Hejto.pl
Dlaczego ja dopiero teraz w to zagrałem? XD Ta gra to j⁎⁎⁎ny majstersztyk. I ta muzyka. JeZUSKU. Na c⁎⁎j ja czekałem. - Tylko_Seweryn - Hejto.pl