Zaloguj się aby komentować
Kiedy do Bydgoszczy, lub Torunia zawita piłka nożna? Przecież to kpina, że tak duże miasta nie mają swojej reprezentacji przynajmniej w 1 lidzę.
#bydgoszcz #torun #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować

Lider Konfederacji to człowiek orkiestra. Tiktoker, stand-uper, właściciel pubu, browaru, firmy doradztwa podatkowego, no i oczywiście mąż i tata trójki dzieci. - Robię w życiu tylko to, co sprawia mi przyjemność – nie ukrywa Sławomir Mentzen (36 l.), który zaprosił nas do toruńskiego...
No i czo, portal umiera? Ktoś tu jeszcze ogląda #autobusy ? A ja sobie ostatnio takim jeździłem po #torun

Zaloguj się aby komentować

Inwestycja nazwana "Budową linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą do pętli tramwajowej przy ul. Heweliusza" jest w rzeczywistości nie "poprawą funkcjonowania ekologicznej komunikacji tramwajowej i autobusowej", ale nieodwracalnym zniszczeniem historycznej części...
Toruński szpital im. Rydygiera. Izba przyjęć. 10 minut pacjent, 5 minut czekania pomiędzy pacjentami. 10 minut pacjent... #torun #zdrowie #ochronazdrowia

Zaloguj się aby komentować
Jak ciepło w tym Toruniu. Topie się normalnie.
#torun
Zaloguj się aby komentować
Temat świętości papieża okazał się mniej nośny niż PiS oczekiwał, ale jeszcze próbują.
Tym razem afera w Toruniu. W toruńskim teatrze odbyć się ma spektakl "Śmierć Jana Pawła II", który ma pokazywać ostatnie chwile życia Karola Wojtyły.
Wywołało to oburzenie radnych pisu. Oburzenie nie wynika z tego, że spektakl im się nie podoba, bo nie oglądali, nie podoba im się, bo nadzór nad teatrem ma marszałek województwa, który jest z PO.
Także do tematów marszu możecie dopisać walkę o wolność kultury.
#polityka #teatr #torun

@orzeszty a jak na koniec pogrzebu leciała by barka, zamknęła by się ostatnia strona księgi, wtedy papież by wstał i strzelał laserami z oczu w pogan i przeciwników jedynej prawdziwej wiary w jedyną prawdziwą partie. A do tego mówiłby z akcentem Schwarzennegera i rzucał tekstami "Hasta La Vista lewico"
Zaloguj się aby komentować
Jak widać biznes słabo się im kręcił.
https://ototorun.pl/artykul/oko-kopernika-w-toruniu/1438581
#torun #biznes #czokooko
Zaloguj się aby komentować
Twarde Pierniki z #torun utrzymały się w w #plk a ja mam idealne #piwo żeby uczcić to po powrocie z meczu.

Zaloguj się aby komentować

Toruńska prokuratura wszczęła dochodzenie ws. znieważenia zwłok ujawnionych w piątek i niedzielę w miejscu prac budowlanych na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu - dowiedziała się PAP. Zgłoszenia w tej sprawie składali dziennikarze i społecznicy, którzy odnaleźli kości w tym miejscu po raz kolejny...
Remonty po Toruńsku - w centrum miasta latały ludzkie kości, nad Wisłą latają ludzkie kości. Urzędasy Michała Zaleskiego olały badania archeologiczne i prawidłowy nadzór nad inwestycjami.
Policja potwierdza ujawnienie szczątków na Bulwarze Filadelfijskim i przekazanie materiałów prokuraturze - https://www.torun.com.pl/93511/policja-potwierdza-ujawnienie-szczatkow-na-bulwarze-filadelfijskim-i-przekazanie-mate
Mieszkańcy znaleźli ludzkie szczątki na budowie nowej trasy tramwajowej na Jar - https://torun.naszemiasto.pl/mieszkancy-znalezli-ludzkie-szczatki-na-budowie-nowej-trasy/ar/c4-8903055
#torun #afera #januszebudownictwa #michalzaleski


Zaloguj się aby komentować
Wft Toruń? Dlaczego nie ma tam mostka? doszliśmy do końca i musieliśmy wracać dokładnie na sam początek, żeby się uwolnić!
#torun #wisla #dramat #polska

Zaloguj się aby komentować
ELF II (22WE-018) w barwach Polregio odpoczywający na bocznicy za stacją Toruń Główny w kierunku Kluczyków
#fotografia #pociagi #pesaelf #torun #22we





Zaloguj się aby komentować
ET22-978 i ET42-040 stoją w serwisie na toruńskich Kluczykach #et22 #et42 #torun #fotografia #pociagi



Zaloguj się aby komentować
6 złotych za piwo. Są jeszcze piękne miejsca

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To, co widzicie to ekskluzywne osiedle willowe Dębowa Góra Premium Estate.
Położone w malowniczym rejonie Torunia obok zewnętrznego pasa pruskich twierdz. Dobrze skomunikowane z pobliskim Rubinkowem. Cena za metr 20k (ale groszy) #torun #heheszki #debowagora #fotografia #urbex





@Miedzyzdroje2005 toruńskie Ohio. W latach 90 gdyby pokazał się tam obcy z aparatem to skończył by bez aparatu, portfela i zębów.
https://pomorska.pl/debowa-gora-w-toruniu-dzielnica-ubogich-kochankow/ar/7159757
A teraz wyburzanie resztek socjalnych baraków i w planach nowe osiedle na wzór tego na Jarze.
Zaloguj się aby komentować
Wróciłem z wyjazdu. Czuje się zjebany, niewyspany ale było spoko. Nie przepadam za muzeami, ale po Toruniu się połaziło sporo, było grane w bilarda, było jedzone i pite. Nie polecam whiskey Bushmills. Gówno totalne zarówno z sokiem jak i colą - zgaga i złe samopoczucie. Lepiej napić się krupnika śliwkowego albo innej żołądkowej zamiast tego drogiego gówna.
No i pierwszy raz byłem w naleśnikarni Manekin (w Toruniu jest ich aż 3) - burrito cudowne, naleśnik z nutellą i manekinellą za⁎⁎⁎⁎ste. Polecam.
Ponadto pitcernia Grande Piccolo za⁎⁎⁎⁎sta w h⁎j, na obsłudze można zawiesić oko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na pizzy język - pysznie.
Wczoraj i dzisiaj od 11 bodajże jest organizowana na rynku taka wystawa ze straganami z wędliną, jedzeniem, alkoholem typu piwo Wąsosz a także alkoholami typu cydr lub grzane wino. Taka festynowa atmosfera jest całkiem spoko. Piwo Wąsosz malinowo-miodowe było całkiem ok, ciężko było o degustację i obiektywną ocenę ponieważ byłem już po kilku innych, ale było naprawdę ok xD
#torun #heheszki #jedzenie #podroze #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Szybkie #rozdajo Mam dwa bilety na dziś na 20:15 na "Pokolenie Ikea" CinemaCity Czerwona droga. Ktoś chętny?
#torun #kino
Zaloguj się aby komentować