Poćwiczone.
Hmmm, wyjeżdżam na Święta, więc parę dni będzie bez siłowni. Nie bardzo umiem zmusić się do ćwiczeń w domu, bo "to nie to samo". Ale trzymajcie kciuki, żebym jednak się zmotywowała.
#projekttr #silownia

Poćwiczone.
Hmmm, wyjeżdżam na Święta, więc parę dni będzie bez siłowni. Nie bardzo umiem zmusić się do ćwiczeń w domu, bo "to nie to samo". Ale trzymajcie kciuki, żebym jednak się zmotywowała.
#projekttr #silownia

Zaloguj się aby komentować
Siema KoksTomki i KoksKasie!
Przybywam do was z kolejnym updatem mojego projektu "Grecki bóg"
Poprzedni tydzień pod względem diety jak i treningów był bardzo dobry i jestem z niego niezmiernie zadowolony. Średnio niecałe 2100 kcal dziennie, 5 treningów (hipertroficznych + cardio). Samopoczucie doskonałe, jest energia, są chęci. Z głodem brak problemów. Ciało się ujędrnia i jest to ciekawe doświadczenie jak zaczyna być "twarde", przez 10 lat nadwagi przyzwyczaiłem się do bycia "miśkiem", i zapomniałem jakie to fajne być twardym jak skała
Jak co poniedziałek wchodzę na wagę, a tu.. psikus! 77 kg! Dokładnie tyle samo ile tydzień temu. Re-kompozycja weszła mocno, plus dodałem beta-alanine do suplementacji, ale to nie powinno mieć wpływu na wagę. Nie mniej jednak różnice dostrzegłem w wymiarach, które znajdziecie poniżej.
Dane: (w nawiasie różnica względem zeszłego pomiaru, brak wpisu = brak różnicy).
Waga: 77,0 kg (0 kg)
Obwody ciała:
Szyja: 40 cm
Kl. piersiowa: 106 cm (-1 cm)
Ramie/biceps: 39 cm
Talia: 85,5 cm (-2,5 cm)
Brzuch: 91 cm (-2 cm)
Biodra: 89 cm
Udo: 57 cm
Łydka: 38 cm
Ciśniemy dalej, nie pękamy! Do następnego tygodnia, aby ten był dla was wszystkich wspaniały
#hejtokoksy #dieta #odchudzanie #silownia
Zaloguj się aby komentować
Prawie zapomniałam wstawić dzisiejszy trening.
#projekttr #silownia

@rain nad DL to trzeba mocno popracowac. Wiekszosc ludzi nienawidzi DL tak samo jak przysiadow, bo sa po prostu ciezkie, ale to jedne z najlepszych, tzw. compound moves, ktore angazuja mnostwo miesni i przekladaja sie na prawdziwa sile ORAZ widoczna poprawe sily uzytecznej, czyli po prostu takiej, ktorej uzywamy w ciagu dnia, do np. noszenia zakupow.
Zaloguj się aby komentować
Tomki i Kasie, mam pytanie natury fizjologicznej.
Po treningu nigdy nie jestem głodny, natomiast zawsze mam mega apetyt z samego rana.
Pytanie jest następujące czy zaniechanie posiłku po treningowego (ostatni posiłek dnia) znaczaco wpłynie na jakość snu, osiągi, zachowanie organizmu?
Chcę głównie spalić tłuszcz i odzyskać dawną formę.
Waga idzie powoli w dół ale codziennie wmuszam w siebie posiłek potreningowy (ok 20 a wstaje o 6 rano)
Najwygodniej było by mi zrezygnować z ostatniego posiłku i jeść z samego rana i do 13/14 ale nie wiem czy wtedy nie odbije się to na jakości treningu a przedewszystkim, regeneracji.
Ćwiczę siłowo+boks, keto od 2 lat, wiek 39kg.
#dieta #trening #silownia #pytaniaiodpowiedzi
Zaloguj się aby komentować
Tomeczki, poradzicie jakieś dobre bialeczko, kreatynę, spalacz, witaminy i bcaa dla początkującego? Wiem, że temat już walkowany milion razy, ale jak pytać to ekspertów
#hejtokoksy #trenujzhejto #gownowpis #silownia
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś nie toleruje nabiału albo po prostu unika go w diecie i szuka białka w proszku to proponuję zainteresować się białkiem wołowym. Ja przetestowałam już kilka i mogę polecić Amix Monster Beef czekoladowe oraz BioTech Beef Protein czekoladowo-kokosowe. Nie polecam za to Olimp Gold Beef Protein ciasteczkowego, tego nie da się pić a ponoć ten smak jest najlepszy. Białko wołowe jest pełnowartościowe, dobrze przyswajalne i nie sprawia żadnych problemów osobom z wrażliwym układem pokarmowym. Nie ma dziwnego posmaku, bez obaw. Jego minusem jest cena, ale jest to oczywiste porównując go z białkiem mlecznym.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Miałam trochę wątpliwości dzisiaj, czy w ogóle dam radę zrobić jakiś trening, ale się udało.
#projekttr #silownia

