Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlatego od dawna u nikogo nie byłem.
https://www.youtube.com/shorts/qrLJwLAqPEA
#heheszki i trochę #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kolejna luźna kupa po rożkach.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zjadłem 5 lodów rożków i w moment wygnało na kibel. Weszło aż tyle bo w Lidlu promo 1 + 1 za grosz to wziąłem 6. Bratu dałem ale chciał tylko jednego więc trochę z przymusu jadłem.
Batony Roger w Lidlu staniały. Teraz 61 zamiast 79 groszy a dodatkowo kupon w aplikacji -20% na maksymalnie 4 sztuki.
#srajzhejto #lidl
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba właśnie puściłem najdłuższego bąka w swoim życiu. Wydmuch trwał 4 sekundy jak nie dłużej. Szkoda, że nie nagrałem, ale skąd mogłem wiedzieć ¯\_(ツ)_/¯
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Twarde się wylosowało. Prawie oślepłem podczas wyciskania.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
KOŁCHOZ BOLESNY I MORDERCZY
Huop dzisiaj w #kolchoz pracował w trakcie upiornej pogody dla jego. Zimny wiatr, bez przerwy deszcz skutecznie przyśpieszyły pracę HUOPSKIEGO ODWŁOKU, który trawił w bardzo szybkim tempie jedzenie, by dostarczyć dla jego siły. Spowodowało to, że już o godzinie 10:00 nastąpił DELOADING ODWŁOKU - TYP KOŁCHOZOWY. Straszna sraczka dla jego, ogromne ilości z huopa szły. W ruch poszła potem PASTA BHP - bo papieru u nas nie ma. Jest tylko pasta przy zlewie więc huop umył odwłok przy zlewie.
GROCHOWE SZALEŃSTWO
Po powrocie z #pracbaza do domu huop musiał rozgrzać się. Pierw ciepła kąpiel na ocieplenie jaj a potem CUM-SUMPCJA BOŻA na ocieplenie odwłoku. W ruch poszła zupa grochowa HUOPSKA. Zjadłem dwie miski i mi nagle tak zaczęło flaki wywracać, że siedzę na kilbu i napiszę tu chyba w całości tego posta. Następuje DELOADING ODWŁOKU - TRYB DOMOWY. Różni się on brakiem pośpiechu, ale nie zmienia się jedno - PASTA BHP. Widzę jak już czeka na to, aż wmasuję ją w swój HUOPSKI RÓW. Mam w domu taką z ziarenkami, że jak masuję to normalnie MIKRUS AŻ STAJE.
KOŁCHOZOWE JADŁO
Na jutro zrobiłem sobie 5 kanapek - 3 z jajeczkiem i TOMATEM OWOCEM ŻYWOTA JEGO, oraz dwie z almette. Przed pracą zjem jajecznicę pewnie, ale chyba zacznę do kołchozu kupować jakiegoś skyra 700ml dla odmiany. Lubię je i sraczka jest potężniejsza.
#przegryw #gotujzhejto #jedzzhejto #jedzenie #gotowanie #srajzhejto #foodporn

Zaloguj się aby komentować
RAAAR RRGGHH!!!
http://www.spaceavalanche.com/2010/11/29/bad-chewy/
#srajzhejto #scifi #starwars #gwiezdnewojny #komiksy #humorobrazkowy


Zaloguj się aby komentować
Spotkały mnie właśnie 2 super rzeczy w zyciu każdego prawdziwego mężczyzny.
Po 1 dobry, zdrowy stolec
Po 2 można sobie dłubnąć w nosie po ciężkim dniu pracy w terenie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Poczułem się wczoraj jak na szwedzkim wycieczkowcu, a to tylko wizyta w meblowym ze Szwecji.
Po zrobionych zakupach poczułem, że potwór pragnie opuścić jaskinię. Udałem się do przybytku wytchnienia, a nad sedesem karteczka z napisem w stylu: "Brak spłuczki? Tak ma być. Nowoczesny system pomaga oszczędzać wodę."
Fajnie, gniazdo uwite, spodnie w dół, sempiterna posadzona. Nagle... Szluuuussss.
Super uczucie bulwo. Dobra, kontynuuję.
Skończyłem.
Sięgam po papier.
Chluuuup.
Aaaaaa... Znowu.
Wycieram. Wstaję.
Cisza.
Gówno nie spłukuje się.
Odczyniam taniec przywołania deszczu przed czujnikiem.
Elektroniczny bóg nie jest usatysfakcjonowany.
Próbuję na informatyka.
Siadam.
Wstaję.
...
Nic.
Upokorzony umykam chyłkiem, pozostawiając za sobą pomnik trwalszy od spiżu i unikając sprzątaczek.
Po głowie odbija mi się echo "titta, tittaa...".
Profit? D⁎⁎a umyta.
#ikea #truestory #heheszki #niepasta #srajzhejto
@AdelbertVonBimberstein oj bracie
w zeszły weekend na zajęciach poczułem że bestia wybiera wolność i miałem bardzo podobną sytuacje. z tą różnicą że pędziłem do kibla tak szybko żeby oddać światu najlepsze co mam aż wpadając w tron nawet lekko naruszyłem deskę. w porcelanie zostawiłem coś co pustynne pastuchy mogłyby nazwać diabelską abominacją, gniewem boga. nieistotne, istotne było to że jak wytarłem już narząd siedzący to wstałem i moim oczom objawiła sie kartka
>AWARIA SPŁUCZKI UBIKACJA NIEDZIAŁA
brak puenty
Zaloguj się aby komentować
Paczkę mi z rana wsadzili do box to sobie pomyślałem, że skoro tak to pójdę też do Lidla. Po chwili mnie zakręciło w kiszce i wyciskam. To chyba bo nabiale bo zjadłem w nocy serek i wypiłem rok litra kefiru.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dawno mnie tak nie przeczyściło. Dziwię się, że popłynęło za pierwszym razem bo poszło dużo papieru zwykłego i chyba z 12 - 15 liści papieru nawilżanego. Wypróżnienie z tych po których trzeba myć plecy.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dwa talerze rosołu i ćwiartka z kurczaka z niego . Nawet nie dokończyłem zdechlaka i tak mnie zakręciło, że dobrze że kibel był wolny.
#jedzenie #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Bebech nabity a na dodatek wchodząc do kibla na niego spojrzałem i jpde. Jestem ulańcem. Na pusto będę musiał się zważyć, ale obstawiam że już 110 kg przekroczone w tą złą stronę.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Giga rolki się wylosowały w Lidlu. Ostatnia z poprzednich zakupów 240 gramów a dzisiejsze tak nabite, że ledwo się uginają pod palcami. Wagi po 270 gramów, ale trafił się jeden rodzynek (nie z d⁎⁎y) 280 gramów.
#srajzhejto #lidl

Zaloguj się aby komentować
Ale wyszło. Od razu lepiej się czuję odkąd zgnilec się wyślizgnął.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak oznajmiam, że idę na kibelek, to zaraz wszyscy aby "czekaj czekaj siku muszę zrobić".
Zaczynam coś podejrzewać #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować