Cześć, naszła mnie ochota na zagranie w serie Gears of War od początku. Jest możliwość zakupienia i zagrania we wszystkie części na najnowszym Xbox Series X/S? Czy może musiałbym kupić 1 gen starsza - Xbox one?
#gry #xbox
Cześć, naszła mnie ochota na zagranie w serie Gears of War od początku. Jest możliwość zakupienia i zagrania we wszystkie części na najnowszym Xbox Series X/S? Czy może musiałbym kupić 1 gen starsza - Xbox one?
#gry #xbox
@BoaDupczyciel - tu masz nawet porównanie oryginalnej pierwszej części i jej remastera (znanego jakon Ultimate Edition) ogrywane na Xbox Series X: https://youtu.be/-pjHgiG8cVA
@BoaDupczyciel https://www.amazon.pl/Xbox1-Gears-War-Collection-Judgment/dp/B00ZFNLHTU
Jedynie może być problem z tym że nie każda część będzie po polsku bo będą one pobierane z serwerów ms A te debile Nie potrafili dać polskich wersji gier na tym serwery dlatego ta wsteczna kompatybilność jest taka sobie u nich
Zaloguj się aby komentować
O nie, tak nie będzie!!! -,- Kupiłem kiedyś HITMAN 1 i HITMAN 2 w najbogatszych wersjach na promocji i już nie można ich kupić w sklepie PlayStation Store! -,- Deweloper usunął je ze sklepu i zostawił tylko HITMAN: World of Assassination które nie posiada polskich napisów! Więc jeśli zechciałbym stworzyć sobie nowe konto bo będę miał kur^a taką ochotę i ponownie zakupić HITMAN 1 i HITMAN 2 to już nie da rady do ch^ja pana! -,- CO TO MA BYC?! PIĘKNA TA WASZA CYFROWA "REWOLUCJA" KUR^A PIĘKNA!!! -,- TYLKO PŁYTY!!!
#gry #playstation #ps5 #xbox #gownowpis

@gawafe1241 z Alpha Protocol jest jeszcze lepiej: oprócz usunięcia gry ze Steama, Sega usunęła też patch ze swojej strony, a wersja z płytki nie odpala sie bez patcha bo miała zepsutego DRMa którego ten patch wyłączał xD także teraz tej gry nie da sie nigdzie kupić, a jak masz fizyczną wersje (jak ja) to też nie pograsz.
Zaloguj się aby komentować
Jest całkiem przyjemnie, skąd tyle negatywnej energii
#cityskylines 2
#gry #xbox #xboxgamepass





Zaloguj się aby komentować
Dlaczego ja dopiero teraz w to zagrałem? XD Ta gra to j⁎⁎⁎ny majstersztyk. I ta muzyka. JeZUSKU. Na c⁎⁎j ja czekałem. Ucieka z gamepassa niedługo to zdarzę ograc chyba xd
#gry #xbox
Ograłam 5 na premierze. Teraz czekam na remake 3 https://persona.atlus.com/p3r/ .
Zaloguj się aby komentować
Znajomy z dziewczyną szukają dwie pary budżetowych słuchawek do Xboxa series X. Polecicie coś? C⁎⁎j z dźwiękiem, byle mikrofon im działał dobrze, bo my będziemy tego słuchać
#gownowpis #xbox #xboxseriesx #sluchawki #gry
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś ma na zbyciu Splinter Cell Double Agent na xboxa pierwszej generacji? Nie ma tego w interecie w polsce do kupienia, znikło
#gry #staregry #retrogaming #xbox
Zaloguj się aby komentować
Szczerze? Starzejąc się zauważyłem że gram znacznie więcej w gry fabularne / dla jednego gracza. Ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić po ośmiogodzinnej zmianie, jest pójście do domu i być bombardowany przez gówniarzy drących mordę, klnących i rzucających obelgami za byle pierdołę by pokazać jacy to nie są dorośli. Wolę się jednak zanurzyć w dobrej jakości opowieści. I nie, nie mam kolegów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #ps5 #xbox #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego Microsoft nie może pobić Sony? Czego Microsoftowi brakuje? Gry "gwiazdy" która by pozamiatała w swoim gatunku na premierę ... ¯\_(ツ)_/¯
https://www.youtube.com/watch?v=pakiyfC5XPY
#gry #xbox #ps5 #gownowpis
To nie chodzi o gry ale ludzi, którzy je tworzą. Każda rewolucyjna gra została robiona przez ludzi co po prostu chcieli zrobić idealną grę w którą chcieli by zagrać. Zobaczcie sobie jak zostały Tworzone pierwsze Gran Turismo czy Metal Gear Solid, Sillent Hill, Wiedźmin. Za Kazunori Yamauchi czy Kojima siedzieli po nocach, spali w biurach, bo tworzyli coś więcej niż produkt, który można wydać i zarobić kasę. Dla Microsoft gra to kolejny produkt, stworzony według szablonu wrzucić miliony i gra się zrobi. Korporacja nie lubi nieznanych, nie przyjdziesz tam z pomysłem NOWYM niesprawdzonym. Jeśli taka gra powstanie jak Minecraft to Microsoft ją kupi i będize doić. Jak zrobiło to z HALO i będzie coraz gorzej.
Zaloguj się aby komentować
Hej Tomeczki. Jako, że najnowsza Forza Motorsport wciągnęła mnie niemiłosiernie, ( ostatnio z torowych ścigałek był to NFS: Shift) buduje sobie trackliste do tej gry. Chodzi o coś w podobnym stylu, gatunek może być ten sam, ale nie musi. Mam na myśli, żeby nutka jak najbardziej dawała powera na torze, wznosiła nas na wyżyny swoich możliwości. A drugim moim pytaniem jest, jaka kierownica do grania w tego typu gry i zgodna z Xbox series x?
#gownowspis #gry #muzyka #xbox
Zaloguj się aby komentować
Kurde, kusi mnie strasznie ten nowy Assassin's Creed Mirage. To byłaby pierwsza gra z serii bo wcześniej nie miałem styczności z tą serią ale boję się zakupu bo oceny gry są strasznie mieszane, jedna recenzja mówi tak a druga nie... a ja tak uwielbiam skradanki...
#gry #ps5 #xbox #pcmasterrace
@gawafe1241 Grałem w większość Assasynów, ostatnio w Origin oraz Odyssey. Ten pierwszy świetny, ten drugi tylko dobry, a Valhalla jest za długa.... Mirage to pierwsza część od lat, która mnie zaciekawiła i ma tylko 15-20 godzin grania. Na pewno się spodoba. A marudzą malkontenci oraz Ci co chcieli otwartego świata.
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Microsoft Xbox Bezprzewodowy Kontroler - Xbox Series X
Cena z VAT: 190,47 Zł
Link ---> https://amzn.to/3rEeigL
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/gljDD0
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #xbox #xboxseriesx #kontroler

Zaloguj się aby komentować
Mam l4 i pykam sobie w Mortal Kombat 1 (to nowe z 2023r.), które jest rebootem serii. Wszystko wyjaśnione jest od początku. Kto z kim i dlaczego (jak ktoś zna uniwersum, to wie o co mi chodzi). Teraz porównując to do poprzednika, czyli MK11, to uważam, że:
fabuła dużo lepiej poprowadzona
zmiana stylu gry - wybiera się kompana do walk i w zależności jakiego się wybierze, zmieniają się ruchy specjalne
ciekawa forma gry, kiedy eksploruje się gre w formacie jednego gracza - wcześniej błądziło się po lochach i szukało skrzyń z artefaktami. Teraz przemieszczam się po mapie i gdy mam coś zdobyć, muszę stoczyć walkę.
jedyny minus - walki online - trzeba wykupić abonament, ale fabuła i tryb eksploracji oraz walki w tzw. "wieżach", które mają różne poziomy trudności, to rekompensują.
wydaję mi się, że jest bardziej krwawo
Uważam, że dla ludzi lubiących bijatyki, gra jest warta uwagi. Zwłaszcza, że przy tej pozycji, nie trzeba znać całego uniwersum, bo jest początek.
#gry #xbox
@razALgul wzięły i se przyszły żeby klepać się po ryjcach. Tak na moje rozumowanie.
Tak poważniej to mnie lekko rozwala fabularyzacja wszystkich gier obecnie, w Dooma jak grałem to mnie wnerwiało, że fabuły w paru miejscach nie dało się przewinąć. Mam spluwy, tam są demony, czego chcieć więcej do szczęścia? W RPGach dobra fabuła jest nawet ważniejsza od mechanik ale w szybkich grach... Tylko Hotline Miami miało dosyć ciekawą fabułę, reszta zaś, no szkoda gadać.
Zaloguj się aby komentować
Jak Nintendo wypuści teraz konsolkę z DLSS ( chodzą takie ploty, Switcha zasilała Tegra od nVidia) to Xbox i Sony będą musieli przyspieszyć trochę plany co do swojej kolejnej generacji
#gry #gownowpis #nintendo #xbox #sony
Zaloguj się aby komentować
Fajnie się zgrało, że dzisiaj wyszedł dodatek do Cyberpunka i do czwartku zwolnienie lekarskie. Czas na powrót do tego uniwersum po długiej przerwie
#gownowpis #xbox #cyberpunk2077

@Kemot Dzisiaj w sumie można powiedzieć że jest premiera gry xd Ja już na premierę lubiłem ten tytuł, ale to co aktualnie ogrywam to zupełnie przebudowana gra, z nowymi dialogami, całym systemem, ai. Naprawili co mieli naprawić, dodali nowe rzeczy, animacje. No polecam. Gram od rana i się bawię świetnie
Zaloguj się aby komentować
2 dni czekałem żeby skończyć tą grę, bo ból nie pozwalał mi grać. Najlepsze zakończenie jest. Czy trudniejsza od soulsów? Czasami. Od Bloodborne? Jak najbardziej. Bloodborne to najłatwiejszy soulslike według mnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić, że w końcowej fazie gry widać że twórcom już się nie chciało kreatywnie budować tych poziomów. Ale bossowie to petarda. Trudni, dający popalić , wycierający tobą podłogę aż miło
#gownowpis #gry #xbox

Zaloguj się aby komentować
Promocja na pady do Xbox Series S/X w Amazon.pl (różne kolory)
https://hotshops.pl/okazje/promocja-na-pady-do-xbox-series-s-x-w-amazon-pl-rozne-kolory-36376
Cena: 190.14 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox

Zaloguj się aby komentować
Dziś na live stream, miałem okazję pierwszy raz w życiu naprawiać xbox one x, godzinę wcześniej widziałem na stronie ifixthis jak go rozkręcić, było wesoło.
Co ciekawe więcej problemów technicznych było z realizacją streamu niż samą naprawą
https://www.youtube.com/watch?v=szdu-7bmBhg
#majsterkowanie #konsole #xbox
Zaloguj się aby komentować
wsiąkłem w #diablo4 bez opamiętania. #xbox #gry
Zaloguj się aby komentować
Jak się szuka grup na #discord, ktoś coś?
#xbox
Zaloguj się aby komentować