za pozwy na lewo i prawo, za ponadprzeciętną chciwość (np. procent od gejmplejów na yt).
#nintendo #gry #pokemon
Btw, ten mem to fejk

Zaloguj się aby komentować
Też tak macie, że na urlopie bardziej chce wam się pracować niż w zwykłe dni robocze?
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
O j3baneee, 2 zł podatku do dopłaty...
Jeszcze złodzieje dwanaście groszy polskich prowizji sobie pobrali...
#zalesie

Zaloguj się aby komentować
Kuropatwy
Dawno nie widziałem z takiej odległości (kole dziesięciu metrów)
#lesnapracbaza #pracbaza #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie (znaczy ojcu, ale mniejsza) Pepsi na alledrogo.
Okazało się, że jest z... Maroka xd
I szczerze, jest smaczniejsze niż to co sprzedają u nas. Smakuje jak te sprzed zmiany składu.
No i tańsze dużo, puszka 2,30, gdzie u nas na promocjach 2,90 kosztuje, bez promocji kole czterech PLN.
Polecam napój typu cola z kontynentu afrykańskiego xd
#allegro #blog #pepsi #cola

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Coś pięknego
Ślepa droga około trzech metrów szeroka, w 30 sekund zawracasz i jedziesz z powrotem.
Wspomaganie sprawia, że możesz jednym palcem kręcić, wszystko gładko idzie.
Nie mógłbym chyba mieć dużego samochodu do pracy, jedynie jimniaki czy krótkie vitary by przeszły, bo możliwość zawracania w miejscu robi ogromną robotę
#lesnapracbaza #pracbaza

@Airbag oj tam oj tam. Dużym też się da. Pa tera. https://youtu.be/n-u17SBOwsg?si=CcJ3BIl8rG90_4mR
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jestem w szoku
Gracior zapalił za pierwszym bez wspomagaczy
#zima #lesnapracbaza

Benzyna jak ma dobry akumulator to co za problem z odpaleniem przy mrozie?
Miałem seicento 1.1 to pamiętam przy -28 c odpalał od strzała.Ogólnie jak auto jest przygotowane do zimy to czy diesel czy benzyna powinno odpalać bez większych problemów.A problemy z tym są skutkiem zaniedbania i braku serwisu.
Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja xd
Nie w tę stronę kreska idzie xd
#zima #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
29 stopni bożych na budziku
#zima
Nie chce mi się do #lesnapracbaza iść, bo i tak nosa z leśniczówki nie wystawię xd

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Świetna gra, polecam
Za dychę dostajesz grę, która wciągnie cię na wiele godzin.
Współczynnik cena/czas gry sprawia, że jest to gra 9/10.
Taki Minecraft 2d. Chociaż będąc bardziej szczegółowym to bardziej Realcraft, bo vanilla Minecraft jest dużo prostszy od terrarii
#gry #terraria #steam

Zaloguj się aby komentować
Trzebież późna pozytywna
Po znaczeniu wczesnych taka późna to piękna sprawa.
Jest tylko jeden problem, no może dwa...
Pierwszy to żyzne siedlisko przez co cała powierzchnia zawalona jest krzunami.
Drugi, ważniejszy to to, że musiałem dwa kilometry z buta przez las maszerować. Jak dotarłem to mi się odechciało xd
Ale zrobię te pięć hektarów, bo na myśl, że bym musiał drugi raz przychodzić znaczyć to motywacja wzrasta xd
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy w życiu pościg za złodziejem zakończony powodzeniem.
Znaczę sobie dwudziestohektarową trzebież wczesną (której nienawidzę btw) i słyszę nagle piłę w drugim końcu lasku. Jak kilka dni temu tam znaczyłem to znalazłem ślady kradzieży świerka.
No to w drogę.
Patrzę, dziad jerychoński ciągnie dęba.
O j3bane, dość. Nie mogliśmy sobie dać rady na tym kompleksie z złodziejami.
Niech go teraz straż leśna pomagluje, może ludzie się trochę uspokoją, bo na 100% nie tylko on ciągał
#pracbaza #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
-24,
Kto da więcej?
Ciekawe czy gracior odpali, wczoraj minutę kręcił, ale załapał
#zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Składnica bólu i cierpienia powraca po półrocznej przerwie
#lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować