Oho, zaczyna się cenzura internetu
#owcaspam


Oho, zaczyna się cenzura internetu
#owcaspam


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#owcaćpał #narkotykizawszespoko #owcomeme
#owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Nieźle żeście się ustawili Panie Owcen
#gory #owcaspam





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A gdybym był młotkowym
I z owcą - młotkiem szalał.
To co byś powiedziała?
Czy coś byś przeciw miała!?
#owcaspam


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Twoje krzesło gdy udało Ci się dodać wpis bez tagów i wisi już tydzień.
#owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@bojowonastawionaowca trzymaj się tam i uważaj na przestrzeń międzyraciczną
#owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nikt:
@bojowonastawionaowca kiedy na Hejto wrócił @CzosnkowySmok
#owcaspam


Zaloguj się aby komentować
Siedzimy na Hejto
Jemy chleb
Wraca Czosnek
No i jeb!
#perypetiedziwena #smoczebajanie @CzosnkowySmok @pingWIN @bojowonastawionaowca @Dziwen #owcaspam


Zaloguj się aby komentować
#owcaspam #dobranoc #hejtomeme #sowieuniswersum #perypetiedziwena @pingWIN @Dziwen @bojowonastawionaowca


Jedna bojowonastawionaowca skacze przez pochylonego Dziwena rysującego mnie na komiksie,
Druga bojowonastawionaowca skacze przez pochylonego Dziwena rysującego mnie na komiksie,
Ciekawe co on tam znowu rysuje, guwniarz.zasrany.... no i zapomniałem przez to wszystko ile ich było!
Jedna bojowonastawionaowca skacze przez pochylonego Dziwena rysującego mnie na komiksie...
@WysokiTrzmiel Mi tam pasuje, zdecydowanie mam bardziej zryte poczucie humoru, chociaż i tak się powstrzymuję by nie ukazać pełni swojej mocy, bo szkoda byłoby opuszczać takie fajne miejsce w niesławie. W każdym razie jestem turpistą i nic co chore nie jest mi obce.
Chociaż z dzieci z rakiem jakoś nie lubię żartować
Zaloguj się aby komentować
Marzy owieczka na łące,
chrupiąc kwiatki pachnące,
że zajdzie w życiu daleko
i zrobi karierę wielką.
Aż tu ją z wełny ogolili,
z wełny swetry porobili,
rękawiczki, szale, czapki
i zapakowali w paczki.
Potem paczki w świat posłali.
Ludzie w czapki się ubrali,
w swetry, rękawiczki, szale,
żeby ciepło było im stale.
Miękką wełną się zachwycali
i owieczce dziękowali.
Czy karierę zrobiła wielką
mała owca - marzycielka?
#owcaspam
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować