Trailer GTA VI? Wygląda ok ale bardziej meh, chyba się starzeję... spodziewałem się większego przeskoku graficznego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #ps5 #xbox
Trailer GTA VI? Wygląda ok ale bardziej meh, chyba się starzeję... spodziewałem się większego przeskoku graficznego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować