Duński rząd mnie sprowokował i spróbowałem. To powinno być zakazane. Trzymajcie kciuki za jutrzejsze #srajzhejto.
#oswiadczenie

Duński rząd mnie sprowokował i spróbowałem. To powinno być zakazane. Trzymajcie kciuki za jutrzejsze #srajzhejto.
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Gratulacje!
Drodzy @yeebhany i @Pimenista2 ,
Tworząc trzy lata temu Hejto.pl, nie spodziewaliśmy się, że możemy łączyć ludzi nie tylko online, ale także w prawdziwym życiu. Wasza nietuzinkowa historia miłości, która zaczęła się od shitpostowania na Hejto i przerodziła w małżeństwo - brzmi nagłowek z Super Expressu, który stał się rzeczywistością
Aby uczcić ten wyjątkowy moment, chcielibyśmy podarować Wam dwa kubki z naszego sklepu jako symbol Waszej miłości i naszego wsparcia. Odezwaliśmy się do Was na priv, aby ustalić szczegóły.
Życzymy Wam wiele szczęścia i radości na wspólnej drodze życia!
Odnośnie wpisu: link
Z wyrazami sympatii,
Zespół Hejto.pl
#hejto #slub #srajzhejto #zwiazki #czujedobrzeczlowiek


@hejto ej, Zespole Hejto, piszę tutaj, bo gdzie indziej nie reagujecie. Zgłaszałem kilkakrotnie wpisy waszego moderatora, który używa wulgarnego języka, łamie regulamin portalu, pisze w sposób obraźliwy o innych. Zwracam uwagę, że on reprezentuje was i działa niejako z waszego ramienia. Nie wiem, jakie wy tam testy robicie przed zatrudnianiem takich osób, ale wygląda to naprawdę słabo - niedowartościowany atencjusz bezkarnie obrażający i przeklinający na forum dyskusyjnym? To mają być standardy tego portalu? Może przydałaby się jakaś rozmowa dyscyplinująca?
https://www.hejto.pl/wpis/szmatecki-nie-dosc-ze-biega-na⁎⁎⁎⁎ny-po-dachu-sejmu-to-jeszcze-wstawia-ze-swojeg
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałabym podziękować Hejto za to, że dzięki temu portalowi udało mi się poznać miuość mego życia, i od shitpostowania w komentarzach jakiegoś typka co wstawiał zdjęcia swoich stup przy tagu #srajzhejto w dniu dzisiejszym stał się moim mężem xD
@Pimenista2 o Tobie mowa bedale. ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
W życiu nie byłam równie szczęśliwa. Thank you from the mountain.
PS, jeżeli Hejto oficjalnie ma do sprzedaży jakiś kubeczek czy inny przydatny gadżet, to ja bym kupiła na pamiątkę.
#hejto #slub #wesele #chwalesie #zwiazki #czujedobrzeczlowiek #niebieskiepaski #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Kolacja pod koniec dnia dla jego taka oto o, deczko eksklusiw… na pierwsze danie drugie danie tj. suszi z Owada, a następnie na drugie danie pierwsze danie czyli syr zumpka z kubka, coby kiszkie zalać czymś ciepłym po pierwszym drugim daniu, stąd też kolejność taka, a nie inna. I nawet to zadziałało bo za chwilkę poczyniłem #srajzhejto pisząc to właśnie i popijając sobie na porcelanie herbatkę typu siekiera.
#przegryw #jedzenie



Zaloguj się aby komentować
Koło 5 zjadłem płatki czekoladowe ze zwykłym i mnie sponiewierało. Po jakimś czasie tak zmuliło, że aż zasnąłem przy kompie. Ostatni czas jaki pamiętam to okolice 6:30. Obudziłem się 2 godziny później i od razu na kibel pogoniło bo zaczęło dziwnie kręcić. Pod prysznicem wydostał się bąk trujący a ogólnie czuję się jakbym miał jakiś syf we krwi. Zajebane zwykłe mleko a miałem rano iść zagłosować i do paczkomatu.
#jedzenie #srajzhejto #wybory
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj rano byłem w #lidl i trafiłem na pomarańczowe naklejki na zapiekankach. Trzy razy do nich podchodziłem bo nie byłem przekonany czy wziąć, ale ostatecznie wziąłem 4. Data do 10 więc spoko. Cena regularna jak za taki wyrób mocno słaba bo zjadłem jedną i dalej byłem głodny. Zrobiłem drugą i chyba nawet godzina nie minęła i znowu głodny. Chwilę temu zjadłem kolejne dwie plus wafelek i jakoś się trzymam. W cenie regularnej nie warto. Za pół ceny można, ale warto sobie coś dołożyć, szynka, cebula pomidor itp.
Polecam za to tego energetyka z Carrefoura. Byłem śpiący, wypiłem 15 minut temu i przeszło a na dodatek pomogło wygnać demona.
#jedzenie #srajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Poszedłem się odlać i pierdnąć na kiblu. Po wszystkim podcieram d⁎⁎ę a tu krew na papierze. Chyba za mocno podtarłem albo to rak d⁎⁎y albo jeszcze coś innego.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Frytki ze mnie wyszły i wcale nie było fajnie
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Płatki z mlekiem i demon wygnany.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Męczy w brzuchu i nie chce wyjść a jak tylko wyjdę z kibla zakręci jak w betoniarce.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jakiś dzień oczyszczenia. Pierścień piecze.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chłop ciepłego pojadł i poszło na luźno, prawie jak sraczka.
Zjadłem 3 zupki chińskie bo w sumie nic innego nie ma. Może pójdę za godzinę do Lidla. W sumie nie wiem, zmęczony jestem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #srajzhejto #polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Takie wielkie gówno mógł zrobić tylko wielki ptak. Kto wie co to mogło być?
#srajzhejto #srajto #ornitologia #kupa


Zaloguj się aby komentować
I popłynął w piękny rejs.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Płatki z mlekiem i demon wygnany albo dwa bo tyle tego uszło.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chuop się nażarł się jak dzika świnia… #czosmndog tj. dwie bagiety czosmnkowe = cztery ćwiartki buły, trzy parówy, ser taki i taki, kepucz, musztarda (bardzo dobra z Owada POLECAM!), druga herbatka jest dopijana dla jego właśnie. Chyba będzie toaleta niebawem i #srajzhejto. Ale co pojadł to jego i tu tego, a było psznie! Nie powiem, że nie.
Co do musztardy to w smaku taka rasowa musztarda z plastiku w okolicach 2005 roku, ale dużo lepsza jakościowo i składnikowo bo się nie rozwarstwia na wodę i tak dalej jak tamte kiedyś. Jest ostra, jest musztardowa, jest za⁎⁎⁎⁎sta, no i do takiego gryla to by była ideolo i tu ten, zarówno do minska i do kiełbaski… heh a kiedy op ostatnio takiego gryla jadł? Śmiechu warte! No ale smakowała jak taki stary dobry gryl z pamięci gdzieś gdzieś z dobrych beztroskich czasów na wsi u dziadków.
#jedzenie #przegryw





Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto chuop jak podjadł to i druga gorąca herbatka wleciała i wtem ruszyło całe te, szybko poszło… czuję, że nie wszytko, ale deko lżej. Jak już lżej na ciele je to i na duszy i umyśle przydałoby się… nie powinienem tego robić, ale uj.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować