Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #owcaspam #hejtopiwowarszawa tak wyglądał powrót ze spotkania. dlatego tylko zerówki pili

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niby znam tą książeczkę parę lat i czytałem kilkanaście razy, ale dzisiaj jakoś od razu skojarzyła mi się z #owcaspam

Zaloguj się aby komentować
#niewiemjakotagowac : #owcaspam czy #owcacontent
Owca w pieluchach na smyczy w Białymstoku. Idzie do Biedronki
14 czerwca 2024. Do niecodziennej sceny doszło przed sklepem Biedronka na terenie Białegostoku. Klientka chciała wejść do marketu z... owcą. Zwierzę miało na sobie pieluchę.
Kobieta z owieczką przyszła do Biedronki, aby zrobić zakupy. Ochroniarz nie wpuścił jej, mimo że owieczka była w pampersie. Ochroniarz potrzymał owieczkę, a pani udała się na szybkie zakupy.

Zaloguj się aby komentować
Lego City 60461 - oficjalny zestaw Hejto?
@bojowonastawionaowca
@pokojowonastawionaowca
a ta trzecia owca?
Młody @owczareknietrzymryjski
Dziewczynka to? Ciocia @moll w młodości przed wstąpieniem do szkoły magii i czarodziejstwa?
Pan rolnik to? @AdelbertVonBimberstein na wczasach w agroturystyce?
Kto się kryje pod postacią marchewki i czerwonego traktora?
Tyle pytań bez odpowiedzi... Zwracam się po opinię ekspertów: @damw , @PanNiepoprawny , @lukmar , @maly_ludek_lego
#owcaspam #lego #glupiehejtozabawy




Zaloguj się aby komentować
Jeszcze nie doszliśmy do połowy wakacji a markjety już wypędzają nazad do szkoły. W każdym razie dzięki temu notesikowi wasze pociechy wrócą w szkole mury bojowo nastawione
#owcaspam #dzieci

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ej @bojowonastawionaowca cały jesteś? bo ziomek przyjechł dzisiaj z czymś takim na motorze xD
#owcaspam #motocykle


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Protoplasta @bojowonastawionaowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#owcaspam #worms

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe, kiedy @bojowonastawionaowca się wkurzy na tag #owcaspam !
Dla zainteresowanych: Wan2gp, model Vace FusionX, lokalnie RTX 5080, 10 minut generowania
P.S. Szkoda, że Animowane Webp nie działają, bo wypadają lepiej w jakości, plus widzę, że gif głupieje z prędkością odtwarzania.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wróciło Sakamoto Days i szkalują owcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anime #sakamotodays #heheszki #owcaspam

Zaloguj się aby komentować