Kupno #xbox ze względu na Forzę Horizon i Starfield. Dwie gry przez które chcę kupić konsole. Posiadam już #ps5. Forza i Starfield wyglądają kusząco.
#gry
Kupno #xbox ze względu na Forzę Horizon i Starfield. Dwie gry przez które chcę kupić konsole. Posiadam już #ps5. Forza i Starfield wyglądają kusząco.
#gry
@gawafe1241 ja bardzo polecam!
To jest inny wymiar gry
Sama wcześniej byłam bardzo mało gierkowa - no grałam w Simsy i Crocka
Forza ? Totalnie! Jestem najlepsza rozbijaniu auta. Elden Ring? Wyszkoliłam się w zabijaniu troli. Just dance? Sąsiedzi mnie nienawidzą xD
Poza grami- korzystać można z innych aplikacji tupu Disney, Prime, itd.
Zaloguj się aby komentować
#konsole #xbox #playstation #gry
Jak myślicie warto czekać już na nextgena? Obecne konsole mają kilka lat, ich cena praktycznie stoi w miejscu i szczerze mówiąc nie chcę wydawać na nie hajsu, natomiast chciałem kupić sobie coś do odtwarzania bluray i to co oferują konsole jest cenowo zbliżone do odtwarzaczy podobnej jakości (np. 4k itd), a dodatkowo mamy konsolę. Nawet jakiś mocniejszy model by był spoko ale nie chcę kupować golasa który jest już 2+ lat na rynku za 2k+.
@Voltage niecałe 3 lata ma obecna generacja, a taka trwa z reguły 7-8. Owszem, w poprzedniej mieliśmy precedensowy przeskok w połowie, ale też sprzęt z jednej i drugiej strony był nieco przestarzały już na starcie - AMD wtedy miało sporo problemów. Teraz zdaje się że również będziemy mieli wersje pro konsol, obecne nie są jakieś słabe więc pewnie różnica będzie widoczna dla koneserów Ray Tracingu, etc, może dyski będą większe. Słabsze będą się ratować skalowaniem pod koniec, a taki Series S to myślę że i streamowaniem. Strzelam że mimo tego przez parę lat podstawowe będą kosztować podobnie, po prostu pro będą droższe
@Odczuwam_Dysonans zgadzam się że teraz przeskok jest niewielki, ale dalej większość gier na najnowsze konsole wychodzi z capem na 30FPS i nie radzi sobie nawet w 60. Dlatego uważam że jakaś wersja pro czy coś musi być już planowana żeby uniknąć dalszego nabijania się z nich. Konsole nie mogą być też zbyt drogie bo wtedy słabo się sprzedadzą (cena proporcjonalnie do analogicznego zestawu PC, teraz konsole mają jeszcze rozsądne ceny bo odpalisz na nich wszystko a kosztują tyle co low-endowa karta graficzna), myślę że 3k nie przebiją. IMO jest sporo do poprawy w obecnej generacji, a 2-3 lata to idealny okres żeby powoli wprowadzić lepsze wersje.
Zaloguj się aby komentować
Jakieś gierki polecacie? Zawiodłem się na GoW 2018. Szukam czegoś Sci-Fi / Stealth. Już lepiej bawiłem się przy The Last of Us, Horizon Zero Dawn, Mass Effect, Detroit Become Human, Uncharted 4. Od biedy został Wiedźmin 3 i Red Dead Redemption 2 w które planuję zagrać. Ograłem starsze / nowsze części wymienionych gier.
#gry #ps4 #ps5 #xbox #gownowpis #pcmasterrace
@gawafe1241
RDR 2 to piękna gra. Nie ma co odwlekać tej pięknej przygody
Myślę, że mogłoby Ci spasować Ghost of Tsushima - piękna graficznie, miła gameplayowo i ciekawa fabularnie. Polecam jednak ustawić japoński język na dzwięku. Dobry klimat się łapie wtedy.
Do tego obie części Plague Tale: Innocence i Reqiuem.
@GordonLameman myślisz że Ghost of Tsushima będzie warte zagrania? Słyszałem wiele dobrych i złych opinii o tej grze. Odrzuca mnie klimat Ninja. Tak samo jak fantasy. Ale podobno emocjonalna fabuła i możliwość skradania się. Ograłem Plague Tale: Innocence i rozczarowałem się końcówką fabuły. Gra 7/10, całkiem spoko tylko ta końcówka kiepska. Ogrywałeś może Plague Tale: Reqiuem? Podobno już dodali tryb 60 fps. Wolałbym się nie zawieść pod koniec gry marnym zakończeniem pisanym na kolanie.
Zaloguj się aby komentować
Wypadają z oferty XGP 31 sierpnia:
#xbox #gry #xboxgamepass

Zaloguj się aby komentować
Mam takie marzenie - jest rok 1990, odbywaja się pokaz #gry na wielkim ekranie przed publicznością i nagle przez pomyłkę na ekranie odpala się zwiastun tego gameplayu. Ludzie są w takim szoku, rozpier$ala im mózg co właśnie zobaczyli i skąd się wziął pokaz gry z 2022 roku w 1990. Gracze domagają się takiej grafiki w latach "90 a naukowcy po zobaczeniu tęgo zaczynają spekulować nad podróżami w czasie że są możliwe jednak.
#ps5 #xbox #czarnyhumor #gownowpis
@Sweet_acc_pr0sa właśnie - po ELDEN RINGU. Ja gram dla fabuły, emocji, zwrotów akcji, ba, może nawet i łez (zdarzyło się to w Red Dead Redemption 2 czy The Last of Us) a Ty wolisz czysty gameplay więc nie rozumiem tego porównania tych gier. Pomijając że nie trawię Fantasy (oprócz Wiedźmina 3 bo czuć polskość) może uda mi się z nowym Armored Core od From Software bo wszystkie poprzednie mnie odrzucają gatunkiem i stylistyką.
@gawafe1241 ogralem rdr 1 i 2, ogralem wieska 3 razy, ogralem kotory, massefecty fallouty jak i wolfensteiny itd
A jednak po majstersztyku jakim byl elden ring horizon wydal mi się pusta skorupa a nie gra xD.
Pewnie kiedys wroce, albo i nie xD
Przez jebanego elden ringa, metro i ghost of tsushima leza obok tego horizona juz z rok
Zaloguj się aby komentować
Czy mogę już kupować gry na Xboxa (kod z jakiejś strony kinguini) jak jeszcze nie mam konsoli? Kod trzeba później podać na koncie Microsoft.
#xbox
Zaloguj się aby komentować
Mam trochę BRL w moim portfelu w Microsoft Store (#cebuladeals), ale nie wiem jak wydać kwotę pieniędzy jaką tam mam. Miałem nadzieję, że kupując coś, ten balans się zużyje, ale nie... Jest jakiś sposób, aby "wymienić" na inną walutę czy muszę zrobić zakupy w Brazylii?
#xbox #microsoft

Zaloguj się aby komentować
World War Z: Aftermath, Nowości zobaczycie na trailerze.
Gracze World War Z: Aftermath z pewnością ucieszyli się z kolejnej sporej aktualizacji, która dzisiaj wjechała na serwery. Update zatytułowano Holy Terror, a za sprawą specjalnego trailera możecie zapoznać się z najistotniejszymi nowościami.
To dobry moment na powrót do World War Z: Aftermath
Do trybu Horde Mode XL zawitała nowa mapa – Rome. Wraz z aktualizacji w grze pojawiły się kolejne bronie, a postacie otrzymały po 9 nowych perków. Oczywiście, nie zabrakło również wzbogacenia zawartości o dodatkowe przedmioty kosmetyczne czy wyzwania. To wszystko sprawia, że starcia z hordami zombiaków stały się jeszcze efektowniejsze.
World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie inspirowana kinowym hitem studia Paramount Pictures i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Odwróć bieg wydarzeń apokalipsy zombie na konsolach i komputerach osobistych z rozgrywką międzyplatformową. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI i walcz na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce – czytamy w opisie gry zamieszczonym na Epic Games Store.
Tagi:
#news
#trailer
#pc
#aktualizacja
#zombie
#update
#playstation5
#Współpraca
#World War Z
#Xbox Series X
#Xbox Series S
#Nowości
#Wieloosobowe
Zaloguj się aby komentować
Gdybyście mieli kupić teraz sobie konsolę, to którą byście wybrali i dlaczego właśnie tą. Znacie może jakieś linki, żeby zgłębić mocniej ten temat. Nigdy nie miałem konsoli i nie wiem co brać pod uwagę. np dostępność gier itp. Chętnie wysłucham Waszych porad, wiem tylko jedno, że na pewno będzie to z napędem.
#konsole #playstation #xbox #gry #internet #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Gdzie jest koniec w grze Assassin's Creed Odyssey?
Gram na #xbox w @gamepass i nie bardzo rozumiem, w którym momencie gra się kończy.... Mam wrażenie, że czegoś nie zrobiłem czegoś bo nigdy nie wszedłem do Atlantydy? Alexios przekazał laskę tej dziewczynie, zdobyłem trzy symbole i drzwi się teoretycznie otworzyły, ale co dalej?
Dokończyłem wszystkie wątki główne (nie mam już misji dostępnych i widziałem napisy końcowe). Czy da się wejść do Atlantydy, czy to już jest w dodatku The Fate of Atlantis? Ten wątek jest jakoś tak dziwnie ucięty i teraz nie wiem czy coś zjebałem, czy muszę mieć dodatek?
#gry #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Call of Duty zbanowało ponad 14000 oszustów w 24 godziny.
https://www.techspot.com/news/99594-call-duty-bans-more-than-14000-cheaters-24.html
#gry #callofduty #oszustwa #playstation #xbox #pc

Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #xbox #gry
Jakby ktoś się zastanawiał czy łączenie pada od xboxa series do pc za pomocą bluetooth to dobry pomysł, to odpowiedź brzmi "tak". Mam najtańszy adapter Baseus BA04 i działa z padem wzorowo. Nie widzę żadnej różnicy w input lagu w porównaniu do oficjalnego dongla M$ którego również posiadam. Nie mam kompletnie żadnych problemów a połączenie jest stabilne. Należy tylko pamiętać, że przy bluetooth do pada nie podepniemy słuchawek i że kontroler po włączeniu paruje się z kompem po jakichś pięciu sekundach.
Zaloguj się aby komentować
Cześć.
Jaka mysz z klawiatura jest kompatybilna z xbox series s? Mogę kupić byle co, czy musi być Microsoftu?
Na przykład to?
Moze jest jakis inny zestaw który polecacie?
(Chciałem popykać w jakieś strzelanki, a wiadomo ze na padzie to lipa)
Dzieki
#gry #xbox
Zaloguj się aby komentować
Wolfenstein II 2: The New Colossus PC, XBOX
16PLN za standardową wersje, DeLux 32PLN
https://www.cdkeys.com/pc/games/wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key
#gry #pc #xbox #komputery

Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z posiadaczy Xbox One S byłby w stanie sprawdzić, czy jest dostępna gra "Trackmania" i czy można w nią grać? Wersja darmowa powinna zawierać darmową kampanie. Planuje zakup stricte pod tą grę i nie chciałbym się rozczarować.
#xbox #xboxone #gry #trackmania
Zaloguj się aby komentować
Xbox Series X – Diablo IV Bundle
https://hotshops.pl/okazje/xbox-series-x-diablo-iv-bundle-31294
Cena: 2313.00zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #xboxseriesx #diablo4 #konsole

Zaloguj się aby komentować
Xbox Game Pass Ultimate — Ultimate — 1 miesiąc
https://hotshops.pl/okazje/xbox-game-pass-ultimate-ultimate-1-miesiac-31215
Cena: 4.00zł / Przed obniżką: 63 zł
Okazja dostępna w sklepie Xbox store
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #xboxgamepass

Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję soundbara - albo głośników, sam nie wiem.
Chodzi o coś kompaktowego, do monitora 27" i grania.
Aktualnie w monitor mam wpięty PC + konsole (2 kable, jeden z przełącznikiem HDMI) a głośniki korzystają z wyjścia audio w monitorze.
Ale, z racji przeprowadzki chciałbym zmienić szafkę RTV na mniejszą i pozbyć się dużych głośników. Plan jest taki że przed monitorem stoi soundbar a z boku szafki subwoofer (albo nie ma go wcale).
Co polecacie? Póki co mój typ to Creative Stage 360.
Robiłem próbę z tanimi głośnikami 2.1 Edifier i dźwięk w grze był znacznie bardziej szczegółowy niż droższe Fendy 2.0.
#audio #pcmasterrace #konsole #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Kontroler Turtle Beach Recon Cloud - Xbox Series X, Xbox Series S & Xbox One + PC + Android 8.0+
Cena: 229.07zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #pad

Zaloguj się aby komentować