No dzień dobry, jeżeli komuś jeszcze nie przejadło się Diablo IV to zapraszam serdecznie na ponad 45 minut pogadanki (tym razem z gameplayem) w wykonaniu fana tej gry z naszej podcastowej ekipy - Pulgasariego.
Odcinek dostępny na:
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=wh_ih4xaXhg
Spotify: https://open.spotify.com/show/7urQ22pH2Ejle8ClZftDux
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/to-jest-jakby/id1688863249?l=pl
oraz większości platform podcastowych.
#tojestjakbypodcast <- do obserowania/blokowania
#tworczoscwlasna #diablo4 #xbox #ps5 #pcmasterrace #podcast
Zaloguj się aby komentować
Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox Starfield Limited Edition GIFT CARD
Cena: 284.43zł / Przed obniżką: 369 zł
Okazja dostępna w sklepie Gamivo.com
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #microsoft

Zaloguj się aby komentować
Słuchawki MICROSOFT Xbox Starfield TLL-00014
https://hotshops.pl/okazje/sluchawki-microsoft-xbox-starfield-tll-00014-30132
Cena: 499.00zł / Przed obniżką: 619 zł
Okazja dostępna w sklepie Media Markt
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox

Zaloguj się aby komentować
Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox Starfield Limited Edition
https://hotshops.pl/okazje/kontroler-microsoft-bezprzewodowy-xbox-starfield-limited-edition-29691
Cena: 329.99zł
Okazja dostępna w sklepie Media Expert
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #starfield

Zaloguj się aby komentować
[Zbiorcza] Bezprzewodowe pady Xbox Series X - czarny, niebieski, biały i czerwony, Velocity Green, Electric Volt
Cena: 183.79zł / Przed obniżką:289zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
#starfield #gry #xbox
Odnośnie tych 30fps boję się jednego, jak jeszcze grałem na PS4 to chyba we wszystkich grach ktore chodzily w 30fps (czyli wszystkie), było zastosowane jakieś delikatne rozmycie ruchu i klatkowanie nie rzucało się tak w oczy. Na Xbox series X każda gra uruchomiona w trybie jakości, jest dla mnie niegrywalna bo tak potwornie widać klatkowanie.
Ważne by te 30 klatek było ekstremalnie stabilne czyli ani jednej w dół i to mi wystarczy.
Jest bardziej filmowa te 60 klatek złe nie jest ale bardziej przydaje się w typowych strzelankach online. Dla singla wystarczy mi 30.
Ewentualnie pozostaje wersja na komputer też nad nią myślałem ale niestety steam deck jest trochę słaby dla tej gry i będzie jeszcze gorzej niż na konsolach.
A teraz odliczam czas do 22.06 i fajnala
Życia po prostu nie znasz jakbyś grał hallife z Orange box na PS3 to byś dopiero się dowiedział co to znaczy klatkowanie xd
A raczej slajdszoł
Zaloguj się aby komentować
Kontroler bezprzewodowy Xbox – wersja limitowana Starfield - przez Gift Card
Cena: 287.08zł / Przed obniżką: 369 zł
Okazja dostępna w sklepie Kinguin
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox #microsoft

Zaloguj się aby komentować
#xbox #diablo4 #gry
Dopiero po weekendzie pogram, ale podoba mi się klasa Druida. Jak wrażenia z grania tą klasą?
Czy wiadomo coś odnoście Xbox Cloud Gaming? Gdyby dało się grać w chmurze w Diablo IV to sprzedam fizyczne wydanie i kupię cyfrowe.

Zaloguj się aby komentować
Myślałem że jak kupię #ps5 to będę miał miliony gier do ogrania. I wiecie co? Po zakupie PS5 moje ego wy$ebało poza skalę. ¯\_(ツ)_/¯ No bo przecież nie godzi się grać w #gry 7/10 i niżej skoro są takie sztosy od Sony. Dosłownie 12 gier wartych mojej uwagi z czego 8 to exy Sony. Czekam jak na razie tylko na nowego Metal Gear Solid i GTA VI. Sony pokazało mi że dobra fabuła robi 80% gry. Ewentualnie skradanki. A jak gra nie ma ani dobrej fabuły lub mechanik skradania to do kosza. Ale bym się zesrał gdybym kupił Xbox'a... żałowałbym jak nie wiem co.
#gownowpis #xbox
@gawafe1241 dlatego wlaaniw odpuściłem sobie ps4 i ps5.
Może kupię sobie ps5 pro i vr2.
Na razie ciągle gram na ps2 (najlepsza konola ever) i ps3.
Świetne gry. Def Jam fight for NY, Pro evolution soccer, Most wanted, God of War, Front Mission 4&5 itp, itd.
Gry z fabułą jak Alan Wake czy Uncharted po prostu mnie nudzą, za dużo skryptów, za mało grania. To już wolę dobry serial obejrzeć.
@Kubilaj_Khan a mnie nudzi bezcelowe ubijanie potworków skoro nie jest wytłumaczone po co to robić ( ͡o ͜ʖ ͡o) Takie granie tylko dla spędzenia czasu to nie, ja się muszę wciągnąć i wchłonąć opowieścią jednak by nabrać ochoty i dopiero wtedy odkryć resztę świata i historii szukając info po internetach czego nie ma w grze podanej jak na przykład było to z Horizon: Zero Dawn. Ale w takiego Splinter Cell na PS3 to bym zagrał strasznie bo mało skradanek jest na obecną generację niestety... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że Diablo 4 na konsole ma couch co-op dla dwóch osób z możliwością dołączenia do innych graczy, a POTEZNE PC musi obejść się smakiem?
#gry #diablo4 #diablo4 #pcmasterrace #xbox #ps5
@Tylko_Seweryn Blizzard tłumaczył się tym, że na komputerze nie mają i musieliby dorobić (co pochłonęłoby za dużo czasu, a zbyt mało ludzi skorzystałoby z tego) możliwość zalogowania dwóch profili Battle.net w ramach jednego konta. Konsole mają to ogarnięte natywnie. Na PC trzeba by było się zastanowić jak ogarnąć dwa profile w ramach jednego PC
Zaloguj się aby komentować
Bezprzewodowy kontroler Microsoft Xbox (Xbox Series X) (biały, czerwony i niebieski)
Cena: 185.54zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #xbox

Zaloguj się aby komentować
Jedna rzecz mnie zastanawia, odświeżam sobie zapowiedzi gry GTA V i przykuła mnie jedna rzecz. Rockstar Games ze swojego oficjalnego kanału na YT usunął drugi trailer z tej gry. Jaka byłaby decyzja, że ją usunęli, bądź ukryli? Chodzi może o muzykę?
https://www.youtube.com/watch?v=RQEOwEBvC-M
#gry #gta #gtav #pc #playstation #xbox
Nie wiem, ale po obejrzeniu tailera przyszło mi na myśl, że GTA to jednak za⁎⁎⁎⁎sta seria gier, gdzie każda jedna była za⁎⁎⁎⁎sta (pomijając te nieszczęsne remastery). Gdyby wyszła kolejna część, to mógłbym kupić w ciemno w przedsprzedaży i pewnie bym się nie zawiódł - na szczęście mam trochę rigczu i kupiłbym po roku za 50% ceny, jak już załatają bugi, żeby nie być beta-testerem
@HmmJakiWybracNick GTA V i RDR2 kupiłem w preorderze i się nie zawiodłem, bo wiem, że od R* gry są wykonane na czas premiery na 99%. Owszem zdarzają się bugi, ale nie aż takie, jak po remasterze trylogii. Dobrze, że chociaż tej gry nie zakupiłem zaraz po jej wydaniu. Kiedy dowiedziałem się, że za trylogie odpowiada jakieś małe i świeże studio to już mi się lampka zapaliła
Zaloguj się aby komentować
Chcę kupić monitor "gamingowy" do #gry. Co ma znaczenie? Jakie parametry są istotne? Na co zwracać uwagę?
#ps5 #xbox #pcmasterrace #komputery #gownowpis
@Kubilaj_Khan ale to troszkę za mało. Gdzie dokładność kolorów, kalibracja, HDR, port 2.1 pod PS5, 5 portów USB 3.2 gen. 2, szyki port ładowania USB-C dzięki czemu przesyłam obraz i ładowanie do Macbooka jednym kablem, PRIVOT, VESA 100z100, powłoka natyodblaskowa przeciw słońcu? Jak szukać to porządnego monitora. Na razie szukam.
Zaloguj się aby komentować
No dzień dobry, zapraszam serdecznie na piąty odcinek podcastu To Jest jakby w którym mamy dla Was podsumowanie PlayStation Showcase.
Ile exów zobaczyliśmy tym razem?
Miłego słuchania!
Odcinek dostępny na:
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lDp3hsCRlLg
Spotify: https://open.spotify.com/show/7urQ22pH2Ejle8ClZftDux
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/to-jest-jakby/id1688863249?l=pl
oraz większości platform podcastowych. Jeżeli nie możesz znaleźć nas na platformie z której korzystasz, to daj proszę znać w komentarzu
#tojestjakbypodcast <- do obserwowania/czarnolistowania
#podcast #tworczoscwlasna #gry #xbox #ps5 #pcmasterrace