Zaloguj się aby komentować
Może i mam ch⁎⁎⁎wy brzuch, ale miałem jeszcze chujowszy.
Byłoby o niebo lepiej, ale tak mi się życie prywatne ułożyło, że nie mam od dłuższego czasu gdzie rozkładać swojej domowej #silownia i podnoszę (śmieszne) ciężary relatywnie nieczęsto.
Za to #spierdotrip w mocnym, cardio-tempie codziennie, spory kilometraż nabijam. W ostatnim tygodniu najwięcej 16,1 z buta poszło.
Najgorzej, że jestem 120 złotych w plecy, bo trzeba było koszulię nowiuśką 100% bawełna przerabiać.
#dieta #mirkokoksy #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Dobra, koniec redukcji, bo juz i samopoczucie, i sily siadły. Teraz szukanie zera kalorycznego i pełen focus na kitesurfing. Redu może dokończę jesienią. A moze nie xD Ostatecznie 34kg mniej, siły sporo więcej, o kondycji nie mówiąc. Polecam niebycie ulana k⁎⁎wa xD #odchudzanie #hejtokoksy #dieta #silownia

Zaloguj się aby komentować
Kumple, polećcie mi jakieś białko w proszku, co mam kupić, nie znam się na tym. Ja nie dam rady wpierdalać tyle białka w normalnym żarciu, które jestem w stanie ogarnąć. Rzygam już tym po tygodniu. A trener, którego mam, każe mi nauczyć się jeść normalnie. Nie oceniajcie tylko dajcie znać co mam kupić. xD Tego jest dużo, a Google mi na pewno te wypozycjonowane pokazuje, a niekoniecznie dobre podejrzewam.
#hejtokoksy #silownia


@evilonep kiedyś jak ćwiczyłem to kupowałem to: https://sklep.kfd.pl/kfd-pure-wpc-82-instant-700-g-bialko-serwatkowe-naturalne-p-6867.html
A dlaczego to? Bo jest naturalne, samemu sobie możesz dodać np kakao, owoce, skyr i tak dalej.
Na pewno nie polecam kupowania wielkiej paczki jakiegoś smaku bo tak Ci zbrzydnie, że odechce Ci się żyć :p
Edit: a smak samego też jest spoko :)
@evilonep Jak nie chcesz przepłacać to polecam GreatOne. Wcześniej też brałem KFD i Ostrovit, ale porównując do tego tańszego nie czuję różnicy, a nawet częściowo smak i rozpuszczalność jest lepsza (ostatnio wkręcił mi się smak orzech-czekolada). Mam jeszcze kod rabatowy na ich produkty -30% ważny do 1 kwietnia, gdybyś był zainteresowany (w ramach przeprosin za przesyłkę którą wysyłali ponad tydzień przez ogrom zamówień na ostatniej akcji walentynkowej
Ogólnie wiele osób zachwalało na pepperze i zdradziło swoje wcześniejsze marki właśnie dla GreatOne
@evilonep Jak Cie stac, to TYLKO WPI. Ja jade na WPI 90 od KFD (najlepsza cena i jakosc), mam w tej chwili w domu 6 roznych workow, bo kazdy ma inny smak, zeby to zycie miałe smaczek haha
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj zupełnie zapomniałam tego dodać, ale wiem, że nikt nie tęsknił.
#projekttr #silownia

Zaloguj się aby komentować
Dziś trening tricepsa a potem lece z barkami. Trening wchodzi tak dobrze jak Papaj w dziecko #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Byłem na siłowni, z fajną du⁎⁎⁎⁎ka ćwiczyłem na zmianę na wyciągu, fajna taka szara myszka. Potem przyszedł jej fagas, wyglądał jak typowy nerd, albo nawet menel.. zarośnięty, jakiś taki połamany suchoklates. Jak to jest, że taka fajna laska jest z takim czymś? Gdzie takich dupeczek szukać? Rucham te ku⁎⁎⁎⁎zony z tindera, generalnie są ładne itd, ale do takiej dziewczyny jak ta, to nie mają podjazdu jeśli chodzi o klasę. Nie wiem co tu się odpierdala, ale coś jest nie tak. #silownia #zwiazki #tinder
@Randy_Robinson "takim czymś"
Bo może ty właśnie owej klasy nie masz? Możliwe, że to po prostu dla ciebie za wysokie progi. Prawdopodobnie nie lubią wyniosłych bucy którzy starają się być tak bardzo za⁎⁎⁎⁎ści, że przez to wyglądają zwyczajnie sztucznie. Tak sobie gdybam ale nie zdziwiłbym się, gdybym miał rację.
Zaloguj się aby komentować
Od ostatniego mojego wpisu z tagiem #silownia minęły ponad dwa tygodnie, więc dodam coś do dzienniczka.
Tym razem bez listy ćwiczeń oraz długich cyferek z nimi związanych.
Od kilku miesięcy trzymam się wagi 80kg i chciałbym aby tak już zostało. Co za tym idzie, wiele ćwiczeń ciężko jest maksować, więc ostatnio koncentruję się dużo bardziej na technice. W przeszłości zawsze olewałem ćwiczenia na brzuch. Pod tym względem dosyć szybko teraz progresuję i jest tu pole do popisu. Dodatkowo chciałbym bardziej się skupić nad "core" + stabilnością a siłę po prostu utrzymać.
Plany rowerowe się pokomplikowały + nie mam tej motywacji ani satysfakcji co rok temu (troche # zalesie).. w tym roku pewnie będzie więcej chodzenia po górkach, co nie jest niczym złym
Największym miłym zaskoczeniem dla mnie jest to, że pod koniec roku zacząłem niewinnie obijać worek treningowy i się wkręciłem. Nadal mam z tego sporo frajdy i oby tak zostało.
Fota wyciągnięta z wideo. Czasami nagrywam do analizy formy i techniki, bądź jej braku

Zaloguj się aby komentować
Siema KoksTomki i KoksKasie!
Update:
Ten tydzień miałem mniej treningów, więcej pracy i brak auta (mechanik). Na sczeszczcie plan udało się zrealizować i 4 tygodnie przed planowana data osiągnąłem 77 kg (to była oryginalna waga, która chciałem najpierw dobić). Idziemy dalej, teraz cel 72 kg
Dane: (w nawiasie różnica względem zeszłego pomiaru)
Waga: 77,0 kg (-1 kg)
Obwody ciała:
Szyja: 40 cm (0 cm)
Kl. piersiowa: 107 cm (- 3 cm) Błąd pomiaru? kto wie.
Ramie/biceps: 39 cm (0cm)
Talia: 88 cm (+1cm) IMHO błąd pomiaru
Brzuch: 93 cm (0 cm)
Biodra: 89 cm (0 cm)
Udo: 57 cm (- 2 cm) mniej treningów, pewnie mniej krwi w mięśniach
Łydka: 38 cm (0cm)
Jedziemy!
#hejtokoksy #dieta #odchudzanie #silownia
Zaloguj się aby komentować
Dziś trening chłopski w robocie, bo do 18 dziś dymanie dla prywaciarza. wplanie zrobić chin upy na taśmach i potem na drążku, a później wymachy na biceps na przemian stojąc wykorzystując do tego detale o wadze 12kg każdy. Trzymajcie się w tych januszexach koledzy #hejtokoksy #silownia #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Kolejny sobotni trening. Czułam się potem trochę zmęczona, choć jak widać nie były to jakieś super ciężkie ćwiczenia. Nie mogę jakoś zrobić postępów w wyciskaniu. 32.5 kg na 5 powtórzeń to nie jest urywający cokolwiek wynik. Ale moje ręce są jakieś takie "słabe".
#projekttr #silownia

@rain mi pomogło progresowanie bardzo małym obciążeniem - na siłowni najmniejsze krążki to 1,25kg. Ja mam dodatkowo 0,5kg oraz 1 kg.
Jestem totalnym samoukiem, ale duży progres zauważam po wprowadzeniu do treningu rozpiętek, pompek i wyciskania hantlami. I tak udało się poprawić wynik o jakieś 15kg. W styczniu wchodziły serie 3x3x30kg, aktualnie 3x6x45kg.
Powodzenia w dalszych treningach!
Zaloguj się aby komentować
Trzeci trening na siłowni odbyty. Nawet mi się spodobało, co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się niemożliwe żebym coś takiego polubił. Złapałem zajawkę, mam spoko trenera. Odczuwam, że robię wszystko bezpiecznie i cieszę się, że ćwiczę z wolnymi ciężarami, bo i koordynacja mi się poprawia. Progres właściwie jest z treningu na trening, aż sam jestem tym naprawdę zaskoczony. Jak złapałem zajawkę to pewnie będę napierdalać tak długo aż będę wyglądać jak picrel, ale to chyba niemożliwe żeby naturalnie tak do⁎⁎⁎ać xD
#hejtokoksy #silownia


Zaloguj się aby komentować
Czas ruszyć d⁎⁎ę multisport zamówiony.
Czuję, że mam za dużo wolnego czasu 2 razy w tygodniu x 1h + basen spokojnie mogę się wybrać na #silownia
Ma ktoś może pod ręką spis ćwiczeń dla swieżaka?
Ew. Jakieś kanały na YT do polecenia?
#sport
Zaloguj się aby komentować