Dlaczego ja dopiero teraz w to zagrałem? XD Ta gra to j⁎⁎⁎ny majstersztyk. I ta muzyka. JeZUSKU. Na c⁎⁎j ja czekałem. Ucieka z gamepassa niedługo to zdarzę ograc chyba xd
#gry #xbox
Dlaczego ja dopiero teraz w to zagrałem? XD Ta gra to j⁎⁎⁎ny majstersztyk. I ta muzyka. JeZUSKU. Na c⁎⁎j ja czekałem. Ucieka z gamepassa niedługo to zdarzę ograc chyba xd
#gry #xbox
Ograłam 5 na premierze. Teraz czekam na remake 3 https://persona.atlus.com/p3r/ .
Zaloguj się aby komentować