Zaloguj się aby komentować
Ten uczuć kiedy ciśniesz balasa tak mocno, że aż Ci w kręgosłupie coś strzela...
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ledwo utrzymałem. Gdybym był architektem nigdy bym nie zaprojektował tak aby kibel był w łazience bo nikt nie może się odlać czy wysrać gdy się myjesz ani umyć gdy masz sraczkę. Idealnie by było łazienka z kiblem i dodatkowy kibel osobno. Na to starczy 1,3 m2.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kilka dni się obżerałem jak świnia a nie srałem jakoś specjalnie dużo. Bardziej takie rodzynki wypierdywałem. Teraz d⁎⁎a się odkorkowała i już 3 raz w ciągu dwóch godzin.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Podnóżek toaletowy / podest łazienkowy TABORET BIAŁY do prawidłowego wypróżniania Korbi
Cena: 28.00zł / Przed obniżką: 40 zł
Okazja dostępna w sklepie Allegro.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #srajzhejto #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
siedziałem sobie na kiblu i srając zastanawiałem się nad różnymi rzeczami, sens życia i w ogóle inne filozoficzne pytania. wtem po zakończeniu dwójeczki poszedłem do lodówki odbezpieczyć kolejną procje żubra i tutaj narodziło się moje pytanko na dobrą dyskusje. ile mogła by trwać taka tysiącletnia rzesza gdyby wojna poszła legancko i nie wiem, ameryka nie wysłała ruskim w porę broni i butów.
Hitler to był idealista i wszystko fajnie ale przecież w 41 to on już miał ponad 50 lat do tego gryzły go jakieś różne choróbska, podobno lubił przyćpać co też nie poprawiało stanu rzeczy, pierwszy wódz nie dosiedziałby na fotelu prawdziwe sędziwego wieku a wariatów i oportunistów w NSDAP nie brakowało, kwestia czasu jakby jakiś kaczyński wskoczył na jego fotel.
czy to ma sens? nie wiem
#srajzhejto #gownowpis #historia
Podcast wojenne historię mowił że to nie była kwestia samego land lease co poprostu braku infrastruktury na wschodzie. Im głebiej tym obrońca ma krótsze linie zaopatrzenia a atakujący dłuzsze.
Więc wygrać z ZSRR było bardzo trudno. Gdyby 3 rzesza wygrała no to nie oznacza automatycznie pokoju z aliantami, wiadomo byłoby że Adi wykorzystałby ten czas na zbrojenia by podbic później Wielką Brytanię i co najmniej bliski wschód dla ropy.
Więc raczej wojna by trwała do momentu zwycięstwa państw osi na kontynencie euroazjatyckim.
Po Adim byłby następny wódz lub wojna domowa pomiędzy stronnictwami przykładowo waffen SS i Wehrmachtem co byłoby szansa na niepodległość.
Gdyby nie to to pewnie trwałby wyścig zbrojeń pomiędzy USA a Niemcami+Japonią a dalej może scenariusz z Człowieka z wysokiego zamku.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nastąpiło zwolnienie blokady.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto
Wypiłem kawę i nie chce mi się na klopa, to bardzo podejrzane. Teraz boję się wyjść z domu bo może mnie złapać znienacka

Zaloguj się aby komentować
Ten uczuć gdy się wczoraj najadleś barszczu ukraińskiego i dzisiaj widzisz "krew" w kiblu...
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dobre sranko jest jak wyspanko.
Paolo Kałelo.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Mówcie co chcecie, ale klocek na własnym kiblu to jest coś niesamowitego, jednak człowiek tego nie docenia w życiu codziennym... #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wreszcie wyszło. Całą noc po trochu podsrywałem, ale czułem że coś się czai za rogiem a nie chciało dać się wycisnąć. To chyba po tym przeterminowanym mleku czekoladowym tak mnie przytkało kakao.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Od kilku dni jem kanapki z sałatą i piękne zrzuty lecą.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Oho, gówno ożyło
#bekazpisu #srajzhejto #polityka

Zaloguj się aby komentować
Nie dość, że mnie napastuje podczas #srajzhejto , to jeszcze włazi na szafkę i mi robi guilt, żeby kurze z niej pościerać
#pokazkota #derp



Zaloguj się aby komentować
Walnąłem kloca i zjadłem prince polo mleczne i w sumie jestem najedzony bo wcześniej zjadłem kanapki z sałatą, serem i pomidorem ale w lodówce czeka bigosik. Kurde co robić. Nażreć się i zdychać z przejedzenia czy myśleć o bigosie?
#srajzhejto #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Ok sprawa jest poważna oczywiście każdy z was teraz piszę jak to d⁎⁎y się nie podciera tylko bidet itp.
No i kiedyś to sprawdziłem, zapytalem się was jak się podciera d⁎⁎e po takim bidecie i się okazało, że w sumie to nikt nie wiedział xD
No więc proszę o wytłumaczenie jak mam korzystać z tego bidetu...
Mam sobie podetrzeć d⁎⁎ę papierem, później umyć bidetem i wytrzeć ręcznikiem tak?
Czy d⁎⁎y się nie podciera i od razu do bidetu?
Jeżeli tak to czy po bidecie używa się jednego ręcznika dla wszystkich czy każdy ma inny ręcznik?
Czy może używa się papieru toaletowego do podparcia po bidecie?
Pytam bo serio teraz w każdym domu jest bidet, do tego jak coś napiszesz w necie to zraz pier... .jak to jesteś wielkim burakiem bo se d⁎⁎ę podcierasz a jak przychodzi co do czego to nikt nie wie co napisać.
Reasumując mam teorie, ze ludzie montują bidety dla szpanu a i tak z nich nie korzystają, ale że już zamontowali to niby cisną bekęz pozostałych że d⁎⁎y sobie nie potrafią wyczyścić #srajzhejto #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gownowpis
Zaloguj się aby komentować