Tylko_SewerynGruba rybaw Hydepark2023-12-11T17:12:38+01:003Czuję się jak oszust kupując Baldura 3 na xboxa za 75 ziko Mam wyrzuty sumienia #gry #xbox36Udostępnij
DiscoKhan2023-12-11T17:21:03+01:004@Tylko_Seweryn idź w cholerę, zanim do Unii się dostaliśmy to gry w Polsce kosztowały podobnie jak w Rosji. Nic nie ukradłeś tylko wziąłeś poprawkę na siłę nabywczą konsumenta z naszego kraju Poza tym na pewno egipscy faraonowie to twoi krewniacy także wszystko się zgadza.
Ragnarokk★2023-12-11T17:31:25+01:000Ja kupilem za pelna cenę i nie gra., wiec na nas dwoch i tak sq ponad