#humorobrazkowy #murzyn #srajzhejto #gownowpis #chiny #humorobrazkowy #czarnyhumor #heheszki #benc #ekologia #stolcyzm

#humorobrazkowy #murzyn #srajzhejto #gownowpis #chiny #humorobrazkowy #czarnyhumor #heheszki #benc #ekologia #stolcyzm

Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak zapomnieć, że się jadło rybę i popić ją mlekiem.
Nie wiem nawet czy cokolwiek pomoże. Muszę sobie zjeść jakiś węgiel. Zostaje mi chyba wieczór na ceramicznym tronie.
#zalesie #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jestem ja sobie w #austria na urlopie i poczyniam obserwacje. Na jedną rzecz przygotowany nie bylem:
Beżowy kibel
Ostatni raz widziałem niebiałe porcelanowe ucho gdy 15 lat temu robiłem remont i wyrzucałem takowyż po poprzednich właścicielach.
W sumie to trochę #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kurde ale wieje... Tak się spialem, że aż mnie kloc przycisnął
#rower #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Mam książkę, nieodpakowaną, niedopasowana już do mnie, robię aukcję. Na najwyżej piorunowany komentarz, nie odpowiem. Płaci @moll , pomidorami, mi. To przez to, że mnie zainspirowała. A potem się zobaczy... Może @Suodka_Monia kogoś pozdrowi o 2 nad ranem, kto to wie...
Sami zdecydujecie o regułach gry.
Albo i nie...
Zasady:
Brak
Brak braku
Trzeba zapostwac książkę razem z czymś co lubisz (nie wiem, ten garnitur czy sukienka też bedzi okej, albo klocek lego, marchewka)
Tylko poważne oferty
Mam hory cukier czlowieku
Tak powiedzmy dam wam tydzień, start dziś.
Nic nie wysyłam smieszkowego, trzeba mi dać jakiś QR kod do paczkomatu.
Należy książkę przeczytać i napisać czy się podoba, publicznie w ramach #bookmeter , lub zelżyć, no cap.
Natchniony rozdawnictwem, tfu, bo to socjalizm czekam na państwa.
Więc jeśli właśnie robisz #srajzhejto to jest to okazja.
#ksiazki #rozdajo #depresja #biografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Trzeci raz na luźno po zjedzeniu dwóch rożków i kawałka pizzy, ale to raczej po lodach i śmietance w nich zawartej. Poprzednim razem 6 dużych liści nawilżanych musiałem zużyć aby ogarnąć burdel po eksplozji.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ja już gotowy na rzadkie stolce od temperatury a Wy?
#heheszki #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ale zeszło.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jaki toxic
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Najpierw #srajzhejto a potem kąpiele chłodzące.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zdrowyś Mario Brosie
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Znowu luźna. To chyba wina tych ciastek które ostatnio kupiłem, muszą być z dużą ilością laktozy.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
to uczucie, kiedy dobijając czterdziestki wychodzisz cały blady po dwójce z toalety
#srajzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zgrzeszyłem, ale opłacało się. 68 metrów kosztuje 2,29 zł i waży około 230 gramów. To na zdjęciu 470 gramów i obecnie jest za 3 59 zł.
#srajzhejto #lidl

Zaloguj się aby komentować
Trzeci raz w ciągu 6 godzin luźny stolec. Nie wiem czy to od temperatury czy od żarcia. Prawie cały czas siedzę w domu więc chłodniej niż na dworze bo i klimatyzator działa. Od 16 godzin też nic dużego ani dziwnego nie jadłem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O co chodzi z powiadomieniami widmo?
Są? Ale ich nigdzie nie ma. Hmm...
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
O kurna, ale chlupnął (ʘ‿ʘ)
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować