Mam nadzieję że nie będzie GTA VI na PS4 i poprzedniego Xboxa (w tym na nowym Series S) bo będzie tylko ograniczać grafikę i fizykę gry zamiast wykorzystać 100% mocy konsoli.
#gry #ps5 #xbox
Mam nadzieję że nie będzie GTA VI na PS4 i poprzedniego Xboxa (w tym na nowym Series S) bo będzie tylko ograniczać grafikę i fizykę gry zamiast wykorzystać 100% mocy konsoli.
#gry #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
To jest ZA⁎⁎⁎⁎STE! (ʘ‿ʘ) Gość rozwalił system od środka w drugiej części od środka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://jbzd.com.pl/obr/3357336/well-well-well
#gry #memy #heheszki #pcmasterrace #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Jeśli kupię cyfrową grę z dodatkowym contentem a mam fizyczną płytę z edycją standardową gry to będę mieć 2 ikony gry czy to się w jakiś sposób scali czy coś?
#ps5 #xbox #konsole
Zaloguj się aby komentować
Czy gra może zniknąć ze sklepu konsoli? Jeśli kupię grę i stanie się ona już niedostępna w sklepie, co dalej? Gra usuwana jest z dysku konsoli po jakimś czasie czy coś? Nie będę mógł jej już ponownie pobrać jeśli konsola zdechnie? Odpinać internet od konsoli? Jakiś backup da radę zrobić? Ześwirowałem trochę bo taka też niemiła niespodzianka mnie spotkała. Kupiłem grę HITMAN 2, gra już jest niedostępna w sklepie cyfrowym, nadal mogę ją pobrać i grać ale co dalej? ( ͠° ͟ʖ ͡°) Załóżmy że chcę założyć nowe konto i pobrać jeszcze raz tą grę - nie da rady. ¯\_(ツ)_/¯ Trzeba kupić HITMAN World of Assassination która zawiera wszystkie poprzednie części ALE nie posiada już języka polskiego, no ludzie kochani... ( ͠° ͟ʖ ͡°) A kupno gry na nośniku odpada ze względu że wersje HITMAN 1 / HITMAN 2 w wersji Gold to horrendalne pieniądze a i tak trzeba pewnie pobrać dodatkową zawartość ze sklepu która i tak już jest niedostępna.
#konsole #playstation #xbox #playstation5 #ps4 #ps5
Gier w sklepie cyfrowym nie kupuje się z myślą o archiwizacji i musisz się z tym pogodzić. W tych kwestiach tylko Steam daje jakąś tam pewność, bo w bibliotece nadal mam możliwość instalacji gier, które dawno ze sklepu zniknęły. Co do nowego konta, to nie ma tu się czemu dziwić. Wydawca ma prawo usunąć grę ze sklepu i tyle.
Nikt ci z dysku nic nie usunie, niezależnie czy jesteś podpięty do sieci, czy nie. Bez sieci pewne gry będą działać tylko 30 dni, a potem będą wymagały sprawdzenia legalności, czyli musisz być do niej podpięty raz na 30 dni, ale tylko w przypadku gier kupionych cyfrowo.
Zaloguj się aby komentować
Taka ciekawostka od "ślepego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ok. 10-12 lat korzystałem z monitora 24" 1080p. Działa to po co wymieniać, nawet jakiś czas tak grałem na PS5 i było ok. Pół roku temu kupiłem drogi wypasiony gamingowy monitor 27" 4K. Gram na nim na #ps5 eee, jakoś nie bardzo wodzę różnicę w jakości gier na PS5 a całe to 4K miało mi rozwalić mózg podobno i byłem nieco zawiedziony że przepłaciłem. Na macOS / Windows korzystam na nim w 1080p bo przy natywnym 4K UI jest mikroskopijne a żeby zobaczyć godzinę muszę patrzeć przez lupę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I gdy postawiłem dziś oba monitory obok siebie... wgniotło mnie w fotel. 1080p na monitorze 4K wygląda lepiej i ostrzej aniżeli na 24" 1080p. No wręcz niedowierzałem że to taka przepaść... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #xbox
@gawafe1241 Na macOS / Windows korzystam na nim w 1080p bo przy natywnym 4K UI jest mikroskopijne a żeby zobaczyć godzinę muszę patrzeć przez lupę.
To wyobraź sobie teraz jak to musi wyglądać w biznesowych laptopach 13" gdzie jest to wpychane na zasadzie "jak chcesz być kimś to musisz to mieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
RDR2 to istne jeb@ne mistrzostwo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spędziłem ponad 100h ledwo muskając główną fabułę (dopiero drugi rozdział gry). Ubóstwiam tą grę i uważam że szczerze zasługuje na tak wysokie oceny. Tyle do zrobienia, tyle ciekawostek i tajemnic, perfekcyjnie napisane i charyzmatyczne postacie wypadające w pamięć, prawdziwie „żyjący” świat gry, niespodziewane historie wynikające z poczynań gracza. Cieszę się jak dziecko bo przez bite dwa tygodnie jak miałem popracować na urlopie - rzuciłem to wszystko w cholerę i tłukłem w RDR2 na okrągło od 7 do 22. Najlepsze że ta gra jest „wolna”. Najlepsze jest to że nic nie musisz. Spędziłem 3h grając w pokera i 2h na wędkowaniu ryb. Czaicie? 2h przy delikatnej muzyce w bezruchu wgapiałem się w ekran czasem jak mi złapała ryba to łowiłem. Gdy skończę czuję że będę srogo płakał że to koniec tej przygody. Lekką ręką myślę że zajmie mi ona jakieś 500-600h z życia.
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
Próbowałem pograć. To chyba jednak nie dla mnie. Ja nie widzę nic fascynującego w tym, żeby np. 3h cennego czasu wyrwanego rzeczywistości łowić ryby w wirtualnym jeziorze lub polować na zwierzęta żeby coś tam z nimi później zrobić. Przecież to jest jakiś absurd XD
No ale dam jeszcze szansę, może fabuła mnie wciągnie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#grykomputerowe #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
Właśnie jestem po sesji Resident Evil Village i ło k⁎⁎wa, co ja sobie myślałem i czego oczekiwałem. Siódemkę przeszedłem jako pierwszego Residenta w karierze bo nigdy nie jarała mnie ta seria ale ta część zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Wszystko tam było jakieś takie bardziej wiarygodne, poważne i mniej "growe" i u mnie to za⁎⁎⁎⁎ście zagrało a momentów strachu znalazłem tam sporo. Choć widziałem jakieś tam trailery Village to nie dotarło, że jest to bezpośrednia kontynuacja siódemki przez co mam w tej chwili konkretne WTF, żeby nie powiedzieć iż jestem wręcz zażenowany. Co oni z tego, k⁎⁎wa, zrobili? Początek zapowiadał naprawdę godny sequel ale jak dotarłem do zamku no to k⁎⁎wa koła mi siadły - groteska i normalnie pastisz gatunku. To zwyczajnie nie pasuje do klimatu poprzedniczki, no jakby kompletnie inne uniwersum. A te postaci, które w poprzedniczce były lekko groteskowe ale chociaż wiarygodne, to tak tutaj wyglądają jak zbieranina bohaterów Marvella czy k⁎⁎wa Power Rangers. Z lekkiego horroru zrobili parodję bajki fantasy. Jeszcze tylko brakuje Szalonego Kapelusznika albo Królewny Śnieżki. Coś tam czytałem, że według twórców siódemka wyszła im "za mocna" i chcieli trochę zluzować ale bez jaj - to jak do tej pory najzabawniejsza - niestety niezamierzenie - gra w jaką grałem od lat. Ładnie tam ćpają w tym Capcomie.
Gusta, guściki. Osobiście mi Village podobał się znacznie bardziej, niż 7. Uważam także, że pasuje do gatunku znacznie bardziej, niż taka 5. Może właśnie przez to, że grałem we w sumie prawie wszystkie Residenty, bo 7 była znaczną odskocznią od serii.
Seria zawsze była poganiana przeplatana poważna historią i pastiszem I kiczem, z emo Leonem i jego "no thanks bro", cycata Jill Valentine w miniówce, boksujacym kamienie Redfieldem etc. To właśnie 7 była "najmniej" Residentowym Residentem (z głównych odsłon oczywiście), a Village wrócił trochę do korzeni, rozkrakiem stojąc między starymi seriami a zmianami w 7.
Ale rozumiem, dlaczego może się Tobie nie podobać - przeskok w tonie jest znaczny od 7, która była całkowicie poważna oprócz synka.