@Libra powiem tak. Jak chcesz się rozwijać to zobacz. Przychodzę do domu po pracy, włączam YouTube i oglądam wpierdalając kanapki ze szczypiorkiem i ketchupem. Mam uyebane palce więc nawet nie przewijam reklam żeby nie ujebać macbook'a. Ale nie, upierdoliłeś sobie podcast. To wybacz idę oglądać NRGeek czy Quaz9. Tematy masz fajne ale wybacz gościu no... jakbym sobie chciał poczytać książkę audiobook to wieczorem także nie zrobisz kanału na YT to nie licz na coś więcej.
Zaloguj się aby komentować
No dzień dobry, zapraszam serdecznie na czwarty odcinek podcastu To Jest jakby w którym mamy dla Was pierwsze wrażenie z The Legend of Zelda Tears of the Kingdom oraz potężny segment dyskusyjny odnośnie kontrolerów do gier. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego słuchania!
Odcinek dostępny na:
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=sdQNfzRmCJc
Spotify: https://open.spotify.com/show/7urQ22pH2Ejle8ClZftDux
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/to-jest-jakby/id1688863249?l=pl
oraz większości platform podcastowych. Jeżeli nie możesz znaleźć nas na platformie z której korzystasz, to daj proszę znać w komentarzu
#tojestjakbypodcast <- do obserwowania/blokowania
#tworczoscwlasna #nintendoswitch #podcast #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego na PS5 mimo jednej specyfikacji twórcy #gry nie potrafią / nie chcą zoptymalizować gry pod stały limit klatek? Pierwsze z brzegu - Star Wars Jedi. Rozumiem PC ale konsole?
#ps5 #xbox
@gawafe1241 Sam generalnie raczej grywam w indyki i na PC ale po prostu branza gier AAA tak sobie wygląda. Jak dobrze wygląda, ma ten podstaowy gameplay w miarę poprawny to wyniki sprzedażowe zawsze wyglądają dobrze.
Są jeszcze wyjątki, taki Capcom jak wydaje grę to naprawdę na większości konfiguracji nie ma żadnych problemów ale jest jak jest. Nie ma ciśnienia na optymalizację to fabryka gier nie dopieszcza, bo nie ma po co.
@gawafe1241 Ogólnie optymalizacja to czasochłonny process i czasem potrafi mocno rozkopać postępy growe, więc to też jest kwestia developera, czy aż tak mu zależy, czy zajmie się tym "problemem" później w jakimś patchu. Często concept i mechaniki zmieniają się dynamicznie i zakładany klatkaż/optymalizacja nagle staje się być słabszym punktem danej sceny i pytanie jak z terminami, czy rozkopać to i poprawić teraz optymalizację (jak jest czas), czy olać, szybko na taśmę fixnąć co łatwiejszy problem a później po premierce to ogarnąć
Zaloguj się aby komentować
Siemka macie jakieś patenty na tani gamepass?? Niestety nie ma za 4 ziko dla nowych uzytkowników
Zaloguj się aby komentować
No dzień dobry, jeżeli są tu jacyś podcastowicze to zapraszam serdecznie na trzeci odcinek To Jest Jakby, a w nim recenzja potężnego exa od MS oraz kącik serialowy o Dwóch spłukanych dziewczynach oraz Emigracji xD.
Posłuchać nas można na
Youtube https://youtu.be/6pTaQ-QiyFI )
oraz wielu innych platformach podcastowych, jeżeli z jakiejś korzystacie a nas tam nie ma to dajcie znać
#tojestjakbypodcast <- jeżeli ktoś chciałby zaobserwować/zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#redfall #tworczoscwlasna #podcast #xbox

@Blask hej, trochę to zajęło ale udało się dodać na apple podcast, jeżeli dalej jesteś zainteresowany to poniżej link
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/to-jest-jakby/id1688863249
Zaloguj się aby komentować
Mój #xbox chyba właśnie zaliczył zgon. Wczoraj normalnie grałem i było Ok. Dziś próbuje włączyć konsole i nic. Przy odłączeniu i podłączeniu kabla zasilającego występuje dźwięk jakby coś iskrzyło. Próbowałem na dwóch kablach i wciąż to samo. Ktoś wie co może być przyczyną i jakie mogą być przybliżone koszta serwisu?
Niestety konsola już po gwarancji. Kupiona na premierę.
#xboxseriesx
@starlight https://youtu.be/iwsG7z1QL-8 4
Jeśli chodzi o wymianę to na Allegro „zasilacz Xbox one S” wyskakuje 140-180zl
Zaloguj się aby komentować