Sobota,jeszcze nia ma 9,a juz jest sztos
#impreza #pijzhejto #przegryw

Sobota,jeszcze nia ma 9,a juz jest sztos
#impreza #pijzhejto #przegryw

Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto #seriale #weekend Sączymy gin z tonikiem, oglądamy "The Bear" na platformie D+ Czileria i weekend

Zaloguj się aby komentować
Jak co tydzień sprawdzam obecność na tagu # pijzwykopem #pijzhejto #pijacawinsomegirl( ͡°͜ʖ͡°)
A wy co pijecie? Jakie plany na weekend? Ja skusiłam się aby spróbować zagrać w wiedzmina, podobno fajne. Jakieś rady dla kompletnie zielonej amatorki growej?

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #byloaledobre #humorobrazkowy #pijzhejto #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Tajskie alkohole
W Tajlandii jak wszędzie indziej na świecie autochtoni lubią sobie podkoloryzować rzeczywistość za sprawą środków psychoaktywnych jak i starego znajomego alkoholu.
Co do #narkotykizawszespoko napiszę na ten temat (jeśli się uda zebrać wystarczająco danych
Piwa - Chang, Singha i Leo. Singha i Leo to jedna kompania, Chang należy chyba do grupy Carlsberg. Ja lubię Leo ponieważ jest najtańsze a w smaku nie widać różnicy, więc po co przepłacać #pdk
Wina - są importowane wina (te najpopularniejsze i zazwyczaj z dolnej półki cenowej) w cenach, które uwłaszczają godności i rozumowi człowieka. Zresztą na wyjeździe pije się lokalne wyroby w Szkocji-łiskacze,na południu Europy we Włoszech - grappe, w Portugalii - aqua dente, we Francji - koniak i szampana (we wszystkich tych krajach wina są fantastyczne i należy ich koniecznie spróbować!)
Tajlandia jednak nie gęsi i swoje wina mają, słodkie i wytwarzane z owoców ale jednak. Nad rzeką Kwaim piłem wino z bananów oraz ananasa, czy polecam? no tak średnio bym powiedział ale to przez to, że wiem jak wino smakować powinno
Mocne alkohole - no i tu się zaczyna tango. Co mamy do wyboru? Tajski rum - Sangsom Rum i wszelkie jemu podobne. Osobiście uważam go za zdatny do picia, ma 40% (uczciwie) i smakuje na tyle dobrze, że można go pić na czysto (mam przełyk zaprawiony węgierskimi palinkami więc 40% to dobry początek)
Tajska whiskey(?) - Hong Thong- smakuje ohydnie ale przynajmniej bebechy po niej bolą (OMIJAM), Regency - skromne 35% ale da się spokojnie wypić, jakość w rozsądnej cenie czyli "kopie i w ogóle"
Blend 285 - da się wypić i jest mała szansa, że ten co to popełnił kiedyś pił prawdziwą szkocką (ale pewnie wszystko zapomniał na kacu)
Domorosłe wyroby alkoholopodobne - Tajowie (z tego co poznałem to głównie na południu) lubią pędzić swoje alkohole, z czego? jak to bimber, z czego się da. Dziś miałem okazję skosztować tajskiej nalewki na miodzie.
Sądząc po kolorze to do barwienia użyto płynu do chłodnic, jednak w smaku jest całkiem ok (jeśli lubicie słodkie)
gdzie kupić? u mojej szwagierki w sklepie po środku niczego w Nakhhon Si Thhamarat.
Chiang chun - chińska nalewka ziołowa-moja ulubiona, tania, smaczna i dostępna w 7/11
#paszczakwtajlandii #podroze #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Piwo Harnaś 10+10 gratis w Biedronce
https://hotshops.pl/okazje/piwo-harnas-10-10-w-biedronce-21530
Przy zakupie 20 butelek Harnasia płacimy za 10 butelek a 10 mamy w gratisie.
#biedronka #piwo #piwa #pijzhejto #cebuladeals #promocje #alkohol #harnas

