Zaloguj się aby komentować
#bialystok #mojezdjecie #fotografia #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Życie nad oceanem ma swoje wady i zalety. Ale jedno jest pewne - zawsze zaskakuje.
Dziś na porannym spacerze spotkał mnie taki smutny, ale też niesamowity widok.
Walkę ze sztormem przegrało drugie co do wielkości zwierzę na Ziemi - 16 metrowy płetwal zwyczajny.
#ciekawostki #mojezdjecie #zwierzaczki



Zaloguj się aby komentować
#bialystok #tworczoscwlasna #mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Siemka, dzisiaj zamiast pieska droga mleczna nad Talkin Tarn, Cumbria, UK.
Trafilo nam sie czyste niebo, wiec zabralem siostre ze szwagrem na stargazing, a oto efekt tego spontanicznego wypadu.
#fotografia #mojezdjecie #astronomia

Zaloguj się aby komentować
Me like jesień. Me not jesieniara.
R6+28-70 3.5-4.5
#mojezdjecie #jesien

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #bialystok #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Zobaczcie jaki piękny!
To zdjęcie zrobiłem starym, trzydziestoletnim obiektywem który kupiłem za 200 zł. Za to kocham canona.
R6 + canon 28-70 3.5-4.5
#fotografia #mojezdjecie #canon #grzyby

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#bialystok #fotografia #mojezdjecie #vikingfoto

@esterad ja bym powiedzial ze lepiej niz wszedzie indziej. Znajomy z Krakowa przyjechal do Białegostoku na weekend i się przeprowadził jak zobaczył jak to miasto wygląda. Ale akurat Kraków do kontrastu to jest tak, że chyba każdy by się przeprowadził po wizycie: brak korków, brak smogu, dużo zieleni, wszędzie stosunkowo blisko, ceny najmu to ułamek krakowskich...
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

@mrmydlo Nie do końca się zgadzam z tym "kompletnie losowe zdjęcie" Akurat to jest moja wizja fotografii którą starem się przekazywać , jeżeli się komuś to nie podoba to trudno nikt Cię nie zmusza do oglądania moich zdjęć. , Merytorycznie nie odniosłeś się do zdjęcia/zdjęć, Aczkolwiek masz prawo do takiej opinii.
Zaloguj się aby komentować
Nocna Warszawa
#fotografia #warszawa #fotografianocna #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Znowu w górze
#mojezdjecie #fotografia #podroze


Zaloguj się aby komentować
Leśnych opowieści ciąg dalszy...
#fotografia #mojezdjecie
Jak coś to zapraszam - #nxofocia


Zaloguj się aby komentować
Może i na wiosnę nic nie złowiłem, za to na jesień też nic.
#tworczoscwlasna #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#bialystok k #mojezdjecie #fotografia #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#bialystok #mojezdjecie #fotografia #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Oxford, Wielka Brytania
#mojezdjecie #fotografia #anglia #maleuliczkitezsafajne
edit. I dodaję tag:
#dziekihejtomojezdjeciewygladajakgowno

Zaloguj się aby komentować
Trick or treat!
#halloween #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować