#telefony #nostalgia #windows
I komu to przeszkadzało?

#telefony #nostalgia #windows
I komu to przeszkadzało?

Ludzie trochę przez nostalgię patrzą i trochę nie rozumieją co się odjaniepawlilo.
Ile trzeba było czekać na tak 'zaawansowną' funkcję jak KOPIUJ/WKLEJ?
Działało szybko - może dlatego że nie było apek?
Co naprawdę ubiło M$ - czy to za duże zmiany co system. Czy brak przyciągnięcia developerów do pisania apek na tę platformę (MS się nawet na googla wypinał nie dając nic w zamian).
Umarło to śmiercią naturalną.
A mogli mieć cały ekosystem desktop/tablet/telefon.
@PanNiepoprawny miałem windows phone, i moim zdaniem mamy tu sytuacje analogiczną do kapitana bomby.
Ludzie to ciepło wspominają, bo umarło w chwale, a nie w klimacie jakiegoś skandalu, a jestem pewien że tak by skończył gdyby dać microsoftowi go rozwijać.
Sam system miał kretyńskie rozwiązania. Pamiętam jakie jaja były żeby głupie mp3 przerzucić na telefon, i microsoft stworzył do tego swój program (ofc tylko na windowsa XD) o nazwie "Zune". Do tego nie da sie instalować aplikacji z poza sklepu, i dopiero moderzy musieli to rozgryść.
Ten system był za⁎⁎⁎⁎sty, pod warunkiem że nie oczekiwałeś od telefonu więcej niż dzwonienie, sms-owanie, i dostęp do przeglądarki (którą był explorer). Jedyne co było za⁎⁎⁎⁎ste to interfejs, ale nakładka to troche za mało.
Zaloguj się aby komentować
#android #telefony #smartfony
Drogie Tomki i Tomkinie: Przesiadłem się z chrome na kiwi i jest za⁎⁎⁎⁎scie poza jednym faktem. Próba wrzucenia foty w internety na kiwi kończy się tym że muszę korzystać z chrome. Na kiwi mam dostep tylko do trzech albumów (z ogólnej liczby trzydziestu) o na tym koniec. Na chrome dostępne są wszystkie. Sprawdziłem uprawnienia kiwi I jedyną opcją jaka jest do wyboru to uprawnienia do zdjęć i filmów z pamieci współdzielonej. Ktoś może podpowiedzieć czy da się to ogarnąć?
Zaloguj się aby komentować
#telefony #smartfony #niemcy
Masakra jaka jest różnica w obsłudze klienta w serwisach samsunga w Polsce i w DE.
Pacjent samsung s23u, pojawiło się parę świecących pixeli. Akurat byłem w pl, udałem się do autoryzowanego serwisu. Wytłumaczyłem Pani o co chodzi, pani obejrzała sprzęt i stwierdziła że to najprawdopodobniej od uderzenia lub zalania(???) i dopiero po ekspertyzie będzie w stanie określić czy to naprawa gwarancyjna czy płatna... Podziękowałem Pani i następnego dnia stawiłem się w niemieckim serwisie. Pan wysłuchał co mnie boli, pobawił się telefonem, obejrzał pod lupą i zaproponował gwarancyjną wymianę wyświetlacza lub nowy telefon. Przy czym przy pierwszej opcji oferują telefon zastępczy. Wybrałem drugą opcję, gość poklikał w kąkuter i w przyszłym tygodniu ma dotrzeć nowy telefon.
Oprócz "polaczkowatego" lokalnego kierownictwa w tutejszych oddziałach firm, winni są też sami Polacy. Niestety istnieje pewna grupa cebulaków ktora wykorzystuje każdą okazję do robienia wałków. Np. Przypomnijcie sobie jaki był chlew kiedy Lidl wprowadził możliwość zwrotu produktów jeśli jesteś niezadowolony. Cebulaki kupowały produkty, przepakowywaly w aucie i odrazu wracały z samym opakowaniem zrobić zwrot.
Zaloguj się aby komentować
Tak jak wspominałem podrzucam projekt do druku (opis by ChatGPT):
https://www.thingiverse.com/thing:6364402
Link do wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/zrobilem-holder-do-telefonu-zebym-mogl-ogladac-filmy-na-telefonie-i-sluchawkach-
Wołam piorunujących:
@Tyglys @Tealc @Jurajski_Huncwot @DKK @inne_rzeczy @wiro @Uwe_ @Modnar @nima_logina @so_cold @Shivaa @na_kanapie_siedzi_len @Agannalo @Xax @bigworm @Gracz_Komputerowy @kkdawid @Wido @LuckySeven @the_good_the_bad_the_ugly @Kilik @arturdwieszopy @Majke @bernsteinka @Lubiepatrzec @Zly_Tonari @Hoszin @nobodys @KLH2 @entropy_
No i daj pioruna
#druk3d #diy #telefony #youtube #netflix

Zaloguj się aby komentować
Czy istnieje odbiornik bt do słuchawek, który nie szumi?
Każdy, który kupię szumi głośniej niż muzyka jeśli ustawię niską głośność.
#muzyka #telefony
Zaloguj się aby komentować
Źródło: https://www.tiktok.com/@crazyskater93/video/7309995816423361825
#technologia #telefony #smartfony
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem holder do telefonu żebym mógł oglądać filmy na telefonie i słuchawkach leżąc na wprost w łóżku przed spankiem. Dwa wydruki z łączeniem - o dziwno trzyma się bez klejenia. Końcówka przymocowana do szczebelek oparcia za pomocą opasek zaciskowych. Długość holdera to ok. 28cm, wysięgniki mają jakieś 20cm. Łóżko z Ikea. Będę potem wstawiać na thingverse, piorunujących zawołam jak wygeneruje linka. Zaprojektowane pod Realme 9 pro+
#druk3d #diy #telefony #youtube




Zaloguj się aby komentować
Cennik operatora telekomunikacyjnego TELE2 z roku 2007 #tele2 #ciekawostki #technologia #komunikacja #telefony


Zaloguj się aby komentować
No i co wybrać, trudny dylemat. W jednej Android 12, w drugiej 13 w wersji Go. W tańszej i słabszej lepsza bateria - troszkę kusi.
Ma to obsługiwać 4 aplikacje: Mapy Google, Yanosik, Poweramp i Radio357 - zastępuje radio w samochodzie i w domu, a dodatkowo robi za nawigację jak trzeba.
#smartfony #android #motorola #telefony

@jajkosadzone tylko wiesz, teraz mam 3,5 letniego "elektrośmiecia" jako ten dodatkowy smartfon.
Nie narzekam na zamulanie - wydajność mi wystarcza, a kosztował 499zł. Tyle że bateria ma już dość i w oczach się rozładowuje - stąd zakup używki nie wchodzi w grę. Prędkość działania schodzi na drugi plan, to ma jak najdłużej grać bez ładowania.
unisoc z 2gb to ten ze zjeboidem GO?
nie dziwota
bierz, ale potem zasadnie narzekaj (☞ ゚ ∀ ゚)☞
ja ci tylko podpowiem, że wbudowane w dostarczanego z telefonami producentów zgredoida usługi google zdzierają z systemu jakieś 1-1,8GB pamięci ram. Toteż powodzenia.
Golas zjeboid bez tego googlowskiego szaju zapieprza jak dziki na telefonach z 3GB ram.
I tutaj wskazuję na wersję 13.
V14 wcale więcej nie potrzebuje, no ale jak co komu trzeba.
Zaloguj się aby komentować
Prezent dla taty na święta.
Codziennie ogląda dragon balla w telewizji (pośrednio zmuszając do tego mamę xd) to może mu się spodoba.
Z dziesięć lat nie miał nowego telefonu, zawsze przejmował po bracie albo mnie. Ostatnio jęczał, że mate 20 lite ( dobry telefon, ale ma go po mnie, a ja go dobiłem w lesie) mu się psuje, mam nadzieję, że ten mu trochę posłuży.
#prezent #smartfony #telefony #dragonball

Realme GT Neo 3t w wersji dragon ball- sam chcialen taki kupic.
Przeskok z mate 20 lite to jak zmiana fiata 125p na mercedesa klasy s w222
@Wojbody
Db super to dramat,db gt jest duzo lepsze.
W ogole dbz powinno sie skonczyc na cell sadze( Vegeta pokonuje komorczaka w pelbej formie,wlacza mu sie odpierdalator i nastepuje pojedynek z Son Goku- bez ssj2,bez tej formy posredniej,czysty pojedynek miedzy Saiyaninami).
Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
INIU Power Bank, 10500mAh Powerbank 22.5W
Cena z VAT: 69,98 Zł
Link ---> https://amzn.to/3N08yVY
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #powerbank #ladowarki #telefony

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Essager 100W GaN USB Type C Battery Charger
Cena z VAT: 14,18 $
Link ---> https://s.click.aliexpress.com/e/\_DdB6Mxz
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #ladowarki #telefony

Zaloguj się aby komentować
Szukam smartfona dla seniorki tak do 500-700 zł
Najważniejsze żeby długo trzymała bateria i w miarę wyglądał teraz ma jakiegoś starszego samsunga
Motorola Moto E22 4 GB / 64 GB
Smartfon Motorola Moto G52 6GB/256GB niebieski
Nokia G22 Dual SIM 4/128
#smartfony #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Baseus Ładowarka USB C 100 W PD GaN III, 4-portowa
Cena z VAT: 130 Zł
Link ---> https://amzn.to/3Gc2W74
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #baseus #ladowarki #telefony

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
JOILCAN 56-calowy statyw do telefonu
#cebuladlaodwaznych
Cena z VAT: 7,3 Zł
Link ---> https://amzn.to/3SUQzEj
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #fotografia #telefony #statyw #cebuladeals #cebula #okazje

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Baseus uchwyt na telefon
Kupon sprzedawcy 5/5 (5T7JS2)
Cena z VAT: 8,52 $
Link ---> https://s.click.aliexpress.com/e/\_DkM2jcj
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #baseus #telefony #samochody

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Baseus Ładowarka 65W GaN
Kupon sprzedawcy 1/10 (GF2221)
Obniżka sklepu 4/20
Cena z VAT: 18,36 $
Link ---> https://s.click.aliexpress.com/e/\_DeeXpYF
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #baseus #telefony #ladowarki

Zaloguj się aby komentować
Ktoś używał? Rodzice chcą mi na święta kupić jakiegoś smartwatcha do 1200 ziko. Mam szajsunga więc chyba ten będzie ok.
#gownowpis #zegarki #telefony
Zaloguj się aby komentować
#pytanie #telefony
Siemano, nie daje mi spać ostatnio myśl jak to jest z tymi telefonami. Mam teraz Xiaomi (starszy flagowiec, kupiony używany) i zastanawiam się nad przesiadką na motorolę albo szajsunga. Kwestie techniczne sobie ogarnę na luzie, ciekawi mnie Wasza opinia odnośnie tych marek. Jakość wykonania, nakładki producenta itp.

@Okrupnik Posiadam motorolę od dwóch lat. Jestem zadowolony, działa, bateria trzyma. Co prawda był tylko jeden update androida, ale za to security updaty są do dziś. Szukałem modelu z w miarę mocnym prockiem, wszystko działa płynnie. Uważam że w kategorii cena/hardware xiaomi będą lepiej wypadać. Jednak niemal czysty android swoje kosztuje. Ale ta satysfakcja kiedy nie masz chmury xiaomi i konta samsung
Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
ASOMETECH Ładowarka 65W
Cena z VAT: 10,37 $
Link ---> https://s.click.aliexpress.com/e/\_Dk55y1t
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #ladowarki #asomtech #telefony

Zaloguj się aby komentować