Postaranko na 1%
#polityka #jebacpis #jebackonfederacje #wybory #heheszkipolityczne
#pdk #gimbynieznajo

Postaranko na 1%
#polityka #jebacpis #jebackonfederacje #wybory #heheszkipolityczne
#pdk #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
#polityka #nawrocki #wybory #wyboryprezydenckie2025 #antonidudek

Zaloguj się aby komentować
Pytacie, dlaczego Karol nie wnosi pozwu w trybie wyborczym xD
#polityka #wybory #heheszki

Zaloguj się aby komentować
w sumie to czemu platforma nie wystawiła Komorowskiego? Rafałek już pare porażek na koncie ma, jest niestrawny dla przecietnego polaka, poza jezykami obcymi nie ma zadenych kompetencji. tamten moze miał i parę gaf, ale nic dramatycznego. na pewno nie był tak głupi jak trzaskoś, no i to swój, porządny chłop: myśliwy z 5 dzieci, a nie goguś zmuszający niewinnych ludzi do słuchania funku. jakbym miał do wyboru nawrockiego i komora to nawet bym sie nie wahał. obie partie jakby sie dogadały zeby wystawic najgorszych mozliwych kandydatow.
#wybory #polityka
Dlaczego uważasz że nie ma kompetencji poza językami obcymi?
Zna się doskonale na polityce europejskiej, będzie to kluczowa umiejętność w najbliższych latach. Między innymi podczas rozmowy z Mentzenem pokazał że umie dyskutować i argumentować. Nie będzie nam więc na międzynarodowych spotkaniach przynosił wstydu. Był prezydentem Warszawy w Pandemii, podczas kryzysu inflacyjnego oraz za rządów PISu a także podczas wybuchu wojny na Ukrainie. Oznacza to że przeszedł przez 4 kryzysy, to wyrabia pewne kompetencje i hart ducha. Dodatkowo PIS mając wszystkie służby pod sobą nic na niego nie znalazł, więc można uznać go za czystego.
Tak jak wolał bym Radka Sikorskiego jako prezydenta, to Trzaskowskiemu trudno odmówić kompetencji.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Widzę, że nowy dzień rozpoczął się od kolejnych doniesień na temat Karola N. Zaczyna mi to przypominać promocję bożonarodzeniową na Epic Games — codziennie nowa darmowa gra. W tym przypadku mamy co dzień nową aferę.
Zastanawiam się, kiedy wypłynie coś na tyle solidnego, że będą stawiane zarzuty karne.
Niegospodarność, nierzetelność, milionowe nieprawidłowości w IPN za czasów Nawrockiego
Tutaj inny wzornik zachowań moralnych i krystaliczna dusza sugeruje chyba, że Karol lubi ruskich XD
Obajtek porównał Nawrockiego do papieża Franciszka.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Weźcie mnie przekonajcie żeby zagłosować na Trzaskowskiego.
Nie wątpię że Trzaskowski ma kompetencje, znajomości i doświadczenie. Problem polega na tym że nie wierzę w absolutnie ani jedno jego słowo. Nie uważam go za patriotę, któremu zależałoby na dobry Polski. Widzę w nim członka ekipy, która przyklepywała Nord Streamy, pomysł CPK zbywała stwierdzeniem "że przecież w Berlinie jest duże lotnisko", a na wschodzie chcieliby otwierać granicę z Białorusią.
Wiadomo że Nawrocki nie nadaje się do niczego, ale jednocześnie nie mam za grosz zaufania do Trzaskowskiego. Wątpię, że w aktualnie trudnych czasach będzie podejmował decyzje opłacalne dla Polski.
Czy faktycznie Nawrocki jest tak zły ze muszę głosować na gościa, któremu nie ufam i boję się że może nas wpakować w bagno?
Generalnie, chciałbym całkowitego odsunięcia PiSu, żeby skończyli wreszcie na śmietniku historii. Martwi mnie tylko, że powoli ich miejsce przejmuje Konfederacja. Do tej pory zamierzałem umyć ręce i oddać nieważny głos, ale zaczynam się wahać.
#polityka #polska #wybory
Nie ściemniaj, głosuj śmiało na Nawrockiego! Ton twego komenta dobitnie wskazuje, gdzie kierujesz swe sympatie i wymijający koment o Nawrockim tego nie zmienia. Nie głosowanie też gra pod Nawrockiego, więc nawet jeśli nie pójdziesz, to i tak na jedno wychodzi.
No kuwa, jaki wybór ma uczciwy człowiek: bandyta, oszust, sutener i kibol z ustawek w jednym, albo mydłek z platformy popierający lgbt, ale za to bez powiązań bandyckich, znający języki i kulturalny. Kuwa, waga zarzutów wobec Trzaskowskiego poraża, nie to, co u Nawrockiego, nie?
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=6D4_LMcHSxY
ONET 26052025 Burza wokół doniesień o Karolu Nawrockim
#polityka #nawrocki #inba #bekazpisu #wybory #wyboryprezydenckie2025
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak było, nie zmyślam

Zaloguj się aby komentować
Batyr mówi, że nie ogląda wiadomości bo stać go na dopalacze xD
#polityka #wybory #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Najpiękniejszym plot-twistem tej kampanii i ukoronowaniem oskarżeń o sutenerstwo byłoby powiązanie Nawrockiego z zaginięciem Iwony Wieczorek.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Mieszkanie pana Jerzego, snus, ustawki kibolskie, sutenerstwo... Czego jeszcze dowiemy się o kandydacie obywatelskim?
#polityka #wybory #ankieta

Zaloguj się aby komentować
#polityka #nawrocki #wybory
Z racji tego,że w mojej miejscowości 1 turę wyborów wygrał Nawrocki to w nagrodę dzisiaj kandydat na prezydenta osobiście nas odwiedził😭.Akurat mieszkam obok miejsca gdzie ma być to spotkanie,więc bez wychodzenia z domu mam to wszystko "na żywo"😁.Ludzi na wiecu było nawet sporo,większość starszych osób z flagami,ale młodzież też była .Przed przyjazdem Nawrockiego,prowadzący nieźle nakręcał publikę:wychwalano TV Republikę,radio Maryja, TV trwam a tłum co chwila skandował "Karol Nawrocki prezydentem Polski".No nieźle się zaczyna pomyślałem,samo gęste leci😁Na wiecu był też syn Nawrockiego Daniel,który oczywiście wyrażał się o ojcu w samych komplementach.Gdy już pojawił się "On" podjarany tłum odśpiewał hymn i się zaczęło....Na pierwszy ogień 🔥 poleciał Tusk i Trzaskowski.Nazwał ich "terrorystami i szkodnikami Polski".Oczywiście poruszono też temat debat prezydenckich.Wiadomo,że najlepiej wypadł Nawrocki😁 a pozostali kandydaci nie mieli z nim szans.Było też o Polsce wschodniej,że jest przez władze olewana oraz standardowo straszenie imigrantami.Oczywiscie zachęcano też do głosowania w niedzielę na "jedynego prawdziwego kandydata". Żadnych konkretów,same ogólniki czyli typowa papka propagandowa.Zauwazylem, że Nawrocki często powtarzał "...obiecuję wam.." i "razem możemy ..".Jego występ to jakieś 30 minut bo pojechał dalej w trasę a całość to z godzinę trwała.
Ogólnie,wiec skierowany głównie do fanatyków pisu, dla postronnych osób nic ciekawego.
Zaloguj się aby komentować
No i wszystko jasne- "męscy chłopcy lubią się poszarpać jak niedźwiadki i tygryski". Kompletnie naturalny fenomen.
....ja pi⁎⁎⁎⁎le czy ten genetyczny zjeb nie może po prostu się już zamknąć na ten tydzień? ლ(ಠ_ಠ ლ)
#polityka #wybory #jebacpis i aż nie mogłem sie powstrzymać, żeby nie dorzucić #nohomo

Zaloguj się aby komentować
#wybory #polityka #psychologia
Tak dla przypomnienia przed drugą turą.....
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #nawrocki #wybory #wyboryprezydenckie2025 #antonidudek

@Trawienny
W polskim prawie wyborczym, tzw. „pozew w trybie wyborczym” to w rzeczywistości wniosek o wydanie orzeczenia na podstawie art. 111 Kodeksu wyborczego. Zgodnie z tym przepisem, uprawnienie do złożenia takiego wniosku przysługuje wyłącznie:
kandydatowi, którego dotyczą nieprawdziwe informacje,
pełnomocnikowi wyborczemu zainteresowanego komitetu wyborczego.
Nie ma możliwości, by taki wniosek złożył jakikolwiek inny podmiot, w tym „zatroskany obywatel” działający w imieniu kandydata, jeśli nie jest jego pełnomocnikiem wyborczym. Prawo nie przewiduje tzw. „działania w interesie społecznym” w tym trybie – legitymacja czynna jest bardzo ściśle określona.
„Postępowania nie może zainicjować obywatel” – podkreśla ekspert prawa wyborczego.
Zaloguj się aby komentować
Ludzie sobie chyba nie zdają sprawy, że wkrótce wybiorą twarz, która zaprowadzi tu PRL bis.
#wybory #przemyslenia #polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka #nawrocki #wybory #wyboryprezydenckie2025 #antonidudek

Zaloguj się aby komentować