Wlazłem dziś na #wykop po ponad miesiącu, dałem radę 10 minut
Ch⁎⁎⁎ia, rak, plucie na europejskie protesty rolników, generalnie ten syf co zawsze
Pluję na ryj tej "społeczności" ugułem
#gorzkiezale #zalesie
Wlazłem dziś na #wykop po ponad miesiącu, dałem radę 10 minut
Ch⁎⁎⁎ia, rak, plucie na europejskie protesty rolników, generalnie ten syf co zawsze
Pluję na ryj tej "społeczności" ugułem
#gorzkiezale #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
widzę, że prorządowe trolle tuska na #wykop dostały duże zlecenie szczucia na rolników.
nie udało się z tradycyjnymi policyjnymi prowokacjami, które miały ich przedstawić jako zadymiarzy to teraz próbują innych metod.
inb4 tak, na pewno będą przepisowo ściągać heder żeby przejechać ten kilometr po bocznej drodze bo jaśnie pan nie może się zmieścić swoją limuzyną xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazpo

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#wykop się zesrał od rana. Ktoś coś?
Zaloguj się aby komentować
Wchodzę w gorące i 2 posty, że wykop nie działa, a myślałem, że nikt stąd tam nie zagląda. #bekazwykopu #wykop
Zaloguj się aby komentować
O 8:17 Wykop złapał zadyszkę i przestał działać
#bekazwykopu #wykop #hejtox

Zaloguj się aby komentować
czyżby nadchodził wykop 3.0?
wyczuwam napływ nowych użytkowników na Hejto xD
#wykop #hejto

>czyżby nadchodził wykop 3.0? >wyczuwam napływ nowych użytkowników na Hejto xD
@w8jek to już byłby v4.0 (☞ ゚ ∀ ゚)☞
a ty wyłącz tryb mobilny albo zwiększ wielkość pola okna przeglądarki, zamiast takie rewelacje ogłaszać ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Jedyna dobra wieść jaką ostatnimi czasy słyszałem o wyklopie to ta z zamieszczonego sshota.
Z końcem zeszłego roku trafiłem przypadkiem na taki "projekt" lekkiego odgruzowania, ale to było zdecydowanie za późno. A z drugiej strony pudrowanie trupa czy naprawianie istoty rzeczy za kogoś, jest całkowicie niesmaczne
no, ale jakby ktoś chciał wypróbować to:

Zaloguj się aby komentować
Nasz pokój i zjednoczona Europa są poddawane presji jak nigdy dotąd: przez populistów, nacjonalistów i demagogów. Przez skrajną prawicę i skrajną lewicę. Przez AfD, Zjednoczenie Narodowe albo Konfederację. Nazwy mogą się różnić, ale cel mają wspólny: chcą podeptać nasze wartości i zniszczyć naszą Europę. Europejska Partia Ludowa nigdy się na to nie zgodzi. - Ursula von der Leyen na kongresie EPP w Bukareszcie
A na #wykop oczywiście banda debili wybiórczo podchodzi do tematu i daje popis zidiocenia, ignorancji i skrajnej głupoty bałwochwalczo gloryfikując katolickich fundamentalistów xD
Głosy rozsądku oczywiście są zakrzykiwane bełkotem "- Chcecie konkretów? - Nieee!".
#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #jebackonfederacje #konfederacja #lewica




Zaloguj się aby komentować
Kilka miesięcy wróciłem na serwis pana bez jajek i przestałem tutaj zaglądać (w sumie nie wiem dlaczego). Niestety tam jest taki ściek w komentarzach, że dostaję padaczki jak tylko wchodzę w jakieś znalezisko czy na mirko. Mam pytanie do Was - czy tu jest lepiej, czy ściek rozlał się na wszystkie strony internetu? #pytanie #wykop
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #bekazwykopu #wykop
Wlazłem po dłuższej przerwie bo tu skończyło się morze treści.
Na głównej stronie krótki wpis gościa o tym, że ten gwałciciel ostatni to jednak nie konserwa tylko lewak bo jako dowód znalazł na jakimś portalu randkowym konto o tej samej nazwie (sic), którą się posługiwał gwałciciel na insta
No nieważne. Nie o tym chcę napisać.
Przeczytanie zajęło mi 2 minuty może i ze 150 wykopów nagle zrobiło się 500+. Dziesiątki w ciągu sekund patrząc na belkę plusujacych.
To jest normalne czy aż tak zbotowane to jest?
Edit, właśnie spadło z rowerka nagle z ok 700 na liczniku xd
Zaloguj się aby komentować
#wykop padł?
Zaloguj się aby komentować

Czy wiecie, że Majowie płacili ziarnami kakaowca?
Wg raportu przygotowanego przez firmę Wedel w 2024 r. spożycie czekolady wśród Polaków wyniesie średnio 𝟓,𝟗 𝐤𝐠 na osobę. Specjaliści prognozują jednak 𝐤𝐫𝐲𝐳𝐲𝐬 𝐧𝐚 𝐫𝐲𝐧𝐤𝐮 𝐜𝐳𝐞𝐤𝐨𝐥𝐚𝐝𝐨𝐰𝐲𝐦 z powodu spadającej z roku na rok...
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Niech ktos tego linka podrzuci wykopkom to padna na zawal:
https://youtube.com/shorts/u1-Nzbo6nmU?si=HzhS6TFOGy525BkB
#heheszki #wykop
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Łykopki na kartoflisku łykają ordynarnego baita o uczelni...
Dzień jak co dzień.
#wykop
Zaloguj się aby komentować
#wykop w badaniach #mediapanel zyskał w styczniu 2024 roku 122 tysiące użytkowników. I od czasów wprowadzenia nowej metodologii wiosną ub. stopniowo odbudowuje swoją pozycję #internet



Zaloguj się aby komentować