#szury #europa #polityka #uniaeuropejska #klimatyzm #nwo #revoltagainstmodernworld

#szury #europa #polityka #uniaeuropejska #klimatyzm #nwo #revoltagainstmodernworld

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś przyjdzie taki dzień. Wstaniesz rano i w końcu zrozumiesz że ludzie których przez całe życie nazywałeś szurami, foliarzami i odklejeńcami mówili Ci prawdę i walczyli też o Twoją wolność.
Niestety wtedy już będzie za późno bo będziesz mieszkał w boksie o powierzchni 2m kwadratowych, będziesz zajadał się mączką z robaków i będziesz mógł wyjść na zewnątrz tylko na kilka godzin dziennie oraz do pracy o ile będziesz posiadał aktualny paszport szczepionkowy. Będziesz posiadał co prawda dostęp do internetu ale wszystko co przesyłasz będzie kontrolowane i cenzurowane przez AI więc jakakolwiek próba zorganizowania protestu będzie skutkowała karą w postaci mniejszej racji żywnościowej lub zakazem opuszczania boxa.
#nwo #agenda2030 #szury #ekologia #klimatyzm #europa #uniaeuropejska #4konserwy #teoriespiskowe #teoriaspiskowa #globcio
Zaloguj się aby komentować
Wiecie co jest jeszcze gorsze od Klausa Schwaba, spotkań w Davos, Sorosa, Komisji Europejskiej i całego tego zamordystycznego, zielonego towarzystwa?
Frajerzy, którzy im wierzą. Ci, którzy nie tylko łykają jakieś straszenie, że przyjdzie zły Globcio i nas zje, ale je także aprobują i propagują. Tylko dzisiaj na tym portalu byłem świadkiem, jak zakaz wjazdu 11-letnim samochodem do Warszawy został zignorowany przez jakichś kaszkieciarzy, bo hehe przecież jest metro, "musimy" coś tam (jacy my, ja niczego z wami nie muszę), bo w pierwszym roku jest ban na 30-letnie itp., bo co się przejmujesz. Podobnie z tematem przymusowych pomp ciepła za 50k od 2030 roku, no co się przejmujesz, może coś znajdziesz na olx, a w ogóle ja mam i u mnie działa. Jeden typ to mi serio zacytował naszego - zaraz po Wałęsie najbardziej żenującego prezydenta - Bronka, że mam se hehe zmienić pracę i wziąć kredyt, jak mnie nie stać. No shit, Sherlock. Cały czas my, szury, powtarzamy, że bogatych to akurat Agenda 2030 nie obejmie. No chyba, że zaraz twoja pompa ciepła przestanie być eko, bo coś tam, tak jak gaz, na który jeszcze 3 lata temu naganiali, a teraz ludzie, gminy porobiły inwestycje i kazali się wycofywać xD Albo jakikolwiek inny temat, typu zakaz hodowli mięsa i wpieprzanie robactwa zamiast - no co ty, są smaczne, serio, mówię ci, już próbowałem, a w ogóle hodowla mięsa jest nieetyczna i SZKODZI KLIMATOWI.
Klimatyzm to nowa religia, a Gaia jej bożkiem. Ludzie ślepo, bezwiednie dają sobą pomiatać i kompletnie nic nie robią z zamordystami, którzy w twarz im plują i mówią, że koniec tej wolności. Jak w chocholim tańcu z Wesela, byle teraz, w tym miesiącu, jakoś było.
Co gorsza, uciszają tych, którym jeszcze na wolności zależy.
#nwo #agenda2030 #szury #ekologia #klimatyzm #europa #uniaeuropejska #4konserwy #teoriespiskowe #teoriaspiskowa #globcio
Zaloguj się aby komentować
Z jakiegoś powodu nie mogę wam odpowiedzieć pod artykułem (błąd wyskakuje), więc odpowiadam tutaj:
@torpeda: „Umiesz wskazać tą 'domniemaną' ruską propagandę”. Umiem. Konfederacja. Kaja Płodek. Jaszczur i Ludwiczek. Matka Kurka. Ci ludzie od #otwieramy z Twittera. Gon70 z Wypoku. Za dużo tych przypadków.
@AmbrozyKalarepa: „Czy to prawda ze Rosjanie zyja w twoich scianach?” - nie, ale podobno u pradziadka jeden nieżył w jego lesie, dwa metry pod ziemią.
@lavinka: „po piątej dawce jednodawkowej szczepionki” - myślę, że Wykop będzie dla ciebie lepszym miejscem. A jeszcze lepszym jakaś posada u Ziemby.
#covid #szczepionki #szury #rosja
Zaloguj się aby komentować
Dobra, bez zakopywania szurskich gówno linków i minusowania ten portal nie ma większego sensu w kontekście szukania informacji. Sorry ale tylko wykopywanie czy tam piorunowanie nie ma sensu.
#szury #wiadomosciswiat #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#napierala #drodklejka #bestiazewschodu #maxkolonko #szury #schoweknamiotly

