Zdjęcie w tle
jbc_wszystko

jbc_wszystko

Dołączył/a: 29.09.2022

  • 5Wpisy
  • 610Komentarzy
  • 2Obserwujących

Weźcie przestańcie pierdolić z "robisz tu wykop" jak komuś powiem że jest debilem.

 

Drodzy debile, na wykopie już dawno bym miał bana.

 

A co którzy robią tu wykop - to wy. Przeszliście z wykopu i napierdalacie tym samym co robiliście na wykopie. Zakładacie te same tagi, łączycie się w te same grupki wzajnej adoracji i pierdolicie te same toksyczne gówna co pierdolicie na wykopie.

 

Różnica jest taka że nie mozecie zgłosić masowo postów żeby zniknęła krytyka waszego spierdolenia.

 

Jesteście jak muzlimanie którzy na zachód uciekli przed chujowoscia swoich krajów, żeby zakładać na zachodzie strefy sharia.

 

Przodownikiem w tym są PiSowcy - pizda lopez_ czy bydło jak opornik sączące to samo wykopowe gówno tutaj, wyśmiewający obywateli za to że strajkują, zrownujacy TVP z TVN i bredzacy że mamy teraz pluralizm w mediach i srajacy się o to żeby Orlenu nie szkalować na hejto "bo to nie wykop". I te chuje pierdolą że ktoś tu robi wykop.

@Petrorogal Gorzej jak ktoś tutaj nazywa się inaczej niż na wykopie xD

@senpai jakbyś nie zauważył pisze tak niezależnie od tego czy są święta. Zresztą piękne przedstawienie dałeś swojej osoby - wódeczka. Najważniejsza w święta.

@jbc_wszystko Ktos ci zwraca uwagę, ze wyzywasz ludzi od pizd, debili. Na wykopie dostałes bana za obrażanie userów i tu tez dostaniesz. Mało kto ma ochote uczestniczyć w dyskusji z plebsem, a ty jazdy, cudzy post komentujesz wyzwiskami. Jesteś zwykłym patusem na poziomie mietka spod sklepu i internet ci szkodzi.

 

e na żywo taki kozak nie jesteś, bo prywatna rozmowa już cie przerasta. Brak publiki, brak pewności siebie.

Zaloguj się aby komentować

Tak mnie naszła myśl. Skoro mamy problem przedludnienia i problemy z ekologią, to czemu naciska się na wstrzymanie się od rozmnażania itd. zamiast wyeliminować emerytów, którzy nic nie produkują a tylko żyją jak pasożyty i to oni najwięcej syfu produkują w swoich starych śmierdzących domach paląc gównem bo ich i tak na nic nie stać?

 

Czemu ciągle młodzi mają się poświęcać dla starych skurwieli? Czemu młodzi mają płacić coraz większe podatki i składki na ZUS i iść przymusowo do woja gdy mamy ~6 milionów bezproduktywnych pasożytów w kraju?

 

Albo emerytów trzeba po prostu wyeliminować albo wprowadzić zasadę kto nie pracuje ten niech nie je.

@CzosnkowySmok Prawda boli co? Jak to jest być skrajnym niewolnikiem, który nawet nie pomyśli o tym, że 6 mln pasożytów na nim żyje?

@jbc_wszystko nie mówiłem o sobie

@jbc_wszystko a myślisz że kowid po co był? rządzący bawią się w inżynierię społeczną na taką miarę, na jaką nam się nie śni. dopóki żyjemy w systemie, w którym jesteśmy traktowani jak hodowlane bydło, dopóty tacy jak ty będą się pchali do roli farmera, którzy będzie optymalizował produktywność

Zaloguj się aby komentować

Ale dzisiaj miałem randomowe spotkanie z pisowcem z zaskoczenia.

Oddałem samochód do mechanika w dalszej rodzinie żony, no i zrobił, ale ogólnie trochę przyciął z hajsem tak o 150-200PLN za robociznę. Więc przychodzimy odbieramy auto, no i odbieram auto i mówię "co aż tyle tej robocizny, to trzeba było pół samochodu rozebrać żeby to naprawić?" ogólnie nie mając nawet chęci się targować, a żeby powiedział co robił i żeby wiedział że wiem, że bierze drogo. No to się obruszył zapowietrzył, że u innych jest tak samo i jak chce to mogę sprawdzić! (No i sprawdzałem i jest taniej, ale już go z błędu nie wyprowadzałem, tu odstawiłem bo miał po prostu termin na już[bo u normalnych tanich mechaników jest po 2-3 tygodnie czekania]). Już mu płacę a ten:

 

JAK TEN TUSK WRÓCI TO DOPIERO BĘDZIE DROGO!

Ja na niego patrzę - wtf?

I się pytam ale co będzie drogo?

PODATKI POPODNOSI! A PIS VAT OBNIŻYŁ NA JEDZENIE!

No to mówię tak zachowawczo, że fajnie, że obniżył 8% VAT na spożywkę, ale inflacja nam do 20% dobija i itak wszystko bez podatków drożeje... I w sumie chyba błąd, że podważyłem jedyną słuszną linie partii bo poleciał festiwal propagandy, całej masy błędów historycznych i logicznych.

M.in. dowiedziałem się, że TUSK Z NIEMCAMI I Z ROSJĄ BY UKRAINĘ SPRZEDALI I JUŻ BY NAS TU ROSJA BOMBARDOWAŁA

Na nic zdało się mówienie, że Ruskie NATO by nie ruszyli bo NATO to USA i to USA trzyma Ukrainę przy życiu.

A TO HISTORYCZNIE NIEMCY 1 i 2 WŚ RAZEM ZAWSZE BYLI!

Nie pomogło wspomnienie, że Rosja w 1 WŚ była w Entencie i walczyła przeciwko Niemcom.

ALE W 1920 NIEMIECCY KOMUNIŚCI WSPIERALI ZSRR!!

ALE TUSK JEDYNY CO GŁOSUJE PRZECIWKO WŁASNEMU KRAJOWI! NIKT TAK NIE ROBI!

Wspomniałem o Zielonych którzy w Niemczech działają na szkodę kraju wygaszając atom podczas kryzysu energetycznego. I ogólnie pytanie skąd wie jak w innych krajach głosują, interesuje się tym?

BO TO OPŁACENI PRZEZ PUTINA SĄ! JAK TUSK! (chuj, że to anuluje jego poprzedni argument)

 

Dowiedziałem się jeszcze, że LOTOS TO PRYWATNE POLETKO DULKIEWICZ I DOBRZE ŻE OBAJTEK TYM TERAZ ZARZĄDZA, ŻE TUSK CHCIAŁ RADIO MARYJA SPRZEDAĆ GNÓJ JEDEN, ŻE TERAZ JEST SUPER ALE TUSK WSZYSTKO BLOKUJE

 

Że T MOBILE NIE PŁACI PODATKÓW!

To mu mówie, fajnie, że nie pałci, ja za to tak jak i ty płacimy na działalności rok do roku większy ZUS i zdrowotne dzięki nowemu ładowi. A i kto to prawo napisał tak, że TMOBILE nie płaci podatków? TO UE NAM ZAKAZUJE ICH OPODATKOWAĆ!

A co z wyższym ZUS?

DOBRA NIE WAŻNE MŁODY! KOŃCZE BO MUSZE ROBIĆ.

 

I najsmutniejsze podsumowanie całego, na koniec jebnął:

NO TO CHYBA DO MNIE WIĘCEJ AUTA NIE DASZ DO NAPRAWY?!

 

Koleś sam się spruł o gówno, poleciał na maksa gównianą propagandą, jakimiś ahistorycznymi bzdurami. Wszystko wykrzyczane, jak coś podważałem i to nawet nie żeby się kłócić tylko prostowałem fakty to szybka zmiana na inny wykrzyczany temat. I wszedzie TUSK TUSK TUSK. I na koniec sam wie, że odcina się od ludzi, bo tym tekstem zajebał.

 

To jest na prawdę dramat co PiS odjebał z psychiką niektórych ludzi, że są gotowi dla partii rzucić się ludziom do gardła i zantagonizować ze wszystkimi dookoła o byle gówno - bo tak!

 

Ogólnie to jebać pis.

@jbc_wszystko to jest wszystko hói XD mam w pracy do czynienia z rasowymi konfederatami xDDDD kórwin przy nich to jest myszka miki xDDDD

@nbzwdsdzbcps aaa jak o podatkach mowa to zapomniałem. Naprawa oczywiście bez FV bo przecież podatków na wspaniały rząd płacić nie będzie

mam to samo w rodzinie, januszexy - cale życie na najniższej składce a teraz to by pałace chcieli 'pis daye', jedne święta już rozpierdoliłem swoim niewyparznym językiem jak to uslyszalem, nie ma ratunku...

Zaloguj się aby komentować

Kardynał Stanisław Hozjusz - antypolak, kandydat na papieża, czcony przez katolików w Polsce

Słowo o Kościele Katolickim w Polsce:

 

To instytucja która przez lata niszczyła Polską kulturę, walczyła z przejawami narodowościowymi i niepodległościowymi, a po 89’ uczy kłamliwych tez jakoby był zbawcą Narodu Polskiego, bez którego by Polski nie było, bo uchronił Polaków przed Rusyfikacją i Germanizacją podczas zaborów, do których sam doprowadził i podczas których wspierał czynnie zaborców przez działalność kleru oraz papieskimi encyklikami i brewami.

 

W 2022 w sytuacji napaści Rosji na Ukrainę Kościół Katolicki milczy i nie potępia wprost agresji Rosji. Wynika to z tego, że od kilkunastu lat Watykan ramię w ramię z Cerkwią Prawosławną kierowaną z Rosji sączy antyzachodnią propagandę, którą określił w 2013 jako „przeciwdziałanie promowania współczesnego świata konsumpcji idącego z zachodu”.

 

Poprzez działania kościoła widać jak na dłoni, że wszelkie ruchy skrajnie katolickie na zachodzie są w efekcie mocno pro-rosyjskie (z polskiego podwórka m.in. Konfederacja, Solidarna Polska, Ordo Iuris, Radio Maryja oraz cała rzesza prawicowych katolickich celebtrytów jak Ziemkiewicz, Piekara itd.), nawet jeżeli nie są bezpośrednio finansowane przez Kreml.

 

PS. Katolicyzm nie ma monopolu na chrześcijaństwo, a jak ktoś rzeczywiście przeczytał Biblię i nauki Chrystusa mu są bliskie to nie może być Katolikiem, bo te dwie rzeczy stoją do siebie w sprzeczności.

@sorek aha i pisząc o jezu wołasz meksykańcow. Kocham to wasze katolskie wyparcie własnej wiary jak trzeba.
W międzyczasie każdy dobry Muzułmanin zawsze doda przynajmniej PBUH pisząc o proroku w internecie. A tu, własny Bóg i zero szacunku. Hehe to Meksykanin!

@jbc_wszystko kolejny toksyczny i kręcący gownoburze wykopek na hejto. Współczuję Ci bo życie z taką ilością nienawiści w sobie musi być niełatwe i sam pewnie zdajesz sobie z tego sprawę. W każdym razie życzę Ci, żeby było lepiej jeśli nie jest za dobrze, ale za barka kultury wypowiedzi, celowe obrażanie i prowokowanie daję Cię na blacklistę.

@aceventura Pierwsze to jest post reakcyjny na ataki na ateistów przez spamera chrześcijanka na tym portalu, no ale jak kali zrobić dobrze, jak kalemu zrobić źle - czego od katoli się spodziewać.

 

A prowokacja tutaj gdzie? Mówienie o historii złodziei którzy do tej pory okradają i niszczą kraj to prowokacja? Tylko dlatego, że pozwalasz im jebać swoje własne dzieci i ukrywać to przed prokuraturą? Bo obiecali ci niebo?

Zaloguj się aby komentować