@Jim_Morrison - jako, że nie grałeś w poprzednie część to nie wiesz, iż to siódemka odbiegała klimatem.
Mi się podoba ta groteskowość w całej serii oraz podoba mi się bardziej "poważny" klimat siodemki - generalnie grałem we wszystkie oryginalne części oraz wszystkie remejki i każda gra z serii mi przypasowała i zapadła mi w pamięci z innego powodu.
Zaloguj się aby komentować
Szósty dzień z rzędu już młócę w Red Dead Redemption 2, wstaję o 7, cyk włączam #ps5, śniadanko, szybko się umyć i gramy! Po 23:30 czytam książkę i spanko. Boże jaka ta gra jest za⁎⁎⁎⁎sta! A miałem robić hardening systemu ale widzę nic z tego nie będzie bo następny tydzień też jednak będę młócił w to cudo XD
#gry #xbox
Zaloguj się aby komentować
Zawsze miałem łeb do interesów w Red Dead Redemption 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem wręcz na początku gry, rozdział 2, jestem już po zdobyciu najlepszego rewolweru i najlepszego konia "trikami" z internetów. Odłączyłem internet od #ps5 , odinstalowywuję grę, zainstaluję ponownie z płyty wersję 1.0 żeby sobie narobić nielimitowanych sztabek złota co bym miał w wuj kasy na samym początku bo po patchach to niemożliwe... potem zaktualizuję grę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #gry #heheszki #pcmasterrace

@Tomekku nie no frajda jest z sytuacji jakie się zdarzają, idę a tu dwóch pijaków śmieje się, podchodzę do okna gdzie stali a tam jakiegoś typa laska bije pejczem po tyłku a typ mówi "Kto jest Twoim niegrzecznym synkiem, no kto?" srogo śmiechłem i takich sytuacji jest masa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze w każdej grze jeśli jest możliwość najpierw zdobywam najlepsze rzeczy i umiejętności a potem przechodzę fabułę. Bo to że już na początku będę brać na hita każdego przeciwnika czy będę mieć najlepszy pancerz jak w Horizon: Zero Dawn <który zdobywa się na końcu gry> mi nie przeszkadza, upraszcza grę, czuję się "mocny" zamiast robić to stopniowo ja chcę już. Poza tym to godzinę jak nie więcej jeździłem po Valentine i do każdego Dzień dobry i tak na okrągło co by nabić max honor i mieć obniżki, potem bez przerwy łowiłem ryby, biegałem w kółko itp co by nabijać statystyki, potem fabuła i inne aktywności, nie odbiera to frajdy z rozgrywki.
Zaloguj się aby komentować
Panie i Panowie, doczekaliśmy się.
Oficjalnie, na początku grudnia 2023, z racji 25 rocznicy studia Rockstar Games, zostanie zaprezentowany trailer GTA VI!
#gry #gaming #ps5 #xbox

Zaloguj się aby komentować
Ja pierd%lę Red Dead Redemption 2 to jakiś mindfuck co tam się dzieje! Historia z przed chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem odebrać dług bijąc dłużnika i okradając z wartościowych rzeczy, odebrałem więcej niż trzeba. Po wszystkim zobaczyłem stajnię więc konia też wziąłem. Tamten wyleciał z domu i zaczął drzeć japę że zabrałem mu wszystko co miał włącznie z koniem. Jadę do drugiego dłużnika. Po drodze spotkałem konia więc uwiązałem go na lasso i tak jadę sobie, mój koń podąża za mną, na koniu Pana wróbla jadę a konia którego spotkałem ciągnę za sobą na lasso. Jadę więc do kolejnego typa odebrać dług. Był na farmie, czyścił konia. Zapytałem czy on to on. Stwierdził że on tu tylko pracuje sezonowo. XD Wycelowałem broń, wystraszył się, więc szybkim ruchem wyciągnąłem lasso i prędko go spętałem. Wygadał się i stwierdził abym go oszczędził i wziął mapę do skarbu. Pech chciał że zaszedł mnie z tyłu jakiś farmer i zaczął do mnie strzelać. Ostatkiem sił przeżyłem. I nagle słyszę szczekanie, pies farmera się na mnie rzucił i poległem, i wszystko w pizdu! XDDD Ta gra to arcydzieło!
#gry #ps5 #xbox #pcmasterrace #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Nowe PS5 Slim ma nowe zabezpieczenia - trzeba "zarejestrować" przy uruchomieniu konsolę / napęd. Nie wymienicie sobie ot tak jak wam się popsuje. Sony boi się piractwa bo wokół PS5 sidła zaciskają się coraz mocniej. Też będę piratem bo zobaczyłem że da się uruchomić Red Dead Redemption 2 na pirackiej PS5 w 60 fps. I to jedyny powód. Yebać R*, skoro nie chcecie po dobroci to wezmę siłą. Nowy #xbox będzie mieć podobne zabezpieczenia.
#ps5 #gry
Zaloguj się aby komentować
Ale mi odje%ało po tym Red Dead Redemption 2... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Arthurem chodzimy jak w prawdziwym życiu i biegamy kiedy musimy bo jest potrzeba, nie okradamy truposzy bo to niegodne, maksymalna imersja wyłączyłem nawet minimapę XD co zrobić żeby mieć max staty poradnik, Najlepszy koń na początku gry i najlepsza broń poradnik, jak nie ominąć żadnego zadania poradnik, jak mieć max honor poradnik, jak zebrać wszystko na 100% poradnik, czy jest new game+... ta gra jest za⁎⁎⁎⁎sta!!! Ale wsiąkłem ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#gry #reddeadredemption2 #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
#gry #pcmasterrace #xbox #ps5 #alanwake2
Tak się naczytałem jaki to nie jest graficzny killer itd. aż kiedy dzisiaj sam sprawdziłem to miałem wielkie wtf. Wy też macie takie mydło na ekranie tzn. wszystko totalnie rozmyte? Ustawienia high bez rt. 1080p i dlss masakra, kompletna. Natywne 1080p praktycznie to samo, może odrobinę lepiej. 1440p bardzo źle, 1880p już w miarę i dopiero 4k wygląda ok. Wyostrzenie filtrami NVIDIA c⁎⁎ja daje bo jakby nie ustawić to wygląda to jakby jakiś filtr na całym ekranie był - albo dalej mydło albo przeostrzenie. Abstrahując od tego to grafa i tak nawet w 4k mnie z butów - delikatnie mówiąc - nie wyrwała. Może dalej będzie lepiej, zarówno graficznie jak i gameplayowo ale jak na razie to taki nieźle wyglądający symulator chodzenia z kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi.
Zaloguj się aby komentować
Pytanie odnośnie Red Dead Redemption 2. Jeśli skończę na przykład 2 rozdział gry i zacznę 3 rozdział to czy jakieś misje poboczne / nieznajomi / inne zadania mi znikną? Czy muszę przed każdym końcem rozdziału jeździć po całej mapie i szukać czy mogę je zacząć robić jeśli będę przed epilogiem?
#reddeadredemption2 #gry #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Trochę czasu zajęło xD
#quake #gry #xbox #xboxgamepass

Zaloguj się aby komentować
Już sram po gaciach grając w Red Dead Redemption 2 że jest tyle możliwości i coś niechcący ominę, jakieś zadanie, przypadkowe spotkanie z kimś albo jak będę chciał gdzieś dalej jechać to mnie ktoś napadnie albo zeżre niedźwiedź... a to dopiero początek gry... ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#gry #ps5 #xbox #reddeadredemption2
Zaloguj się aby komentować
Życzcie mi szczęścia! Po raz pierwszy czas zacząć Red Dead Redemption 2 po obejrzeniu serialu Westworld! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czekała długo na kupce wstydu bo prawie 2 lata... boję się trochę 30 fps ale może się jakoś przyzwyczaję...
#gry #ps5 #xbox #reddeadredemption2

Zaloguj się aby komentować
Jak się ma jak ja monitor 4K 27” 144Hz HDMI 2.1 to gry ostre a cymbały narzekają że gry na #ps5 #xbox nie są ostre na ich 4K 60” cali BO ARTEFAKTY KWII! U mnie dziala, nic takiego nie zauważyłem. Za monitorek dałem 5k
#gry
@gawafe1241 łooot? 27' monitor do ps5? I to jeszcze 144hz żeby oglądać te marne 30-60fps? xD Ja to jak już gram w exy na urządzeniach dla plebsu to przynajmniej siedzę jak król w fotelu albo na kanapie przed telewizorem ze świetnym HDR i czerniami a nie jakimś monitorkiem jak nastolatek w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować