Dawno nie widziałem takiego mocnego skill checku i difficulty spiku. Boss na koniec czwartego aktu, Andreus, to miejsce w ktorym odpadnie sporo graczy. Skurczybyk zjadl mi godzinke zanim go porobilem. Dalej musi chyba być trudniej skoro twórcy postawili taką mocną " bramę " na casuali którzy nie ogarnęli jeszcze mechaniki i jakoś prześlizgnęli się do tego momentu. Tak jakby mowili " stary, mamy nadzieje ze juz umiesz wszystko, bo potem mozesz sobie nie poradzic, masz tego tutaj chujka. Jak go pokonasz, to bedziemy wiedziec, że dalszy kontent sprawi ci radosc, a nie frustracje" Szanuje mocno za takie podejście devów.
#gownowpis #liesofp #gry #xbox #xboxgamepass

Zaloguj się aby komentować
Wypadają z oferty XGP 30 września:
• Weird West (PC/konsole)
• Moonscars (PC/konsole)
• OUTRIDERS (PC/konsole)
• Beacon Pines (PC/konsole)
• Despot's Game (PC/konsole)
• Prodeus (PC/konsole)
• SHENZHEN I/O (PC)
• Last Call BBS (PC)
#gry #xbox #xboxgamepass
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kilka słów na temat nowego The Crew: Motorfet. Z tego co już widzę (już testuję wersję próbną)
gorsza graficznie (roślinność, tekstury dróg i otoczenia)
zbyt młodzieżowy klimat JOŁ JOŁ MADAFAKA HIGHSPEED!!! - Forza robi to dojrzalej i ze smakiem
filmiki przerywnikowe wyglądają jak z Tik-Tok - ma się dużo dziać, migający tekst, cięcia c%uje moje dzikie węże
Na plus odgłosy maszyn tu jest klasa. Póki co wybrałbym Forzę Horizon na #xbox bo zazdroszczę strasznie tej wybitnej gry ale testuję dalej
#gry #ps5 #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Pytanie.
Czy jak mam napisane, że gra dostępna jest na konsolę XBOX X/S, to rzeczywiście pójdzie na iksboksie "S"?
Chciałbym się szarpnąć na Mortal Kombat 1, ale nie wiem, czy to zadziała na "esce". Możecie się śmiać, ale wolę być pewny na 200%
Piszę dlatego, że kiedyś zostałem zapewniony w sklepie z "rtv" w nazwie, że jakaś gra (już nawet nie pamiętam jaka) pójdzie - kupiłem i była lipa...
Nadmieniam, że mega zielony byłem wtedy w tematach konsol.
Teraz wolę zapytać, bo 3 stówki na ulicy nie leżą...
#xbox #gry
Zaloguj się aby komentować
No jak tam świry #xbox #starfield? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ograłem ok. 27h i no niestety ten gość z filmiku poniżej - mimo że dla mnie jest wkur%iający - ma rację ¯\_(ツ)_/¯ Starfield podzieliło los Diablo IV, gra to typowy średniaczek, typowa zapchaj-gra, nie kupiłbym konsoli dla tej gry jak to robili świry z #ps5 dla GoW'a czy Horizona które są dość wysoko oceniane...
https://youtu.be/ULbnzLC4IOA?t=422
#gry
Zaloguj się aby komentować
jaka #konsole bardziej polecacie? #ps5 #playstation czy #xbox #xboxseriesx ?
mam PlayStation 5, ale szczerze mowiac to nie czuje, zeby jakos te exclusive'y, ktore sa byly tego warte.. zwlaszcza, ze jest ich bardzo malo. zastanowilbym sie nad przesiadka na Xboxa, bo #starfield mi wyglada na ciekawsza opcje jednak. playstation ma z grubsza god of wara i horizona i to na tyle - a te gry i tak wyszly juz na PC, wiec nie sa juz exclusive'ami ¯\_(ツ)_/¯
Mimo że od zawsze posiadam PlayStation to kolega z pracy mnie zainspirował żeby w tej generacji kupić Xboxa Series S. Tani, mały, mieści się w plecaku, do tego kupić 4 pady, game passa i można to zabierać na posiadówki u znajomych. Świetna opcja, wymaga tylko mieć znajomych którzy by chcieli pograć w jakieś gierki na konsoli
@gawafe1241 pewnie, zgadzam sie w pelni. problem mam taki, ze obecnie PS ma horizona, god of wara i... to tyle. wiadomo, wole tez zagrac w mniej gier, za to jakosciowo lepszych, ale dwie gry w ciagu 2 czy 3 lat od premiery to lipa. zwlaszcza, ze poprzednie czesci obu tych tytulow zostaly juz udostepnione na steam
Zaloguj się aby komentować
Genialny materiał przedstawiający upadek ACTIVISION BLIZZARD. Czekam na Rockstar Games...
https://www.youtube.com/watch?v=1FrBit1tYXQ
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
@jotoslaw Nie chcę być niemiły ale wtopiłeś kasę w badziew? To Twoja i tylko Twoja wina gościu. Wbij sobie do tego pustego łba że robi się tak jak robię ja i wychodzę na tym w 90% dobrze.
Wychodzi gra na premierę - NIGDY, NIIIGDDYYY nie zamawiamy preorderów, nawet jeśli reszta gier była 9/10
Czekam kilka dni po premierze bo nic mnie nie zbawi że zagram w coś kilka dni później niż reszta
Oglądam recenzje na YouTube różnych twórców, patrzę na Metacritic i Opencritic etc
Jak jest dość głosów graczy że gra jest minimum 75+/100 pkt dopiero myślę o zakupie
Diablo IV na Metacritic na PC ma według graczy ocenę 2.0 (8250 ocen), PS5 to 1.7 (6656) a na X'a to ocena 2.8 (1344) i Ty masz pretensje? Nawet mi nie żal takich ludzi jak Ty. Wtopisz kasę raz drugi trzeci w chłam to się nauczysz pokory.
ps. trzeba brać poprawkę w ocenach na "review bombing" bo to też może przekłamywać.
Zaloguj się aby komentować
Tak byłem pochłonięty Starfieldem, że nawet nie widziałem jaka wojenka o niego jest w necie xD No cóż. Krzykacze niech się tam żrą, a gracze niech grają albo nie. Wyjebane.
#gownowpis #starfield #gry #xbox
Zaloguj się aby komentować
Mówcie sobie co chcecie, ale w #starfield gra mi się za⁎⁎⁎⁎ście.
#xbox #xboxgamepass #gry