Zaloguj się aby komentować

Nowy Kodeks pracy pozwala pracodawcy badać trzeźwość podczas pracy zdalnej. To jednak nie koniec. Komu się przydarzy "alkoholowy incydent", ten trafi do nowej bazy danych. Na jak długo i kto będzie miał dostęp do informacji o naszym piciu w pracy?
Nowelizacja Kodeksu pracy, która czeka...
Zdrówko, bo coś mi nie wszedł ostatni post.
Jutro znów home office więc kierownik złoty nie wyniucha alkoholu.
#alkoholizm #pijzhejto #bekazpisu #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
12+12 PIWA w Biedronce różne rodzaje Już w piątek!
https://hotshops.pl/okazje/12-12-piwa-rozne-rodzaje-3-02-23-21435
Piwa które biorą udział w promocji:
241574 PIWO DESPERADOS 0,58L BUT BEZZWR za 6,69 zł
249831 PIWO PILSNER URQUELL 0,5L BUT BEZZWR za 6,29 zł
265213 PIWO HEINEKEN 0,5L BUTELKA BEZZWROTNA za 4,49 zł
367205 PIWO DESPERADOS MOJITO 0,4L B.BZW za 5,49 zł
367877 PIWO HEINEKEN 0,0% 0,5L B. BZW. za 4,49 zł
370818 PIWO DESPERADOS RED 0.4L B.BZW za 5,49 zł
372463 PIWO CARLSBERG 0,5L B.BZW za 4,39 zł
414059 PIWO HEINEKEN SILVER 0,33L BUT BZW za 3,29 zł
2750 PIWO TYSKIE GRONIE 0,5L PUSZKA za 3,99 zł
5066 PIWO ZYWIEC 0.5L PUSZKA za 3.99 zł
240998 PIWO KASZTELAN NIEPASTER 0,5L PUSZKA za 3,79 zł
274457 PIWO ZYWIEC BIALE 0,5L PUSZKA za 2.49 zł
362449 PIWO ZYWIEC 0% 0,5L PUSZ za 3.99 zł
4753 PIWO HEINEKEN 0,65L BUT B/ZWROTNA za 4.49 zł
206490 PIWO DESPERADOS ORIGINAL 0,4L B BZW za 4.65 zł
370819 PIWO DESPERADOS LIME 0,4L B.BZW za 3.99 zł
371957 PIWO DESPERADOS WHISKY SOUR 0.4L B.BZW za 3.99 zł
373360 PIWO HEINEKEN 0.33L BUT BZW za 2.99 zł
381035 PIWO DESPERADOS LIME 0.58L B BZWR za 4,99 zł
381068 PIWO CARLSBERG 0,0% 0,5L B BZW za 3,39 zł
381086 PIWO DESPERADOS VIRGIN 0.0% 0.4L B BZW za 3,99 zł
384181 PIWO DESPERADOS STRAWBERRY 0.0% za 3,99 zł
#biedronka #piwo #piwa #pijzhejto #cebuladeals #promocje #alkohol #tyskie #zywiec

Zaloguj się aby komentować
Będąc wczoraj z żoną w biedronce zostałem zagięty przez Pana menela. Podczas wykładania zakupów na taśmę poczułem silny odór dochodzący za moich pleców. Okazało się, że źródło zapachu dochodziło od Pana menela, który położył tylko butelkę najtanszej "amareny". Z grzeczności powiedziałem mu, że może wejść przede mnie, bo mam sporo towaru, a ten do mnie "Nie trzeba, przynajmniej na dłużej wystarczy" patrząc się na butelkę jak Romeo na Julię xD
Po wyjściu że sklepu dałem mu jedno piwerko, bo tym tekstem zrobił mi wieczór
A tu taki gratisowy memik w ten deszczowy ponury dzień
#memy #pijzhejto #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z pozdrowieniami dla Petra Pavla
#piwo #pijzhejto #czechy

Zaloguj się aby komentować
Przyszedłem tutaj pić browary i j⁎⁎ać piorunami. I właśnie nie skończyło mi się piwo. Ale pioruny tym bardziejᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#heheszki #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto #picie #chwalesie #gownowpis #energetyk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i mamy piątek letki. Po #pracbaza należy się odrobina relaksu w postaci piwerka Mirosław Makłowicz. #pijzhejto #picie #alkohol #chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
na zdrowie!
#heheszki #heheszkipolityczne #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
To troszkę wykopowa tradycja, ale myślę, że warto ją przenieść na @hejto
Dziś (czyli w piątek, 27.01.2023 o 19:00) zapraszam na #pijzhejto <- w wersji stacjonarnej w #krakow . Chciałbym zainicjować tradycję wychodzenia na #piwo IRL w Krakowie w ramach wydarzenia o nazwie #krakowpiwo .
Miejsce spotkania to plac bankomatowy na Placu Nowym (przy Okrąglaku z zapiekankami itp.) w miejscu zaznaczonym na mapce. Tam się policzymy i ruszymy do miejsca docelowego.
Jak wygląda takie piwo? Będziemy sobie siedzieć i rozmawiać, albo cichutko delektować się napojami. Plakietki z nickami nie są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pojawić się parę osób z Wykopu, ale są naprawdę spoko ;d
Nie spodziewam się zbyt dużej frekwencji, więc będzie okazja pogadać, być może pograć w planszówki itp.
A więc w ░d░z░i░ś░ spotykamy się o 19:00. Proszę być na czas, bo potem będzie trudno się odnaleźć.
.
Zapraszam ʕ•ᴥ•ʔ
≋ ≋ ≋ ≋ ≋ PLAC NOWY ≋ ≋ ≋ ≋ ≋ ≋
PLAC BANKOMATOWY ≋ KAZIMIERZ
#krakow #krakowpiwo #piwo #hejtoparty

Zaloguj się aby komentować
Idę na urodziny do kolegi i robię mu prezent, jak myślicie spodoba mu się?
Zwykła gorzała ale zabarwiona barwnikiem spożywczym w innej butelce i własną etykietką.
#czarnyhumor #diy #pijzhejto #alkoholedomowe


Zaloguj się aby komentować
Piwko Namysłów 4,50zł
Polecam
#piwo #hlejto #pijzhejto #inflacja

Zaloguj się aby komentować