Teraz 3 miesiące wakacji, przynajmniej nadrobię w graniu na Gabenboyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#steamdeck #steam #gry

Teraz 3 miesiące wakacji, przynajmniej nadrobię w graniu na Gabenboyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#steamdeck #steam #gry

@Pan_Oski On faktycznie wygląda jak sprzęt wojskowy albo przynajmniej profesjonalny. Nie jest zbyt ":ładny", ale zaprojektowany estetycznie. Jest też surowy jakby nie służył do zabawy a do tego ma wypukłości, których brakuje współcześnie wygładzonym do granic możliwości smartfonom. Tego Gabenboya niby widać, a czuć jakby się już miało w rękach. Chropowaty, wypukły, jakby z rękojeścią. Szkoda tylko, że posiadanie gier na Steam stało się właściwie całkowicie usługą. Czy Steam Deck można odpalać offline (gry ze Steam)?
Zaloguj się aby komentować