Zaloguj się aby komentować
Chciałem sobie pograć w pracy w Starfielda przez chmurę, a tutaj takie coś:/
Polecicie jakiś dobry kontroler do androida? Nie chce pada od xboxa taszczyć do roboty za każdym razem.
#gownowpis #xbox #android

Zaloguj się aby komentować
Ograłem już jakieś 40h Starfielda i powiem wam tak. Starfield jest jak brzydka dziewczyna. Ktoś was wkręcił w randkę z nią, mowil że jest ładna więc idziecie. Podjarani, że zaraz spotkacie się z laską 10/10, co zastajesz na miejscu? 3/10 w porywach do 4/10. No, ale jak już przyszedłeś to siadasz i zaczynasz z nią rozmawiać. Im dłużej gadacie tym bardziej stwierdzasz, że w sumie fajnie się z nią przebywa i zgadzasz się na kolejną randkę. Kilka spotkań później, nie widzisz już tej średnio ładnej dziewczyny, tylko jesteś zakochany po uszy, uwielbiasz jej charakter, jej poczucie humoru i zaczęła ci się wizualnie podobać bardziej. Kiedy jej przy tobie nie ma, myślisz o niej, brakuje Ci jej, chcesz jak najszybciej znów ją zobaczyć. Właśnie tak się czuje właśnie jeśli chodzi o moją relacje z Starfieldem. Wspaniała gra, która na początku może odrzucić, ale jeśli dacie jej szanse, to wpadniecie jak śliwka w kompot
#gry #bethesda #starfield #xbox #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Kurde, opiszę wam moją relacje ze Starfield.
Grałem cały piątek, najarany jak pojebion.Widzę te wszystkie skróty myślowe, widzą tą grafikę, widzę te modele postaci, widzę ten stary silnik, widzę te sztuczki programistyczne, no widzę to wszystko. Jednak, im dłużej gram tym bardziej mi się podoba ta gra xD Nie wiem, hype mi zszedł już wczoraj, miałem lekki kryzys że Todd znowu mnie w c⁎⁎ja zrobił, że to nie to co obiecał, albo mówił półprawdy, ale teraz jadę do znajomych oglądać gównogale #famemma mma i już myślę o tym, jak fajnie będzie wrócić i dalej pograć xD Ta gra jest jak brzydka dziewczyna, którą polecił Ci znajomy żeby zrobic ci pranka. Na początku czułeś do niej lekki niesmak, ale im dłużej z nią przebywasz tym bardziej się w nią wkręcasz i jej za⁎⁎⁎⁎sty charakter, aż haps ... i jesteś w jej szponach. Po⁎⁎⁎⁎ne xd
#xbox #xboxseriesx #bethesda #gry #gownowpis #starfield
Zaloguj się aby komentować
Liczyłem że #starfield to będzie coś pokroju #masseffect z ciekawą fabułą, dobrze napisanymi bohaterami etc. No przeliczyłem się. I jeszcze te mizerne 30 fps...
#ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Cześć, mam pytanie, czy #starfield, będzie działał na xcloud? Przyznam szczerze, ze znajduje mi sprzeczne informację na necie.
#pytanie #gry #pcmasterrace #xboxgamepass #xbox
Zaloguj się aby komentować
#gry #pcmasterrace #xbox #ps5
Starfield. Jutro sobota to się zobaczy co to takiego i o co ten cały hałas.
edit: Aha, 30fps na rtx3060, detale high, przy takiej grafie to powinno być 120fps. Co za ścierwo ale za darmo to uczciwa cena.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba koniec z tanim graniem na #xbox #xboxgamepass
Zaloguj się aby komentować
Miła niespodzianka
#xboxgamepass #gry #xbox

Zaloguj się aby komentować