Chłop ogrywa po raz x razy RDR2 i za każdym razem musi płakać przy tej scenie. Ludzie mówią: "To tylko gra Oski" ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#gry #steam #reddeadredemption2 #rdr2

Chłop ogrywa po raz x razy RDR2 i za każdym razem musi płakać przy tej scenie. Ludzie mówią: "To tylko gra Oski" ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#gry #steam #reddeadredemption2 #rdr2

Zaloguj się aby komentować
Lureczki, tworzę sobie serwer do #conanexiles
Serwer zmodowany z paroma unikalnymi modami, które sam robię, dla lepszej rozgrywki.
Jakby ktoś chciał dołączyć i pograć sobie razem, to zapraszam na discord:
discord.gg/t3PCxfpWPe
Aktualnie pracuję nad rozbudowaniem Sepermeru, aby było większe i lepsze.
Będzie tam kilku handlarzy, więc miasto ożyje a nie będzie tylko obiektem.
! #pcmasterrace #gry #steam

Zaloguj się aby komentować
Black Desert za darmo na steam
https://hotshops.pl/okazje/black-desert-za-darmo-na-steam-23423
Cena: ZA DARMO
#gry #darmowegry #steam #promocje #hotshops #zadarmo

Zaloguj się aby komentować
Od teraz do odebrania za darmo na Steam:
Oferta ważna do 09.03.2023 g. 19:00
P.S. Było już chyba za free na Epicu, bo mam w bibliotece.
#gry #steam #darmowegry #pcmasterrace #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
#steam #rozdajo
Talisman: Digital Edition 4TVI0-K4HPZ-F04X3
Kto pierwszy ten lepszy
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Czas na kolejny wieczór z Hoghwart's Legacy
Nowo wydany, magiczny świat Hogwartu to również mój pretekst do rozpoczęcia zabawy w streaming. Dla mnie totalna nowość, ale mam nadzieję, że również nowa zajawka :3
Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na to jak można podrasować streaming na polskim twitchu albo jakieś rady jak zacząć to chętnie włączę się do dyskusji!
#gry #steam #twitch #streaming #pierwszywpis #hejto

Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś ma problem, że deck nie chce się łączyć z domowym wifi? jak zrobię hotspot to bez problemu się łączy. Już raz odsylalem decka na gwarancję. nie chce robić tego drugi raz
#steamdeck #steam
Zaloguj się aby komentować
Gra ktoś? Na steamie pozytywne oceny, wacham sie czy w coopie nie lepiej w to pograć.
#steam #grykomputerowe #sonsoftheforest

Zaloguj się aby komentować
Promocje na steam. Info zajumane z łowców gier.
Grzech nie kupić, do części nich są spolszczenia. Większość gier śmiga sprawnie na Steam Deku.
#steamdeck
#steam
Tomb Raider I - 3,56 zł
Tomb Raider II - 3,56 zł
Tomb Raider III - 3,56 zł
Tomb Raider IV: The Last Revelation - 3,56 zł
Tomb Raider V: Chronicles - 3,56 zł
Tomb Raider VI: The Angel of Darkness - 3,56 zł
Tomb Raider: Legend - 3,56 zł
Tomb Raider: Anniversary - 3,62 zł
Tomb Raider: Underworld - 3,62 zł
Lara Croft and the Guardian of Light - 5,39 zł
Lara Croft GO - 7,19 zł
LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS™ - 10,79 zł
Tomb Raider - 13,74 zł
RISE OF THE TOMB RAIDER: 20 YEAR CELEBRATION - 21,59 zł
SHADOW OF THE TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION - 49,96 zł
TOMB RAIDER GOTY - 53,42 zł
@Jason_Stafford @SuperSzturmowiec aż sprawdziłem z ciekawości, i wersja steamowa to jest to samo, co na GOGu. Nawet w folderze jest plik gogwrap.exe z ich typową ikoną xD
Ciekawe, w jedynkę grałem jak była dołączona 20 lat temu do CD-Action, i wydaje mi się że też była DOSowa, a dopiero dwójka którą miałem wcześniej śmigała już na Windowsie. Z tego co widzę to Windowsówka została wydana w kolejnym roku niż ta na DOS, i pewnie pozostała jakąś niszą.
Zaloguj się aby komentować
Quaz wrzucił video pokazujące 24 różne gry indie. Chyba najciekawszy ten Holstin (od 4.47):
Wszystkie zaprezentowane dema pochodzą ze SteamNextFest i dostęp do nich był dla każdego darmowy.
Materiał, w którym opowiadam o tym w co pograłem przy okazji festiwalu gier na Steamie w lutym 2023. Zawiera rozgrywkę z 24 gier.
https://www.youtube.com/watch?v=YMQUvZLpqQM&ab_channel=quaz9
#gry #quaz #youtube #steam
Zaloguj się aby komentować
Dotrwałem do roku 1968 żeby się udało, dokonałem podboju całego świata i zrealizowałem w pełni plan pięcioletni, który wielu olewa, a niesłusznie.
Ogólnie to masakra xD
#hoi4 #zsrr #steam #antykapitalizm

Zaloguj się aby komentować
Hejo, zapytanie: czy warto kupowac steam deck? Ktos ma, uzywa?
ogolnie bardzo duzo podrozuje sluzbowo, w domu nie gram bo nie mam czasu. Pykam troche na telefonie ale to zenada i pomyslalem o czyms takim. Laptop raczej za jebitny.
Widze ze Gothic dziala wiec juz baja
da sie na tym odpalac cos poza steam, np mody typu Kroniki Myrtany, jakies state gry ktorych nie ma na steam itp?
co myslicie?
#pytanie #steam #gry

@Kubek mam Steam Decka od ponad pół roku i jak dla mnie to sprzęt prawie idealny. Większość gier z mojej biblioteki Steam działa bez zarzutu, nawet niektóre które nie są sklasyfikowane. Największa wadą jest słaba integracja Protona z systemami anti-cheat, z tego też powodu odpada sporo gier multi. Poza samym ekosystemem Steam, mam zainstalowany launcher EA, Battle.net - ogrywam D2R w łóżeczku (multi działa), Heroic Launcher, który ogarnia biblioteki gier z Epic'a i GoG'a. Korzystam też z projektu EmuDeck i mnóstwa emulatorów starszych konsol. Mój szwagier miał podobny dylemat, bo ciągle w delegacji. Zdecydował się na SD po testach u mnie, dodatkowo kupił stacje dokującą do pracy dekstopowej i sobie chwali. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie tego sprzętu to wal śmiało
Tylko ekranem, więc chyba w sumie nie wart tych pieniędzy. Ja osobiście mam 256 + dokupiłem kartę microSD SD 512gb, odczyt danych wiadomo gorszy, ale to są odchyły na poziomie kilku sekund na rzecz szybszego NMVE (w sumie z karty korzystam do trzymania gier pod emulacje i starszych tytułów, ktorym to i tak nie robi różnicy). Minusem kart SD jest to, że czasami Steam Deck, płata figle i potrafi je zbrickować, na szczęście po takiej akcji u mnie uratowałem tą kartę, ale kosztowało mnie to przywróceniem Decka do ustawień fabrycznych, co za tym idzie konfigurację wszystkiego na nowo. Po czasie wiem, że kupiłbym najtańszą wersję jak zrobił to mój szwagier, bo w cenie 256, ma 512 i nie bawić się w kartę SD (szwagier sam wymienił z wbudowanych 64gb). Oczywiście jak nie chcesz pchać się w wymiany to chyba nadal najlepszą opcją jest 256 GB.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejto help!
Zainstalowałem kilka modów do GTA IV (kupione na Steam) stąd https://www.gry-online.pl/newsroom/gta-4-complete-edition-najlepsze-mody-na-start/z62296c
I gra podczas ładowania wywala do pulpitu. Co zrobić żeby odzyskać save i ją przeinstalować? W jakiejś chmurze to jest, bo jakieś konflikty mi wyskakiwały z lokalnymi plikami, ale nigdy nie reinstalowałem gier ze Steama.
#steam #gta #pcmasterrace #gry
Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś chciał pograć w Conana.
To można wbijać na zmodowany serwer
IP: 38.242.228.169:31600
Nazwa: [PL] Lepszy Zaginiony Świat [Polska] [Mody]
Serwer w średnio trudnym trybie trudności, z dodatkowymi budowlami i dekoracjami.
Maksymalny lvl: 250
Maksymalny lvl thralli: 100
Większe stacki itemów po 10 000
Lista modów jest lekko zmienna, ponieważ serwer powstał 3dni temu
#conanexiles #gry #pcmasterrace #steam

Zaloguj się aby komentować
No to czas na kolejne nieprzespane noce przy klasycznym citybuilderze z córką lvl 0 na kolanach
Dziś na Steam premiera odświeżonego klasyka:)
https://store.steampowered.com/app/1351080/Pharaoh_A_New_Era/
#gry #steam

@Zielczan jeśli chodzi o samą grafikę całkiem ładnie to wygląda, ale wg mnie popsuli interfejs, który w oryginale był bardziej intuicyjny, dodatkowo był bardzo dobrze przygotowany pod kątem artystycznym z ornamentami w stylu egipskim, tutaj to wygląd jakby wlepili jakiś z gotowca. Mechanicznie gra została na tym samym poziomie, choć dla mnie na plus jest to, że możemy sobie zmienić z klasycznego sposobu zarządzania robotnikami na bardziej współczesne rozwiązania, bo budujesz miejsca do zasiedleń gdzie chcesz, a robotnicy są rozdysponowania globalnie. Poprawiono też kwestie nudnych potyczek (w końcu to bardziej city builder), ale sam tego jeszcze nie sprawdziłem. Generalnie jeśli chciałbyś się wgłębić w temat to gorąco polecam recenzję arhn.eu link poniżej https://m.youtube.com/watch?v=m7yL2ASkj8g
Zaloguj się aby komentować
Faraon remake już dostępny, 89 zł na steam
https://store.steampowered.com/app/1351080/Pharaoh_A_New_Era/
Jest już też na GOG:
https://www.gog.com/pl/game/pharaoh_a_new_era
#faraon #pharaoh #steam #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
Mirki nie grałem w CS kilka lat.. ostatnio odpaliłem, patrzę w ekwipunek i jest tam kilka skinów łącznie wartych ok 3 tys xD ceny poszły w górę przez te kilka lat co nie grałem, mega się zdziwiłem, że są tak drogie. Problem jest taki , że na co mi 3k na steamie jak nie gram w gry ? Zresztą nie możliwe jest wydanie takiej kasy na gry...
Jeśli nie ma opcji sensownego wydania kasy to zostawiam te skiny jeszcze kilka lat i pewnie jeszcze podrożeją
#csgo #grykomputerowe #steam
Zaloguj się aby komentować
Returnal Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/returnal-steam-cd-key-22430
Cena: 179,00 zł
Okazja dostępna w sklepie: Kinguin
#steam #cebuladeals #promocja #pcmasterrace #gry

Zaloguj się aby komentować
Szybkie poranne #rozdajo do kawki, kody na #steam:
82WBC-BAWCQ-3FCM5 - Hitman Sezon 1
JWJC0-MLKYA-GBNA0 - Total War: THREE KINGDOMS
8P3G7-EB423-ZX7AG - Euro Truck Simulator 2
Standardowo kto pierwszy ten lepszy
Jeśli ktoś ma ochotę w ramach bonusu mi pomóc to zachęcam do subskrypcji mojego kanału na YT
https://www.youtube.com/@GG_Raffaello
Wcześniej działałem trochę w muzyce ale planuje wejść w testy sprzętów (głównie gamingowego ale i nie tylko) z trochę innej strony niż robią to wszystkie inne kanały
Zaloguj się aby komentować