#bekazprawakow #polityka #bekazkonfederacji

#bekazprawakow #polityka #bekazkonfederacji

@festiwal_otwartego_parasola
Zacznijmy od tego Razemki z Lewicą mają rozłam 7% do 3% wg Ibris.
Podobnie Konfa z Braunistami 15% do 8%.
To tak na marginesie jak pytasz o te 5%. Prawidłowe zadanie pytanie powinno być. Dlaczego drugie tyle polaków chce głosować na konfo/brauniarzy.
I owszem dalej nie tłumaczy dlaczego 30k Polaków głosowało akurat na Berkowicza i jakim cudem jeszcze nie zawitał do partii Brauna.
Zaloguj się aby komentować
Posłowie Sejmu mają zająć się ustawą o zakazie patostreamingu „w przyszłym tygodniu”
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Dolniak na antenie Polsat News zapowiedziała, że projekt ustawy zakazującej patostreamingu ma zostać „przepracowany w przyszłym tygodniu”.
#kontrabanda #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Trzecia próba i trzeci sukces hakera. Poisonivy3 bez problemów zdobył dane członków Nowej Nadziei Sławomira Mentzena, w tym adresy i numery PESEL. Wyciekły też dokumenty ugrupowania. Sprawę opisał BitHub. #polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #mentzen #cyberbezpieczenstwo #atakhakerski

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #polityka #cyberbezpieczenstwo

Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszkipolityczne
Oni naprawdę nie maja na co wydawać pieniędzy? Xdddddd

Zaloguj się aby komentować
Peter Magyar ma jasny przekaz dla Ziobro i Romanowskiego. Przyszły premier Węgier został zapytany o Zbigniewa Ziobrę i Marcina Romanowskiego. „Ci panowie długo tu nie zabawią. Węgry nie będą miejscem azylu dla międzynarodowych przestępców” – powiedział Peter Magyar, którego partia TISZA zdobyła właśnie większość konstytucyjną na Węgrzech. Koniec z Orbanem i koniec z azylem dla pisowskich uciekinierów.
#heheszki #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dziś urodziny obchodzi ten Dżentelmen i moja teściowa. Niby zbieg okoliczności ale w sumie wszystko się zgadza xD #polityka #historia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stowarzyszenie Rozwój Plus
#bekazpisu #polityka #memy #heheszki #polityka #heheszkipolityczne

akurat ekipa morawieckiego bedzie odsunieta w cien,to pewne. A jak sobie chca robic swoja partyjke to powodzenia- w wynik na poziomie Petru,Holownii czy Kukiza nie licze,bo w/w. jednak waznych miejsc w rzadzie nie zajmowali,a mati byl dwukrotnie premierem xd chyba,ze nasze spoleczenstwo jest naprawde tak debilne i osiagna wynik na poziomie ok. 10%, zamiast 1-2% to ja juz przestaje wierzyc w cokolwiek
Zaloguj się aby komentować
Ministerstwo Emigracji xD
PiS przez 8 lat ściągnął do Polski 100 tys. Banglijczyków, 100 tys. Hindusów, 100 tys. Uzbeków, tyle samo Nepalczyków, Gruzinów, Turków, Filipińczyków etc. etc. i teraz nagle won
#cweltrumpa #trumpowakurtyzna #dominiktarczynski #bekazpisu #polityka #heheszkipolityczne

On dobrze pisze ale w imieniu hiszpanów czy niemców, francuzów. W Polsce nie mamy tak wielkiego problemu z nielegalną emigracją(paradoksalnie dzięki pisowcom). Ukraińcy ciężko pracują, niektórzy ciemniejsi też. Może somalijczycy częściej odwalają kryminalne akcje jak czasem można uslyszec ale lepiej jakby ltos rzwtelny to weryfikowal bo nie mozna ufać ani jednej ani drugiej stronie. KO to by nas w ręce putina oddało byle trzymać władzę. Nie ufam żadnemu politykowi.
Niemcy ponieśli jakieś konsekwencje za przerzut przez granicę? Nie jest to pogwałcenie praw człowieka? A fiutin, kartofel i KO za emigrantów na granicy? A pis za sciaganie za hajs imigrantow? Nie. Takis pionki jak my mogą się tylko przyglądać.
Zaloguj się aby komentować
Dominik Hejj z kropka_hu trafił w punkt, podczas gdy Marcin Palade prognozował wtedy 97 mandatów dla Tiszy. Jedyne, co się temu pajacowi udało, to wrzucić ruskiego fejka z rzekomego koncertu Tiszy, który wisi do dziś, ale fani dalej wierzą w prognozy, które wysysa z własnej d⁎⁎y.
Walka trwa, ale on już jest wielki xD
#bekazpodludzi #bekazpisu #heheszkipolityczne #polityka #wegry

Zaloguj się aby komentować
Elon musk, George droid, Żydowska technologia Microsoftu i Mark Zuckerberg kontrolują globalne serwery północnego Zimbabwe w celu osłabienia granic silnej i niezależnej Polski powodując napływ wrogich najeźdźców na białoruskiej granicy, George droid bojownik Hamasu kradnie pieniądze z NFZ destabilizując Polską służbę zdrowia, Elon Musk atakuje psionicznie Polskie dzieci nakierowując satelity starlink emitujące promieniowanie elektromagnetyczne 5G powodując defekty genetyczne u śląsklich emerytów, Mark Zuckerberg przekupuje polityków aby mógł wlewać estrogen do wody pitnej aby zawyżyć liczbę femboyów (żeńchłopców) w polsce, Jarosław Kaczyński i Donald Tusk sekretnie grają w minecrafta gdzie planują swój plan na zatrucie Polskiego społeczeństwa azbestem w paczkach poczty polskiej. Donadl trump jest w rzeczywistości polakiem, wypiera się tego ponieważ się tego wstydzi, sekretnie płaci czeskim trolom za szkalowanie papierza polskiego.
#pasta #polityka
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazpisu #humorobrazkowy #memy #polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
spółki powiązane z giełdą Zondacrypto wpłaciły m.in . 450 tys. złotych na fundację Instytut Polski Suwerennej Zbigniewa Ziobry.
To 17 mln w 2002 to było w dolarach i dziś by było warte ponad 32 mln dolarów
#zondacrypto #kryptowaluty #zbigniewziobro #heheszki #memy #polityka #bekazpisu #heheszkipolityczne #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Jest - pierwszy racjonalny głos wśród przedstawicieli wszystkich lokalnych władz, którzy chcąc lub nie, są zamieszani w aferę wokół Toru Poznań
#torpoznan #polityka #bialekolnierzyki #korupcja #motoryzacja #poznan

Ja mam pytanie czy te pomiary hałasu są stałe, tj czy pomiary hałasu w tym miejscu zawsze dawały takie wyniki, czy nagle wzrosły one w ostatnich latach? A może gdy dobudowano ulice to dopiero zaczęto mierzyć hałas w tym miejscu i wyszło ponad normami? J⁎⁎⁎ni patodeweloperzy powininni płacić za modernizację skoro chcą inwestować w teren wokół. Dlaczego wszyscy mają teraz się składać na modernizację toru, a patodeweloperzy tylko stawiają bloki i mają całą resztę w d⁎⁎ie?
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy kościół to jakieś 20 lat przespał czy co. Góra tak samo mentalnie i wiekowo oderwana od rzeczywistości jak polityczne dinozaury.
#polityka #kosciol

Zaloguj się aby komentować