Zdjęcie w tle
Zeiss

Zeiss

Twórca

Dołączył/a: 17.01.2023

Front narodowy, robotniczy, katolicki.

  • 52Wpisy
  • 121Komentarzy
  • 8Obserwujących

Może i AC/DC artystycznie umarło wraz z Bonem Scottem i stać ich było na pojedyncze wystrzały przy okazji premier kolejnych albumów to ale okładka "Ballbreakera" jest moją ulubioną, a przy okazji jest to album lepszy niż "The Razors Edge". Nie jest najlepsza z okładek bo tą jest "Highway to Hell" ale jest zdecydowanie moją ulubioną.

Myślę, ze powinni zostać przy jej oryginalnej wersji zamiast uciekać się sztuczek fotografików, ale tego już nie zmienimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

https://www.youtube.com/watch?v=fiXpimLAHFA

 

#acdc #okladkialbumow #hardrock #przemysleniazdupy

f8d2177d-aa92-44bd-8fae-d9c5c2122f69
d2f521dd-d96a-4e17-8b0e-b1ceb8b5e623

Zaloguj się aby komentować

Właśnie zostałem wygrzmocony do rangi Twórcy. Dziękuję wszystkim grzmocącym, a zwłaszcza tym ośmiu, którzy są moimi stałymi czytelnikami.

Dziękuję.

 

#hejto #pioruny #oswiadczenie

@Zeiss Byłem twórca, ale najlepiej czułem się jako specjalista.

czytelnikami.

 

@Zeiss: albo raczej Grzmocicielami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@wojtek-x Oczywiście, czytelnicy to podzbiór w zbiorcze Grzmocicieli. Jestem im wszystkim bardzo wdzięczny!

Zaloguj się aby komentować

Grafika na którą trafiłem w internecie bez żadnego kontekstu. Prawdopodobnie jest to satyryczny rysunek, mający utwierdzić poddanych Franciszka Józefa I/Karola I o ich wyższości względem narodu włoskiego. Pan Makłowicz byłby zapewne wielce uradowany widząc ten rysunek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

#iwojnaswiatowa #austrowegry #plakat #historia

73f4991c-ef1a-40d7-92b9-a4186836ee8b

@Zeiss Makłowicz, słynny Austro-Węgierski nacjonalista?

Zaloguj się aby komentować

Pamiętajcie o tym, że Ci którzy orędują za wolnym dostępem do pornografii są w rzeczywistości Janczarami sił mających na celu zniewolenie ducha człowieka. Bierność, marnowanie potencjału istoty ludzkiej i osłabianie więzi społecznych są na rękę kapitałowi, który wyczekuje odpowiedniego momentu na sprawienie nam nowej rzeczywistości, w której miejsce Boga i tradycji zostanie zastąpione permanentną pogonią za produktem.

Po tej samej stronie barykady stoją Ci, którzy przekonują kobiety, że sprzedaż swojej intymności, odzieranie się z godności stanowi pracę jak każdą inną. Mimo tego, że prostytucja dla niepoznaki została nazwana sex-workingiem, dalej jest czymś społecznie nagannym i tak pozostać musi, dla dobra nas i przyszłych pokoleń.

Walka trwa!

 

Grafika autorstwa Socjalnej Alternatywy.

 

#nacjonalizm #antykapitalizm #katolicyzm #wychodzimyzprzegrywu #przemyslenia

771e9844-ff80-4891-af46-7b3fbc75b31a

@Zeiss bardzo dziękuję Ci za ten piękny i wartościowy wpis! Czy słyszałeś o grupie no-fap i ich metodach pomocy ludziom?

@Besteer Dziękuję za docenienie i troskę. Pragnę Cię uspokoić, mnie osobiście ten problem nie dotyczy, jednakże wciąż nie brak w społeczeństwie amatorów wirtualnego stręczycielstwa i to przede wszystkim do nich kierowany jest ten wpis.

Nie ma o czym mówić. Seks w świecie kapitalizmu stał się kolejnym towarem co jeszcze bardziej oddala od siebie ludzi jako takich.

Zaloguj się aby komentować

W związku z tym, że co bardziej prominentne neuropki witają już na hejto, warto przypomnieć kiedy spotkał się z łagodną formą wyrazu nastrojów społecznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

#nacjonalizm #antykapitalizm #balcerowicz #bekazlibka

2934c726-a5b6-4013-bf12-bc0939bdb956
14e5237d-1775-4431-9a0b-3a228d0b6798

@Zeiss Kuceria i tak powie że neuropki to lewactwo. W sumie zdarzyło mi się słyszeć nawet że Balcerowicz to lewak. Czasem właściwie wszyscy oprócz Konfiarzy to są lewaki.

@theorz To raczej dowodzi tego że jesteś kucem i w ogóle nie znasz alternatywy dla libkizmu.
Otóż reformy Balcerowicza były w miarę ok, poza złodziejstwem czyli prywatyzacją (oraz brakiem socjalu, redystrybucji, ale w szczególności prywatyzacją). Uznano że środków produkcji nie mogą dostać pracownicy w żadnej formie, tylko nieliczni wybrańcy. Alternatywą było rozdanie kapitału pracownikom, i wtedy można byłoby sobie urynkawiać, to znaczy wycofywać rolę państwa z gospodarki.
Chociaż i tak nie było to takie konieczne. Kluczowe to było otwarcie się na handel z zachodem, później integracja z UE, oraz niewielka deregulacja co do drobnej przedsiębiorczości.
Reszta - czyli złodziejstwo - to Balcerowiczowskie zło, za które płacimy do dziś. Z resztą Balcerowiczowska polityka burżuazyjna się zaczęła i trwa do dziś. Jak mówił Lepper - Balcerowicz musi odejść! Ideologicznie też....

 

Mnie w ogóle rozwala ten libkowy populizm. Jak rząd socjalistyczny obcina podejmuje decyzje o podwyżce cen żywności czy dokonuje tego typu decyzje po których ludzie cierpią to "zły zamordystyczny i nieudolny rząd". A jak libek podejmuje decyzje w efekcie czego ludzie cierpię to "nie bał się podejmować niepopularne konieczne decyzje". Taa..

@theorz Łatwiej wyprzedać majątek narodowy i zrujnować rynek wewnętrzny na polecenie Pana Sachsa niż przedstawić jakąkolwiek alternatywę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

1968 roku to był prawdziwy sojusz ekstremów, ćwierć wieku wcześniej Leon Całka mógł się z generałem Moczarem ścierać w lasach, gdyby nie fakt, że działalność Miecia raczej ograniczała się do naprzykrzania się hitlerowskim Jägermeisterom na Kielecczyźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Ale co by nie mówić to Gomułka wrobiony w całość został po mistrzowsku, a Polska de facto oczyszczona z podżegaczy syjonistycznych.

 

Jak to teraz mówi młodzież: Moczar baza!

 

#nacjonalizm #prl #heheszki #antykapitalizm #grafikapatriotyczna

b4c98ffa-b250-4a18-a577-8d30a6bc2319

@Zeiss Kiedyś to było

e32b460e-68d9-474e-ba3e-071ab0354e8f

@Ignacy_Patzer o, parę grafik z Bolesław Piasecki Posting mam akurat zamiar przekleić xD

Zaloguj się aby komentować

@Zeiss Czytając to mam wrażenie jakbym oglądał TVP, no rozjebaliśmy portal no ale nic z tym za wiele nie zrobimy. Na szczęście dział IT który pracuje dniami i nocami dla waszego dobra naprawił jedną z wielu rzeczy które udało nam się zepsuć XD nieźle tam plują na ludzi, szkoda że większość udaje że to letni deszcz

@gruba--ryba inspiracje są chyba jasne xD

f2352ee5-32d1-4b75-be65-9fb69c181d51

@Zeiss przetestowałem na szybko i czarna nadal nie działa tak jak trzeba - wchodzę w obserwowany tag i wszystkie komentarze od ludzi, których zczarnolistowałem nadal są widoczne, nawet odblokowanie i ponowne zablokowanie nic nie daje xD

 

największą bekę mam z tych co się cieszą, że michau coś tam naprawia - no kurde, pluj im w twarz a oni powiedzą, że deszcz pada. dla niektórych już nie ma ratunku

Zaloguj się aby komentować

Ostatnio ustawiłem sobie na telefonie dzwonek prosto z Donieckiej Republiki Ludowej, gdy telefon dzwoni w miejscu publicznym zdarza mi się niekiedy spotkać z lekkim uśmiechem w otoczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

https://www.youtube.com/watch?v=B3d2bzoyEqA

 

#kononowicz #donbas #heheszki

@Zeiss super, użytkownicy gejto docenią to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hunwejbin gdybym mógł to bym Ci dał drugiego pieruna za awatar!

@Zeiss Tak, halo?

Zaloguj się aby komentować

Zeiss
ZeissTwórca

Siemano growe hejtopki xD

 

Jeśli są tu jacyś fani Paradoxu (hoi4, ck2, eu4 itd.) to zapraszam do udziału w społeczności ( https://www.hejto.pl/spolecznosc/paradox ).

Ode mnie to tyle + losowy zrzut ekranu z Hearts of Iron 4 i to z ironmana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

#paradox #ck2 #ck3 #hoi4 #stellaris #victoria3 #grystrategiczne

414718f5-6a31-4b34-9363-605094c9da59

@Zeiss i już cię lubię

@Utylizejszyn uszanowanko! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeśli są tu jacyś fani Paradoxu

 

autyzm nieleczony

Zaloguj się aby komentować