Zaloguj się aby komentować

Szczepionki nie musiałyby przechodzić surowych badań klinicznych przed wyborem, tak jak nie przechodzą ich szczepionki przeciw grypie. Ludzie mogliby rozpocząć otrzymywanie szczepionek już od września. Jeśli pojawiłaby się nowa i bardzo niebezpieczna odmiana COVID-19, FDA mógłby nadal wezwać do...
To jest zrzut ekranu ze strony głównej portalu Wykop.pl - link dla potwierdzenia
Znalezisko z proporcją głosów 429 do 332 spokojnie wisi sobie na stronie głównej. Przemilczę, że system jest tak rozjebany, że takie coś sobie spokojnie istnieje, zamiast gnić w wykopalisku/zostać zakopanym.
Opis i tytuł nacechowane emocjonalnie, nawoływanie do bojkotu, ogólny szuryzm w treści jak i tagach. Co jest w linkowanej treści?
Artykuł sprzed ponad dwóch lat:
Czy w treści jest coś strasznego? No, k⁎⁎wa, bez przesady:
Dlaczego mam ból d⁎⁎y? Bo nie chcę, by portal Hejto przeszedł taką samą drogę jak wykop. Nie chcę czytać szurów bredzących o globalnych...
Zastanawiacie się czasami, co tam słychać ciekawego w świecie szurów? Okazuje się, że na facebooku pod nazwą Ukryte Terapie - Jerzy Zięba funkcjonuje sobie dalej w najlepsze znany szarlatan, który przegrał niedawno proces z jakimś ziomkiem prowadzącym bloga popularnonaukowego.
Polecam odwiedzić tego fanpage dla rozrywki i poprzeglądać komentarze. Ci ludzie ze spranymi mózgami traktują go jak bóstwo. Najbardziej mnie rozjebało, że co któryś komentarz grozi wyżej wspomnianemu ziomkowi, następującymi słowami: "kiedy medycyna zawiedzie, przyjdzie na kolanach do wielkiego pana zięby, a ten i tak go wyleczy, bo jest dobrym człowiekiem".
Więcej o procesie https://www.totylkoteoria.pl/lukasz-sakowski-jerzy-zieba/
Poziom odklejenia tych ludzi jest niesamowity. Serio, to jakaś sekta. Polecam dla beki zajrzeć
#szury #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Szury takie są. Fakty i logika? Tak ale tylko chłopski rozum, najlepiej bez kontekstu. Nie jakieś tam prace naukowe, medyczne, analiza statystyczna, wiarygodne źródła.

Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś pamięta od czego wzięło się słowo szur? Internet sugeruje, że od "szurnięty", ale to nie jest słowo powszechnie używane w internecie xD mi się wydawało że od szurania folią aluminiową ale nie ma śladu po tym nigdzie
Jak nie wiesz to daj pioruna
Zaloguj się aby komentować
Rok temu przyjąłem trzecią dawkę szczepionki na COVID, kiedy według szurów mam się spodziewać efektów ubocznych i jakie będą? bo na dzień dzisiejszy czuję się wykurwiscie
Zaloguj się aby komentować
To wcale niepodejrzane że konto założone dzisiaj pierwsze co robi to wstawia szurski wpis o charakterze sarkazmu a następne co robi to pisze sxurskie wysrywy pod postem moderacji, oczywiście obie czynności są plusowane przez jedną naczelnych onuc hejto xD



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@lubieplackijohn kiedy zaczniesz banować za szur content i onucowe wpisy? mimo że tych użytkowników jest mało to jeśli nie podejmiesz jakiś kroków to będzie ich dochodzić coraz więcej bo będą widzieć że mogą sobie pozwolić na więcej. Prędzej czy później dojdzie do sytuacji jak na wykopie. I proszę nie pisz nawet o czarnoliście bo to nie sposób.
@regisek Wszystko jest kwestią zaszeregowania danych.
Zakładasz społeczność COVID19 i kto ma ochotę to sobie tam dyskutuje np. pod tagiem 'fanatycy' lub 'sceptycy'. Mechanizm dodawania tagów przez moderatora,społeczność, pozwoliłby odsiać mniej preferowane treści nawet jak ktoś sam tego nie pilnuje ale jak się odetniesz od wszystkiego to sobie sam bańkę zakładasz.
W ogóle samo-regulujące się społeczności to najłatwiejsza droga (tak jak na reddit - moderacja odwala dziwne akcje - zakładasz nowy subreddit i tam masz po swojemu)
Biorąc Twoją analogię, śmiem twierdzić że oczekujesz że ktoś zamknie Twoje oczy za Ciebie (globalny admin)
Sam powrzucałem już kilka osób i tagów na czarno bo 'śmieciły' ale nie uważam żeby problem był ogromny.
Nie oznacza to również że należy spocząć na laurach, roboty jest jeszcze mnóstwo z tym portalem.
@regisek Masz rację. Strona Główna to wizytówka, dlatego napisałem też:
Osobna kwestią jest prezentacja treści na stronie głównej, tutaj pewnie trzeba by wybierać społeczności/tagi ręcznie i pewnie w Admini będą musieli nad tym pomyśleć
Z kolei Twoje:
zaleje go fala hejtu / fejków
Taki urok ery (dez)Informacji. Serio albo liczysz na kogoś i cedujesz zaufanie na podmiot trzeci aby wybierał inforamcje (admin, youtuber, etc. ) za Ciebie albo bierzesz na klatę że różni ludzie mają różne zdanie
Odsiewanie troll-kont, śmieszków-heheszków, spamu to problem który rozwiązujesz moderacją (scentralizowaną lub nie) - ja wolę żeby nie była scentralizowana bo robimy drugi Wykop.
Zaloguj się aby komentować
Cykl życia ruskiej jaszczurki dobiegł końca...again.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować