Kiedy kupiłeś 200 skrzynek w cs go i po 4 miesiącach są warte więcej o 3 grosze
#gry #steam #csgo #humorobrazkowy

Kiedy kupiłeś 200 skrzynek w cs go i po 4 miesiącach są warte więcej o 3 grosze
#gry #steam #csgo #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Echh niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził, że nie spartaczą tego portu :(. Nie grałem nigdy i teraz odpalać czy czekać aż połatają.
#steam #thelastofus

Zaloguj się aby komentować
#steam ogłosiło koniec wsparcia dla Windows 7 i 8 od stycznia. Cała biblioteka gier bezużyteczna na starszym sprzęcie. Tak się składa, że mam stary laptop, który był kupowany "na zapas" pod względem hardware, więc radzi sobie z grami, ale nie ma sterowników do jego wnętrzności pod Win 10. Z tego co sprawdzałem, nie ma opcji, by na nim przejść na "dziesiątkę".
Teraz pytanie: czy ktoś korzysta z duetu #linux + #proton do gier i może potwierdzić, że to działa? Można mieć jednocześnie Windows 7 i taki Linux na jednym komputerze?
A może można oszukać system i "udawać", że mam Windows 10? Podobnie jak można zrobić z przeglądarką.
A może ktoś zna sposób na ożywienie Windows 10, gdy nie ma sterowników pod kartę sieciową itp? Może polecić jakiegoś informatyka ze Śląska, który by się tego podjął?
#informatyka #windows #kiciochpyta
Nie, z własnego doświadczenia wiem że gry płynniej chodzą na windowsie niż linuxie z protonem zwłaszcza na starszym sprzęcie. Ponadto tutaj jest benchmark https://youtu.be/90k7k5_4uE0 i Windows osiąga 5% wiecej FPS. Nie, że atakuje linuxa bo jest świetnym systemem sam korzystam od kilkunastu lat ale co do grania mimo wszystko windows lepiej daje radę.
Zaloguj się aby komentować
Dziś premiera o 17:00! Najniższa cena!
The Last of Us Part 1 Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/the-last-of-us-part-1-steam-cd-key-24856
Cena: 172.25 zł
Okazja dostępna w Kinguin
#steam #pcmasterrace #thelastofus #cebuladeals #promocje

Zaloguj się aby komentować
Gothic Universe Edition Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/gothic-universe-edition-steam-cd-key-24857
Cena: 3,67 zł
Okazja dostępna w sklepie Kinguin
#gry #staregry #retrogaming #gothic #steam

Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję wydać przynajmniej 21.37 PLN na jakąś gierkę na Steam, aby odblokować ograniczenia na koncie. Nie chciałbym dużo wydać ponad to.
Czy możecie coś godnego polecić?
Obrazek dla atencji.
#tomekpyta #steam

Zaloguj się aby komentować
Wiosenne wyprzedaże to chłop sobie Horizona kupił, będzie z miesiąc spokoju.
Odkąd exclusivy z PS zaczęły wychodzić na PC to w ogóle mi przeszła ochota na zakup konsoli
#gry #steam
Zaloguj się aby komentować
The Last of Us Part 1 Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/the-last-of-us-part-1-steam-cd-key-24549
Cena: 175,00 zł
Okazja dostępna w Kinguin
#gry #steam #tlou #promocje #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Gothic Universe Edition Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/gothic-universe-edition-steam-cd-key-24430
Cena: 3,93 zł
Okazja dostępna w sklepie Kinguin
#gry #staregry #retrogaming #gothic #steam

Zaloguj się aby komentować
Jest steam sale i wyprzedaż:
-10%1 899,00 zł 1 709,10 zł 64GB
-10%2 499,00 zł 2 249,10 zł 256GB
-10%3 099,00 zł 2 789,10 zł 512GB
Myślę by kupić 256GB, do tego dokupić ich stację dokująca oraz kartę SD 1TB. Oprócz biblioteki steam gdzie mam parenaścię pozycji to chciałbym jeszcze "inne" rzeczy porobić tj:
Non-steamowe rzeczy:
emulatory i romsety do 6 generacji (retroarch zawarty w emudeck)
kucowanie w c++ kiedy jest podpięte pod monitor
office'owe rzeczy kiedy jest podpięte pod monitor
podpinanie pod TV do Stepmania
podpinanie pod TV do puszczania filmów (gdziekolwiek jestem)
Nie myślę na razie bym cokolwiek grzebał tam w środku, ale po jakimś czasie jeśli jakimś cudem znormalnieją ceny SSD, to ewentualnie bym dokonał sobie podmiany już na 1TB najmniej. Ale z drugiej strony karta SD powinna być wystarczająca, a 256GB wygląda na "złoty środek".
Poproszę o rekomendacje o:
jakiś przykładowy model karty SD co by wiedzieć jakie parametry?
powerbank?
"anti-glare" dostępne bez wywalonego w kosmos shippingu
#steamdeck #steam #gry
@wielkaberta karta SD jak najszybsza ale to kosztuje bo inaczej będą odczuwalne różnice w czasach ładowania gier pomiędzy SD a dyskiem. Ale tragedii nie ma. test powerbankow https://www.youtube.com/watch?v=O9yi8y2fm6w - czyli relatywnie mocny by dał radę ładować podczas grania.
@dotevo https://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?t=20763 Wg tego nie idzie na fakturę, jeśli zamawiasz przez Steam'a
@Zielczan 256GB jest za około stówy wg historii cen, ale są one niedostępne
@SuperSzturmowiec Co do czasów ładowania, to na SD przewidiwałbym trzymać romsety i inne rzeczy. Właśnie po to zakup 256GB pozwoli na trzymanie paru wymagających gierek. Dzięki za filmik.
Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roczku!
#steamdeck #steam
Zaloguj się aby komentować
Konsola Steam Deck 10% taniej
https://hotshops.pl/okazje/steam-deck-24234
Cena: 1709.10 zł
Okazja dostępna w sklepie STEAM
#steam #steamdeck #konsole #cebuladeals #promocje

Zaloguj się aby komentować
Skończyłem Death Stranding, piękna to była gra
Teraz wchodzi Days Gone, ustawienia pod 30 FPS, podobno można uzyskać 40/45, ale dużym kosztem grafiki, bo większość rzeczy musi być na low. Bardzo przyjemnie się gra i nie schodzi poniżej 30, póki co trzyma twarde 30.
Ale jazda na motorze w porównaniu do DS to miód, malina, tam jazda na jakichkolwiek maszynach to była katorga ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Pamiętajcie - Don't be so serious https://www.youtube.com/watch?v=FxTBb9cSAO8
#steamdeck #steam #deathstranding
A mi te gry obie nie przypadły zupełnie do gustu z tymi zombiakami głupota wysadzasz cysterny a musisz szukać paliwa do swojego motorka xd
DS na początku robił wrażenie olbrzymie przestrzenie i te dziecko, początkowe walki potem ziew.
Jak dla mnie to są dwie najbardziej przechajpowane gry na PlayStation
@SuperSzturmowiec póki co Days Gone mi się podoba. Zobaczymy potem, ale dla mnie taki jest Asassins Creed, przeszedłem 2 części i mi wystarczy xd. A Death Stranding mi siadł akurat, fabuła była bardzo fajnie zrobiona i przez to przyjemnie się w to grało. Poboczne dostarczanie nie miało sensu, chyba że z musu, bo brakowało przepustowości sieci
Zaloguj się aby komentować
#steam #steamdeck macie? jak się korzysta? jaki rodzaj wybrać? heeelp
Zaloguj się aby komentować
No ja pi⁎⁎⁎⁎lę. Myślałem że dobrze napisałem egzamin, to inni studenci mnie uświadomili że pewnie nie. Potem nie miałem jakoś humoru na piwie ze znajomymi, a na domiar złego nie wiem jak ja to zrobiłem, ale przekroczyłem ilość prób odzyskiwania hasła na steamie. A akurat chciałem sobie grę odpalić na odprężenie.
#zalesie #steam
Zaloguj się aby komentować
Małe narzekanie z mojej strony.
Chciałem ograć Alana Wakea, bo od dłuższego czasu czekał w bibliotece steam.
No więc odpaliłem grę i po 3 godzinach spędzonych z nią stwierdzam, że dawno nie grałem w strzelankę z tak irytującym systemem walki.
Co to jest za gra, gdy odczuwam ulgę, kiedy kończy się gameplay, a zaczynają przerywniki filmowe.
Okropnie irytująca pozycja, bardzo bym chciał poznać historię do końca, ale coś czuję, że rozwalę monitor i klawiaturę podczas którejś potyczki z wrogami, grrrr.
Nie mam pojęcia jak ludzie dawali radę ograć to na padzie.
#gry #alanwake #steam

@Fausto Znajdź sobie na yt gameplay bez komentarza. Jak wpiszesz 'tytuł_gry no commentary' to powinieneś coś znaleźć.
Ja korzystam z tego rozwiązania, żeby zorientować się, ile jeszcze godzin gry mi zostało do końca.
Ostatnio w Eastward straciłem 2-3h rozgrywki, bo coś się zepsuło z zapisem i resztę gry dokończyłem oglądając ją, żeby drugi raz nie przechodzić tego samego i nie tracić bezsensownie czasu.
Podobnie oglądałem Syberię, bo sterowanie w tej grze to koszmar...
Zaloguj się aby komentować
takie tam fajne gry w niskich cenach
Crime Cities 2,89
Jack Orlando: Director's Cut 4,49
Of Orcs and Men 4,99
Earth 2160 5,39
Risen 2: Dark Waters 8,99
#steamdeck
#steam
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Figment do odebrania za darmo na steamie
https://hotshops.pl/okazje/figment-do-odebrania-za-darmo-na-steamie-23424
ZA DARMO
#gry #darmowegry #steam #promocje #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
#steam Hejka chce ktoś kupić jakąś grę na steam do 200 zł ? Mam trochę środków koncie steam.
ty mi płacisz 75% ceny ze steam blikiem albo przez allegro a ja cię dodaję do znajomych i ci gifta z tą grą wysyłam #gry
Zaloguj się aby komentować