To tak oficjalnie, Wesołych Świąt hejtowicze i hejtowiczki
#fotografia #pokazpsa #samoyed #mojezdjecie #psy


To tak oficjalnie, Wesołych Świąt hejtowicze i hejtowiczki
#fotografia #pokazpsa #samoyed #mojezdjecie #psy


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Kto zgadnie gdzie to ten wygrywa pioruna
#podroze #mojezdjecie #podrozujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Pała of łata
Wiem, banalne jakich pełno i każdy takie może zrobić, miałem lepsze ujęcie, ale wyszło nieostre ;(
#fotografia #mojezdjecie #nxofocia


Zaloguj się aby komentować
Jako dziecko uwielbiałem obserwować karmnik w zimie. Teraz też w sumie lubię.
Sikorka wcina słoninkę, a co.
r6 + 70-200 f4 is.
#fotografia #mojezdjecie #canon

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #streetphotography

Zaloguj się aby komentować
Clough Head z zimowa posypka przy drodze A66 do Keswick. Widok zbyt piekny i rzadki (u nas nawet w gorach na snieg trzeba "polowac") zeby nie zjechac na chwile i strzelic szybka fote
#fotografia #gory #mojezdjecie #tworczoscwlasna #uk

Zaloguj się aby komentować
Drogie panie! I drodzy homosie! Reszta się może rozejść, bo mi tylko na opinii amatorów męskiej urody się rozchodzi.
Które zdjęcie najlepiej się prezentuje żeby sobie dać na Tindera na profilowe? Ewentualnie który efekt najlepiej wypadł i co by pozmieniać?
#mojezdjecie #randkujzhejto #koncikmatrymonialny



Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #streetphotography #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Widok zza okna. Czekam aż któryś sąsiad zacznie odśnieżać ale w sumie póki co jest u mnie niewiele puchu to się przed szereg nie zamierzam wystawiać xD
#mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Jakos tak szaro. Zdecydowale wole temperatury 25-30 C
#gownowpis #mojezdjecie #uk #emigracja

Zaloguj się aby komentować
366 540,3 - 5,5 = 366 534,8
#spacer #aarhus #zima #mojezdjecie
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/





Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Zorza polarna ze szczytu Talkin Fell, widac takze wielka niedzwiedzice. Niestety ksiezyc w pelni wiec bardzo slabo widoczna, przegapilem tez okres silniejszej aktywnosci jak bylem w pracy
#fotografia #uk #astronomia #astrofotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #gory


Zaloguj się aby komentować
A tutaj zdjecie z aparatu, vertykalna panorama z Talkin Fell wraz z ksiezycowym halo. Niestety gorna czesc mi sie nie polaczyla, a nie chce mi sie bawic w Photoshopie, takze zostaje tak jak jest
Musialem obciac rozmiar o polowe bo hejto nie pozwala ns rodzielczosc 6600x6000
#uk #fotografia #tworczoscwlasna #mojezdjecie #astronomia #astrofotografia

Zaloguj się aby komentować
Chłop patrzy za okno i jak tylko pomyśli, że tak ma być do kwietnia, to zaczyna go mdlić... A przynajmniej ja tak miałem w zeszłym roku. Poszedłem za radą, uderzyłem w stól i wyszedłem do ludzi yyyy... to znaczy wsiadłem w samochód i posłuchałem głosu nawigacji "kieruj się na południe". I tak oto całą jesień i zimę zeszłego roku spędziłem na Bałkanach.
Czy żałuję? Nic a nic i polecam każdemu to samo - w miarę możliwości oczywiście. Bywa zimno, bywa deszczowo, ale w odróżnieniu od Polski w tym okresie, zobaczycie też słońce i kwiaty wokół.
Chętnych dowiedzieć się więcej zapraszam do krótkiego filmu (link w komentarzu), gdzie opowiadam więcej o pogodzie i czego się spodziewać na miejscu.
44/x
Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior
Znajdziesz mnie też na YT/IG/TT/FB pod hasłem "bzdecior".
#podroze #turystyka #fotografia #mojezdjecie #europa #geografia #pogoda #zima #grecja #albania #balkany #zimowypierdalaj #jesien


Rzeczony film: https://www.youtube.com/watch?v=N8eIO1Uv1gM
Wpienia mnie, że na Hejto nadal miniaturka z zalinkowanego fimu jest większa niż dodane zdjęcia
Dlatego linkuję tu, w komentarzu.
@Stashqo
W sumie to budżetowy sposób na to, żeby uciec od jesiennej szarości. Uciec w góry
ja niestety nigdy nawet nart na nogach nie miałem
W tym roku zima nam nie szczędzi, ale pamiętam, jak ledwie 2 lata temu pojechałem w styczniu w góry. A tam brak śniegu
ja niestety nigdy nawet nart na nogach nie miałem
@bzdecior Jeśli chciałbyś sprobować to sie nie wahaj, ja zacząłem dopiero po 30' bo wcześniej nigdy hajsów nie miałem na sprzęt i dojazdy. Faktycznie drogie hobby, ale super się bawię i w końcu zima przestała być źródłem frustracji i depresji, jest na co czekać.
I też ze mnie człowiek gór, w lecie na hike, w zimie na stok, nawet się do Norwegii przeprowadziłem żeby mieć góry wszędzie wkoło.
Z Katowic to Pan masz już całkiem blisko w Alpy, może na dniowy wypad to słaba opcja, ale na wydłużony weekend? Jeździłbym
Zaloguj się aby komentować
U nas jeszcze jesien takze lapcie kolorki z Lake District nad Derwent water i Yuki w roli jesieniary
#uk #fotografia #psy #pokazpsa #mojezdjecie #samoyed




Zaloguj się aby komentować
ćwir człowieku, jeść dawaj.
#zwierzaczki #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Polska pustynia. Nasza własna. Co prawda przez jej środek przepływa rzeka, ale to nic nie szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Pustynia Błędowska w ogóle zasługuje na to miano? Według jednej definicji - absolutnie nie. Według drugiej - jeszcze jak!
A jak powstała?
Najpierw lodowiec naniósł piach, potem wyrósł bór sosnowy (nie ma dużych wymagań co do gleby).
Człowiek od późnego średniowiecza zaczął budować kopalnie i potrzebował drewna. Wykarczował to i owo i - ups - ponownie został tylko sam piach.
I znowu - po latach wyrósł las, ale w XXI wieku człowiek...jeszcze raz go wyciął. Tym razem już celowo, żeby odtworzyć poprzednią katastrofę ekologiczną. No cóż, pokręcone.
Nieco więcej o tym, jakie są pustynie, jak to faktycznie wygląda na miejscu, czy czy żyją tam egzotyczne zwierzęta w filmie. Serdecznie zapraszam!
43/x
Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior
Znajdziesz mnie też na YT/IG/TT/FB pod hasłem "bzdecior".
#podroze #turystyka #fotografia #mojezdjecie #pustynia #polskie #geografia #ciekawostka #malopolskie #slaskie



Zaloguj się aby komentować