Jeśli kiedykolwiek zgubisz się na parkingu, spójrz z której strony rośnie mech na Fiacie Punto.
1997 Fiat Punto 55 S
#wrosty #carspotting #samochodyefceki


Jeśli kiedykolwiek zgubisz się na parkingu, spójrz z której strony rośnie mech na Fiacie Punto.
1997 Fiat Punto 55 S
#wrosty #carspotting #samochodyefceki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#tramwaje
Z takich rzeczy, które można robić w weekend, to polecam Ogólnopolskie Mistrzostwa Motorniczych na YT.
Tramwaje grają tam m.in. w kręgle, albo bilard i widać bardzo duże skupienie zawodników w zachowaniu precyzji. Bardzo spokojny i wciągający content. XD

Zaloguj się aby komentować
@entropy_ często porzuca się tak naczepy za które przestało się płacić leasing. W myśl prawa nie jest to kradzież a zwrot przedmiotu w stanie niezgodnym z umową.
Bez konsekwencji karnych.
Często robią tak "dziad transy sp.z o.o." po podpisaniu umowy placą kilka rat i przestają a potem kapią po kilka stów.
Zaloguj się aby komentować
Znalazłem przyczynę awarii silnika
#stepujacybudowlaniec




Zaloguj się aby komentować
Taki o to silniczek za 1000 złotych sobie kupiłem - wygląda zacnie i jestem pełen dobrych myśli na jego temat. Teraz muszę tylko znaleźć trochę czasu i chęci żeby go zamontować. #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
SV650 może i bieda, może i totalny golas bez żadnych dodatków z zawieszeniem "rowerowym", ale jak do tej pory najfajniejsze moto jakim jeździłem (tzn: spełnia się przy moim trybie jazdy jako wozidło codzienne).
Nie żałuję przesiadki z 4 cylindrowca na 2 cylindrowego "widlaka" (pomimo mniejszej ilości koni mechanicznych).
Ba... po swoich doświadczeniach z innymi motocyklami, po paru przejażdżkach stwierdzam, że jestem zdecydowanie team 2 gary (nie próbowałem jeszcze trzech).
#motocykle #ankieta

jezdzilem r4 w bandicie, pozniej hornecie. Hornet chodzil super, ale tak od 6k obrotow.
Jezdzilem chwile v2 fajny na dole ale nuda u gory.
Paroma motocyklami tez sie przejechalem ale ostatecznie zakochalem sie w boxerze.
Tylko ma 1 wade, ze jest to jednak spory kloc. Ale moment ma fajny i ciagnie w miare do tych 6k obrotow.
Zaloguj się aby komentować
Nastąpiła jakaś koniunkcja planet i zupełnie spontanicznie wyskoczyliśmy dziś na popołudniową lotkę na siedem motocykli. W dodatku dwóch z nas (w tym ja) na motorkach pożyczonych od pozostałych, bo aktualnie nie mamy swoich. Dobrze mieć takich ziomķów
Tego mi akurat w Hiszpanii brakowało.
#motocykle

Zaloguj się aby komentować

#motoryzacja #transport #niemcy Czeski kierowca realizujący transport komercyjny, nie będzie dobrze wspominał tego wyjazdu. Dostał solidną karę, a do tego nie potrafił zrozumieć jednego. Tachograf naprawdę jest niezbędny w Touaregu? Przepisy stoją w tym przypadku na jasnym stanowisku. Czeski...
Dawca czeka na przeszczep #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Chłopaki robią przejście do mojego nowego silnika bo ten co był na wierzchu to słabo wygląda #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Wstawaj Samuraju, mamy Warszawę do objechania!
Ktoś w Polsce zrobił sobie Porsche Johnny'ego Silverhanda z #cyberpunk2077 na bazie Porsche 911 Turbo z 1977 roku. Auto było widziane w Warszawie.
#motoryzacja #gry #porsche #cosplay





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szanowni Państwo, Kochani moi,
Jako że mam czas, pieniądze i chęci to postanowiłem wreszcie zrobić kategorię A.
Na początek muszę zakupić całe umundurowanie no i chciałbym poznać wasze doświadczenia. Co warto, a co nie? Jakich producentów polecacie? Kurtka+spodnie czy może kombinezon? Za każdą poradę z góry dzięki.
PS: Jeżeli macie jakiś godny polecenia sklep w okolicach Warszawy będę wdzięczny.
#motocykle
@Merkury miałem już kilka ciuchów, jedyne co można powiedzieć to "to zależy".
Uniwersalnie polecam zacząć od Rebelhorn, Polska marka, dobre ceny. Nie rzucaj się na 3-warstwowe ciuchy, bo jak coś jest do wszystkiego... Przeciwdeszczowy kondon do plecaka, kurtka z podpinką, bielizna piłkarska z Decathlona, buty jakie ci sie spodobaja to będą dobre.
Do miasta jakieś jeansy z protektorami i kevlarem na d⁎⁎ie, do tego kurtka mesh.
Na off zupełnie inna bajka, ale podejrzewam że nie o to pytasz.
@Merkury
Na początek muszę zakupić całe umundurowanie
Też tak pomyślałem i wiesz co? Byłem w ku⁎⁎⁎⁎ko wielkim błędzie xD Na kurs chodzę w zwykłych spodniach i ochraniaczach pod nimi, kurtkę motocyklową mam ze sklepu i... dałem za nią 450 zł, na allegro 229 zł xD Myślę nad zakupem zbroi i noszeniem jej, pod zwykłą kurtką.
Odzież kup sobie pod to, co będziesz chciał robić na motocyklu. Zupełnie inne rzeczy kupisz do latania na mieście, inne w trasę, a jeszcze inne do sportowego ujeżdżania swojego rumaka i na to musisz mieć swój plan. Teraz poszedłbym w jeansy i pasującą kurtkę, do tego jakaś koszula na lekką zbroję jak jest gorąco. No i bielizna termoaktywna, to jest mus, bo wystarczy pocić się przez kilka minut, by całą trasę śmierdzieć.
Jedynie buty motocyklowe to dla mnie mus, bo jednak są wygodne na moto, a ja muszę uważać na kostki, do tego dobrze amortyzują podparcie się, gdy tego potrzebuję na ósemce i slalomie wolnym.
Fajnie jak kurtka spina się ze spodniami, to jest super, jak się wyginasz na maszynie, nie podwiewa ci pod plecy, gdy się pochylasz.
@Merkury W Warszawie do wyboru, do koloru - największy jest RRmoto na Ursynowie, zaraz obok jest też Inter Motors. Na Prymasa Tysiąclecia jest parę sklepów motocyklowych obok siebie.
Co do bezpieczeństwa, to zazwyczaj w ciuchach są protektory lvl 1, od razu kup lvl 2, chociaż sam na przyszły sezon będę sprawiał sobie airbaga.
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłbym se mapkę w SVce w jakimś mototune, bo ludzie bardzo chwalą sobie ten zabieg, ale pozbycie się katalizatora rozwaliłoby mi chyba uszy oraz łeb.
Z DB Killerem na samej końcówce Dominatora jest znośnie (mikrofon miałem w kieszeni).
Mapowaliście swoje #motocykle?
https://www.youtube.com/shorts/k6-RTJGhIuc
@Piwniczak1991 Heh, moja Kawa jest w drodze z Hiszpanii, więc kolega pożyczył mi GSR-a bez dbkillerów. Na litość boską, to jest fajne może przez dwie minuty, a na dłuższą metę nie do wytrzymania. Mimo mocnych stoperów w uszach huk i dudnienie na określonych obrotach jest tak potężne, że w końcu wywołuje ból głowy.
Utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że jak ktoś to lubi, to ma po prostu już tak uszkodzony słuch, że tego tak naprawdę nie słyszy.
A co do mapowania, kiedyś sobie przemapuję Kawę, ale kata wycinać ani dbkillera wyjmować nie zamierzam. Chodzi tylko o odblokowanie silnika zdławionego pod normy Euro.
@Piwniczak1991 W Triumphie Speedzie wgrywałem z ciekawości inne mapy, charakterystyka silnika trochę się zmieniala, ale nie powiem, żeby było to dzień i noc. W harlejkach robiłem to też dość często, ale tu już z uwagi na mody (zmiana wałków, pojemności, kompresji itd) chociaż nawet przy samej podmiance wydechu i dolotu albo totalnym stocku warto to zrobić i tak, bo z fabryki wychodzą ustawione megaubogo, przez co silnik strasznie się grzeje.
Zaloguj się aby komentować
Jako że upał pomyślmy o chłodnych chwilach
#ankieta #alfaromeo #alufelgi #latonapierdalaj




Zaloguj się aby komentować